0

tobiasz219
bo taka jest zasada interpunkcji ?
sorry, ty nie wiesz co to jest :/

0

tak, dobre występy ronaldo skończyły się wraz z końcem euro, a złotą piłkę przyznaje się za cały rok, nie połowę ....

0

auoan
Jacek Laskowski. Nie komentuje już, ponieważ związał się z TVP.
P.S.
Najlepszy komentator

0

Jedna rzecz, która mnie niesamowicie zadowala.
W Barcelonie nie ma zazdroścu, każdy otwarcie mówi o tym, że Leo jest najlepszy itp. Przykład:
Alba mówi tu o Abidalu w samych superlatywach, choć wie, że niedługo będzie z nim rywalizował o miejsce w 1 składzie. Niesamowite!
Vamos Barca!

0

Strasznie mi szkoda Alexisa. To wspaniały chłopak, ale widać, że nie może się odnaleźć. Można powiedzieć, że bez formy jest warty 5-10mln a w formie jest bezcenny. Żaden obrońca nie jest w stanie się przeciwstawić jego dryblingowi gdy jest w formie. Także czekamy Alexis :)

0

zobaczcię. Do tej pory, tito był można powiedzieć postacią drugoplanową, na którą nie za bardzo zwraca się uwagę. A jednak teraz widzimy, jak bardzo nam go brakuje ... Tito, wracaj!

0

Ta wiadomość rozjebala cały dzisiejszy mój dzień :/. Vamos Tito !

0

który to dublet messiego w tym sezonie ??

0

radek barcelona
qrwa o co ci chodzi, co ma znaczyć brawo Tito ? To że go wpuścił ? Jakby go nie wpuścił i by nie wygrali pewnie tak samo byś pisał... ogarnij się

0

messi ma 5 czy 6 goli w lm ?

0

gdzie w newsie jest o zartowaniu ??

0

hoeniker
może zobacz sobie ile w danym sezonie otrzymali ze sprzedaż i wykonaj dzialanie zwane odejmowaniem, wyjdzie ci różnica i wtedy zobaczysz że tak naprawdę nie tracili wiele...

0

Jak Messi z ławki wchodzi, też król strzelców. Kocham Go!!!!

0

kurwa majowie mieli racje, koniec świata...

0

Mam takie pytanie, Tello umie uderzyć na krótki słupek?

0

Jestem strasznie zadowolony z postawy Adriano. Chłopak jest w strasznie wysokiej formie, nie chcę mówić że w szczytowej bo mogę go obrazić, jeśli może grać jeszcze lepiej, ale naprawdę wg mnie jak tak będzie grał to Alba będzie miał ciężko, praktycznie co druga akcja po stronie Adriano idzie :) Oby tak dalej :)

0

wygląda jak prawdziwy :D

0

Na lidze typerów, 2dni temu obstawiłem 2-1 dla Barcy. Teraz zmieniłem na 4-1 i mnie kusi żeby jeszcze wyżej, tak bardzo bym chciał aby wysoko wygrali w pięknym stylu jak 29/11/2010r. Prawdziwi pamiętają, Vamos Barca

0

Kurinhooo, a nie popojutrze?

0

Villa za Tello i co? i MVP come back;d Bójcie się rywale:D

0

no i 3-5
:D

0

Qrwa szlag mnie zaraz trafi, pieprzycie te Wasze ironiczne komentarze typu: "Tito, brawo". Zostawcie sobie je na czas pomeczowy i wtedy już bez ironii tylko z gratulacjami pajace...

0

Athletic Betis 3-4 hahah

0

wiadomo może, z jakim numerem będzie występował?

0

BarcaForever24
nie wiem, może ale to nie musiało być symulowanie, nie uważasz że uderzenie w kark boli?

0

BarcaForever24
Neymar:


czy on stoi w miejscu?

0

BarcaForever24

zauważ, że te triki Lucasa, opierają się praktycznie na jednym zagraniu...

0

szkoda ze koniec, pinto chciałby jeszcze pobronić :)

0

jak się nie wygrywa z Australią to się przegrywa z Rosją :D

0

PatrykW

Racja :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?