0

Adriano wchodzi moze cos strzeli...

0

Spokojnie barcelona wygra ten puchar zobaczycie. Jedno mi tylko nie pasuje...David Villa. W barcelonie nie ma miejsca dla egoistów a on właśnie jest takim troszke egoistom no ale zobaczymy może to dlatego że chce bramke strzelic w debiucie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?