2

A Rafinha może wrócić na Real ?

1

@Kozinho. Alejandra Balde?

1

Real nie real, 9 pkt robi robotę dlatego tak ważne było wygranie z Espanyolem a nie odpoczywanie na Atletico.

1

@Deviler 3 o łącznej wartości 175 zł.

1

Cena ropy cały czas wysoka, dziś 100 dolców a cenę ON ustalają na 6,70 czyli przecież prawie złotówkę mniej niż to było gdy zaczynali od tych cen regulowanych a ropa była w podobnej cenie. Ktoś rozumie te mechanizmy ? ;)

1

@reloaded jest ok ale trochę może być straszno, leżysz w "trumnie" ciągle wali głośno maszyna. Osobiście miałem z 4 razy robiony więc przyzwyczaiłem się ale można trochę mieć cykora najlepiej myśleć o czymś zupełnie innym w tym czasie.

0

@malicinho pewnie zima 2027 czyli po nowym roku. Wątpię by się pchali na koniec roku gdzie GTA6 wszystko zabierze.

0

@Janas11224 a o czym w ogóle był ten serial,że dwa pierwsze sezony były tak popularne? Mi się kojarzy tylko z ru ch ańskiem

0

Czyli City już tylko zależne od siebie? A myślałem, że zostanie jeszcze 3 pkt. Arsenalowi.

1

Naprawdę nie pokonać już w finale takiego Realu Socedad to naprawdę z czym do ludzi. Co oni chcą szukać w Lidze Mistrzów.

0

@tomek8756 prawaki

0

@Kgorecki2500 ja tylko na PlayStation

0

@ShawnC 36 lat i najlepszy sezon w Barcelonie ;)

0

W ogóle dla mnie to jest nieprawdopodobne , że Lewy rozgrywa tak słaby sezon.

2

@HiBro tak jak całe to Atletico i Diego Simeone

0

Dobra robota Radomiak a już się bałem, że Widzew się utrzyma.

0

Widzew się utrzyma i powiem Wam przyjaciel, że szczerze mi się to nie podoba.

0

@TR3YWAY ale chociaż to jego dziecko ?

0

@CLS63AMG Zaryzykuję stwierdzenie, że przy zakupie klasowego stopera, zatrzymaniu w składzie Cancelo i braku ciągłych urazów jesteśmy wstanie walczyć o LM.

2

@July_6_BcN A ja ostatnio byłem w sądzie z banalną sprawą a podejście urzędniczki po prostu koszmar. Nigdy nie wyszedłem tak zestresowany i spocony. Nie polecam.

5

@Eklerek to jest właśnie mityczna obrona i murowanie Atletico. W ewentualnym finale Bayern lub PSG ich zajeżdża.

0

@Hektor16 w prawej siekierkę w lewej guna. Jestem praworęcznym.

2

@Safrani No to nie polecę na wakacje bo jestem biedny ale dlatego nie, że ma jak bo brak paliwa.

0

@Fog_W_1899 poczekaj tylko zrobię przelew na 300 baniek by wszyscy byli IN.

3

Moim zdaniem Lewy zostanie i po tym sezonie zakończy karierę. Po pierwsze jest to jedyna realna opcja na szansę triumfu jeszcze w LM po drugie wątpię by chciał się ruszać z słonecznej Katalonii po trzecie nie sądzę by w jakimś innym klubie miał parterów co mu będą zapewniać setki więc i indywidualnie lepszych rezultatów nie osiągnie. Jeśli tylko naprawdę jest oferta z Barcelony to wątpię by odmówił. To moje zdanie chociaż mogę się mylić.

0

Araujo nasz wielki kapitan,. największy talent od czasów Puyola(tak się wydawało kilka lat temu) z pewnie sporą pensją, będzie wchodził tylko na 5-10 minut ?

2

@Gaucho nie wiem czy to prawda ale na pewno prawdą jest, że przy VARZe nie powinno być tyle pomyłek a tutaj wszystkie kontrowersje olane przez głównego bo niby VAR odrzucał.

2

@xvcWinterSoldier idioci ale to synek bogaczy prawda ?

7

Muszę przyznać, że naprawdę się cieszę, że Bayern w końcówce dopiął sprawę bo od początku to wszystko wyglądało na obsranie się. W życiu bym nie pomyślał, że Bayern u siebie doprowadzi do tak nerwowego przebiegu spotkania, ewidentnie tam wiele rzeczy nie zagrało. Jacyś ospali od początku byli.

2

Generalnie kojarzycie ostatni klasyk na wiosnę gdzie mistrz był już znany?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?