0

Nawet ten Martin robi robotę, to jest niesamowite, że im trudnej tym Flick potrafi wyciągnąć najlepsze wersję zawodników. Największy zawód to Blade, który w poprzedni sezonie naprawdę wyglądał bardzo dobrze i wydawało się, że na lewej obronie problemu nie będzie.

1

@Colon I teraz zobacz ile to ołowiane dziecko nam strzeliło goli ostatnio.
P.S serial dobry ale Dziędziel najlepszy.

0

Ferrran strzelał po 2 gole gdy miał 8 setek i chyba trochę niektórym zamydlił oczy.

3

@MesQueUnClub_87 dzwoń na pogotowie najlepiej. Mówisz potworny napad, nie możesz wstać z podłogi.

0

@prokofiew Generalnie ostatnio w Hiszpanii mamy kompletny brak jaj ze strony VARu. W ogóle nie sprawdzają tak kontrowersyjnych i niebezpiecznych sytuacji.

0

Nie ma nic lepszego niż wychowankowie którzy oddają zdrowie za Barce.

3

Muszę też przyznać, że nie spodziewałem się tak bezradnego Atletico. Oczywiście mieli wynik ale tyle lat tam siedzi ten Simeone, ma kasę, ma piłkarzy i przyjeżdża na CN i jest kompletnie bezradny.

3

Można powiedzieć, że wczoraj to były taki perfekcyjny mecz. Wydaje się, że do odrobienia strat zabrakło 9 klasowej.

0

Olmo przegrywa rywalizację z Ferminem czy jakiś uraz.

0

Ta nasza obrona to naprawdę niezły pierdolnik. Oby Araujo się znów nie załamał po tym spotkaniu.

0

@kanver_ i co powiesisz jakiś obraz w Muzeum i napiszesz, stworzone przez AI ?

0

Co Wy tak o tym Realu ciągle piszecie.

1

Ja tam w żadną remontade nie wierzę. Atletico może nie jest ekipą z samego TOPu ale na pewno nie jest drużyną co taką przewagę wypuści.

0

@hubert874 o ile kojarzę to nie jest zaufana strona

2

Mastantuono z wyglądu trochę taki Beckham po roku w Bieszczadach.

1

Dziwnym trafem wszystkie wielkie wojny ostatnio toczą się tam gdzie jest ropa i gaz ;)

0

@masa11 Kurde ale ich rozgryzłeś, ciekawe czy Flick o tym wiem.

1

Ten Dubaj to taki ekskluzywny i bogaty a nie mają tam jakiś zabezpieczeń, że tak po prostu drony wpadają w nich jak chłopaki w Mariole na dyskotece w remizie ?

1

Lech jeszcze wygra z dwa spotkanie to pewnie pobije jakiś 120 letni rekord wygranych z rzędu w polskiej lidze.

0

@RinooniR podnieśli już ceny ?

0

Witam pewnie się znajdzie tutaj ktoś kto ma w mieszkaniu taki dodatkowy kranik z tymi filtrami aby od razu oczyszczać i zmiękczać wodę. Podpowie ktoś ile kosztuje montaż takiego systemu dobrej jakości i ile kosztuje wymiana filtrów oraz jak często się je wykonania ? Mam na myśli tylko jeden punkt w kuchni z jednym kranikiem.

0

Kurwa, dałbym se rękę uciąć, że Widzew i Legia ruszą od początku rundy by spokojnie być w czołówce. Tymczasem widzę, że to mogą być kluby Mem tego sezonu.

0

@ViscaelBarca2007 Garmin to nie smartwatch tylko zegarek sportowy.
Nie musisz kupować od razu fenixa za 2500. Są fajne tańsze modele od 1000 do 1500 zł. Jak Forerunner 255 czy Instinct 2,3.

1

@Kgorecki2500 fajna blondi

0

Powiedzcie mi lepiej co zdrożeje w Polsce przez te wojnę.

1

Zakupiłem sobie ten Remaster Gears of War na PS5 i muszę przyznać, że wybornie się w to gra. W ogóle te gry z czasów PS3 i Xbox a 360 mają niepowtarzalny klimat. Muszę przyznać też, że początkowe napisy Xbox Games Studios na konsoli Sony bardzo śmiesznie wyglądają ;)

1

@Bykunn u mnie rekord to 5 rano po zmianie zegarków. Teraz luksus jak jest większy bo i 7 rano się przydarzy.

0

Dobrze, że mnie nie stać na lot do Dubaju.

2

Szkoda, że na Putina nie potrafią tak skutecznie Amerykanie zapolować tylko jeszcze mu czerwony dywan rozkładają.

0

No to co tradycyjnie, Zatopić żółta łódź podwodną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?