barcelona060
Dołączył/a: sierpień 2010
Kraczkowa
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
ten 2 z lewej w dolnym rzędzie jak Lewandowski wygląda:D Ten wzrok:P
0
.Sandra.2010.,
A sytuacja sam na sam Villi 90 minuta meczu z sevilla (0:0)
nie przynosza?
w kazdym meczu ma praktycznie taka sytuacje..
0
guciokuba,kamil94 cieszy sie ze slabej formy bo argentyna z kolumbia gra we wtorek
0
Przynajmniej Pique z Shakirą się cieszą z tego wyniku
0
Santana10
Po prostu ten villa mnie juz wkurza nic nie wykorzystuje w ogole my do kupionych napastnikow mamy pecha (oprocz eto który był jak nie jest najlepszy na świecie) na skrzydle mam nadieje ze pedro bedzie gral jak wroci a sancheza to w pelni jeszcze nie moglismy odkryc niestety...
0
wytłumaczenie dla słabej gry musi w końcu jakieś być
0
mógłby ktoś dać link do wygranego meczu z ossasuna 8-0?
z gory dzieki
0
ja pierdole no...
0
Busquets pozbawiony buta... to najciekawsza akcja ostatnich pięciu minut
0
macie link do sopcasta pl??
0
linnkkaaa dajcie plxxx
0
Mój skład
VV
gerard busquets
Dani Abidal
Fabs
Andres Xavi
Pedro Villa
Messi
I prosze was skonczcie z tym pisaniem kazdy kto pisze sklad na dzis daje do 1 jedenastki alexisa. Co wam pedro zrobil(w tamtym sezonie tak przez nas wychwalany) ze przyszedl alexis i od razu go skreslacie??
Tak samo pisza tu niektorzy o sprawie ze busi razem z fabsem nie moze grac...Jak nie moze
I prosze o riposte tych ktorzy pisza tutaj ze alexis w pierwszej 11
0
haha komentator gada ze ustawilby messi villa sanchez nawet zgrani nie sa...
0
panowie a barcelona bedzie miala nazwiska na koszulkach czy przez caly sezon bedzie tak grala??
0
to jest najlepszy transfer tego sezonu
0
ej sluchajcie to nie jest plotka. Zgłaszają się po niego, ale tylko po to żeby podbić sume żeby barca więcej wyłożyła. Nawet nie mają zamiaru go kupować.
0
http://www.sport.es/es/noticias/barca/20110702/estan-caer/1062195.shtml
patrzcie redakcja mogla by chociaz cos powiadomic o tych transferach a nie nadziei narobili i siedza cicho
0
Czego Barca nie ma juz naszywki TV3 co to za nowa naszywka?
0
ej a pique bedzie gral w el clasico?
0
Ja bym tam w składzie widział luisa suareza(ajax amsterdam). Młody utalentowany...
0
o juz widze
0
ej mascherano gra??? bo w ogole go nie widac jest na boisku bo nie wiem??
0
ej a kto wszedl za maxwella i abidala?
0
MessiGO
twoje myślenie jest beznadziejne. Myślisz że guardiola sobie mysli : dam pograc mlodym a xavi i messi pozniej rozwala milan zebys sie nie zdziwil.Przeciez xavi i messi nie sa bogami tylko normalnymi pilkarzami...
0
ja juz sie nie moge doczekac ligi. a jeszcze bardziej ligi misstrzów. a właśnie kiedy jest losowanie grup?Powinno być w piątek sobote albo niedziele bo to razem z ligą europejską ale jak wiecie kiedy dokladnie to piszcze.
P.S. odnośnie meczu: to nie ta barca widac brak paru zawodnikow m.in. po tym posiadanie pilki :BAR54%MIL46. a zawsze barca miala 20,30 a czsami 40 proc. przewagi
0
wszystko byloby ok jakby villa nie byl takim egositą
0
link: http://www.atdhe.net/23077/watch-barcelona-vs-ac-milan
ale english
0
hat trick!!!:)
0
karol20real
Jak jesteś nieogarniety to idz z tej strony bo jakbys byl ogarniety to bys najpierw popatrzyl jak gra twoj real z bayernem a pozniej wchodzil na nasze strony...