0

0

ten 2 z lewej w dolnym rzędzie jak Lewandowski wygląda:D Ten wzrok:P

0

.Sandra.2010.,
A sytuacja sam na sam Villi 90 minuta meczu z sevilla (0:0)
nie przynosza?
w kazdym meczu ma praktycznie taka sytuacje..

0

guciokuba,kamil94 cieszy sie ze slabej formy bo argentyna z kolumbia gra we wtorek

0

Przynajmniej Pique z Shakirą się cieszą z tego wyniku

0

Santana10
Po prostu ten villa mnie juz wkurza nic nie wykorzystuje w ogole my do kupionych napastnikow mamy pecha (oprocz eto który był jak nie jest najlepszy na świecie) na skrzydle mam nadieje ze pedro bedzie gral jak wroci a sancheza to w pelni jeszcze nie moglismy odkryc niestety...

0

wytłumaczenie dla słabej gry musi w końcu jakieś być

0

mógłby ktoś dać link do wygranego meczu z ossasuna 8-0?
z gory dzieki

0

ja pierdole no...

0

Busquets pozbawiony buta... to najciekawsza akcja ostatnich pięciu minut

0

macie link do sopcasta pl??

0

linnkkaaa dajcie plxxx

0

Mój skład

VV

gerard busquets

Dani Abidal

Fabs

Andres Xavi

Pedro Villa

Messi

I prosze was skonczcie z tym pisaniem kazdy kto pisze sklad na dzis daje do 1 jedenastki alexisa. Co wam pedro zrobil(w tamtym sezonie tak przez nas wychwalany) ze przyszedl alexis i od razu go skreslacie??

Tak samo pisza tu niektorzy o sprawie ze busi razem z fabsem nie moze grac...Jak nie moze

I prosze o riposte tych ktorzy pisza tutaj ze alexis w pierwszej 11

0

haha komentator gada ze ustawilby messi villa sanchez nawet zgrani nie sa...

0

panowie a barcelona bedzie miala nazwiska na koszulkach czy przez caly sezon bedzie tak grala??

0

to jest najlepszy transfer tego sezonu

0

ej sluchajcie to nie jest plotka. Zgłaszają się po niego, ale tylko po to żeby podbić sume żeby barca więcej wyłożyła. Nawet nie mają zamiaru go kupować.

0

http://www.sport.es/es/noticias/barca/20110702/estan-caer/1062195.shtml

patrzcie redakcja mogla by chociaz cos powiadomic o tych transferach a nie nadziei narobili i siedza cicho

0

Czego Barca nie ma juz naszywki TV3 co to za nowa naszywka?

0

ej a pique bedzie gral w el clasico?

0

Ja bym tam w składzie widział luisa suareza(ajax amsterdam). Młody utalentowany...

0

o juz widze

0

ej mascherano gra??? bo w ogole go nie widac jest na boisku bo nie wiem??

0

ej a kto wszedl za maxwella i abidala?

0

MessiGO

twoje myślenie jest beznadziejne. Myślisz że guardiola sobie mysli : dam pograc mlodym a xavi i messi pozniej rozwala milan zebys sie nie zdziwil.Przeciez xavi i messi nie sa bogami tylko normalnymi pilkarzami...

0

ja juz sie nie moge doczekac ligi. a jeszcze bardziej ligi misstrzów. a właśnie kiedy jest losowanie grup?Powinno być w piątek sobote albo niedziele bo to razem z ligą europejską ale jak wiecie kiedy dokladnie to piszcze.

P.S. odnośnie meczu: to nie ta barca widac brak paru zawodnikow m.in. po tym posiadanie pilki :BAR54%MIL46. a zawsze barca miala 20,30 a czsami 40 proc. przewagi

0

wszystko byloby ok jakby villa nie byl takim egositą

0

0

hat trick!!!:)

0

karol20real

Jak jesteś nieogarniety to idz z tej strony bo jakbys byl ogarniety to bys najpierw popatrzyl jak gra twoj real z bayernem a pozniej wchodzil na nasze strony...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?