3

Muzyka na Camp Nou jak na dożynkach w Szombierkach dolnych, niesamowicie budowane napięcie.

0

Widzę, że w Realu to tak samo jak w Barcelonie. Po 3 zwycięstwach ekstaza i idziemy po wszystko a po 1 porażce wszyscy do zwolnienia.

0

@Bernard777 jeśli naprawdę Ci ludzie i dzieci żyli w takim brudzie i syfie to szczerze współczuję. Patrząc na to na ekranie już mi się żyć odechciało a co dopiero być tam być codziennie.

1

@Luciano99 już było wielu takich geniuszów, ostatnio Motta na przykład.

3

Patrząc na to jak Xbox się kładzie a tym samym Sony zostaję bez konkurencji co już działa na nich kiepsko, patrząc na ilość i jakość eksów które wydają to obawiam, się że w grach wideo najlepsze już zobaczyliśmy.

0

Panowie spece od Kingdom Come Deliverence, czym lepiej walczyć, miecz czy buława ?

0

@marcin62 lata mijają w widzę, że za znajomości i pieniądze można wszystko załatwić, normalnie PRL tylko jeszcze SB brakuje.

0

@matador Niestety pierwsze słyszę.

0

Patrząc na naszą dyspozycji i tabelę to teraz każdy mecz może być o życie, tym bardziej, że w lidze to Real Arboledy punktuje cały czas.

4

@Faro chyba antysex

5

Kiedyś to Bartomeu wyciągał 140 milionów z kieszeni i cyk Coutinho,Dembele,Griezmann,Suarez.
Teraz może jest biednie ale za to skromnie.

4

@Sulimo Trzeba przyznać, że w InPost mają jaja i nie idą po najbliższej linii oporu.

0

Pedri wraca już nam nic nie strzelą.

0

@Popitek12 to ten co grał w rodzince?

1

@kubix05 Ostatnio oglądałem ciekawy podcast z Norbim. Facet przez 15 lat był uzależniony od hazardu, jak sam przyznał lekko 5 milionów złotych przegrał i to w latach gdzie 5 baniek znaczyło dużo więcej niż dziś. No ale jakoś chłop z tego wyszedł.

24

@Safrani co idę biegać to obojętnie o której godzinie chodzą ludziska z tymi pimpkami wielkością kotów.

0

Gordon po rekord Messiego

1

@Sulimo swój chłop

1

@Zoker Pingwinek wchodzi do gry plus widzę truskawkowego durexa. Ładna zabawa.

0

Jakby tak zrobić kartoniade MONKEY na klasyk ? ;)

3

@Pressinho Co z tego jak wystarczy laga na ymbappe i cyk 2 pkt przed Barceloną

1

@fart Ta tylko jak to zrobić jak nawet ten Dro wolał iść do PSG.

1

@Arden A rekordzista gdzieś tam wyciągał 250 k brutto.

0

Nie patrząc na same bramki czy asysty ale na ogólne wrażenie to Lewandowski rozgrywa jeden z najgorszych sezonów w karierze. Nie sądziłem, że po tak kapitalnym poprzedni zjedzie tak nisko. Generalnie dyspozycja Lewego jest najczęściej odzwierciedleniem dyspozycji całej ekipy. Słaba Barcelona= słaby Lewandowski.

2

Wypalony i zmęczony jak sam twierdził Inigo, trzymał naszą ekipę za jaja. Strach pomyśleć w jakiej oni muszą być dyspozycji.

1

Arboleda prowadzi w La Liga, nieprawdopodobne.

3

Moim zdaniem Raphinha strzela najlepiej karne i to błąd, że dają piłkę Yamalowi czy Lewemu.

4

@Popitek12 nie wstyd Ci było pokazać, że tir cię wyprzedził?

2

Dzięki VARowi sędzia główny zawszę będzie zgrywał idiotę i bronił się tym, że VAR nic nie zgłosił, wszystko jest OK.

0

Może to czas by spróbować Kounde na środku obrony ? Bo naprawdę nie ma żadnego postępu w naszej grze defensywnej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?