4

@Arkon Jak się dłużej zastanawie to jednak Breaking Bad to co najmniej poziom wyżej niż wszystko inne.

0

@jacobFCB Dlaczego uważasz, że lepiej? O ile się nie mylę to praktycznie każdy z legend Barcy byli odpowiednio pożegnani.

1

Naprawdę nie wiem co jest grane z tą pogodą. Zawszę Maj-Czerwiec to były najlepsze miesiące a od zeszłego roku zaczęła się prawdziwą dupa.

2

@FCBparasiempre To był chyba mój pierwszy finał LM który doskonale pamiętam. Jestem rocznik 1995. Chociaż rok wcześniej był Milan-Liverpool to był mój pierwszy finał LM.

0

@gumaz chyba Milan też pokonali

5

@Luciano99 17 piw w 9 minut, tutaj Robert może się poprawić.

0

Nie wierzę w żaden transfer za 100 milionów w tym klubie. Oj może być smutno.

2

Znów Se Queda nas oszukała

1

1

Pytanie czy Barcelona nie zaoferowała w ogóle kontraktu Lewemu czy rola drugoplanowa Robertowi nie pasuje. Jakoś po jego wypowiedziach trudno mi uwierzyć, że woli grać w pierwszym składzie ale w Arabii czy nie liczącej się lidze. No chyba , że te przeogromne pieniądze przeważyły.

7

@Karol145 jeszcze lepsze jest gdy ktoś znany nagle umrze. 70 procent to komentarze, że przez szczepienie chociaż nawet nie wiedzą czy był szczepiony.

3

@BorzyKrzys Poderwali żagle i chyba nie tylko

3

Lewy odchodzi i pytanie co dalej. Wygląda na to, że stać nas tylko na typowego średniaka który może się sprawdzi a może nie. Wygląda na to, że będziemy liczyć na formę Ferrana ale czy to możliwe by chłop zagrał cały dobry sezon ? No chyba nie.

2

@MesQueUnClub_87 ja osobiście lubię OLX praktycznie wszystkie pierdoły co nie potrzebowałem tam mi się udało sprzedać. Ale fakt najlepiej nie reagować na tę wiadomości z What's appa.

0

Kiedyś przecież Orłowski z Laskowskim świetnie komentowali, wystarczy przypomnieć sobię klasyk 5-0. Ciekawe czemu Orłowski tak zszedł z poziomu.

1

@Tomek_TF skopiuj to co napisałeś go Gemini Google lub chata gpt

3

@RumbleDelivery Myślę, że po prostu człowiek nie zna umiaru. Z twojej perspektywy to wielkie pieniądze a dla niego to normalność i jak ma możliwości zarobić jeszcze więcej to chcę zarobić jeszcze więcej. Krótko mówiąc to co dla nas jest sufitem dla niego jest podłogą.

2

A to nie jest tak , że Mourinho od lat już jest taktycznie sto lat za murzynami ? Dziwny krok Realu moi skromnym zdaniem.

1

Hansi to naprawdę poczciwy taki chłop. Założy te jeansy jakąś bluze i kompletnie bez spiny bierze puchar za pucharem.

0

@mmaciass "Forma chłopacy jest poprawna, choć rzadsza niż chłopaki"

5

Siła tego klubu aktualnie to, że Ci chłopacy kochają ten klub, to bardzo ważne.

5

No to teraz panowie w biurach muszą wykonać porządnie swoją pracę aby wzmocnić drużynę. Musimy wykorzystać to, że mamy Flicka i sięgnąć po LM.

0

@DanielPlainview raz biegłem chyba w 2019 ale gdzieś koło 10 km tylko wykręciłem

2

A Lechia niedawno nie była w czołówce i się mówiło, że gdyby nie kara punktowa to by o puchary walczyli ? Wszystko szybko się zmienia widzę.

0

Wisła weszła do ekstraklasy to teraz proszę aby Widzew spadł.

0

Na klasyk wchodzi te 60 koła kibiców ? Bo w sumie nie orientuje się czy zwiększyli te limity.

0

To całe jezioro Como to jakiś tani kierunek podróżniczy czy jak ? Co chwilę tam widzę kogoś znajomego na insta i to już od jakiś 2 lat. Tanio tam da się ogarnąć wczasy ?

0

Mbappe zagra od początku? Jak to z nim jest, jakąś kontuzja czy nie? Ostatnio jakieś wakacje z dziewczyną, gotowy do grania ?

2

@scoobyP Na max nastawieniu a poczym wnioskujesz ? Mają chujową atmosferę to chyba niezbyt dobrze co ?

2

Bilety na październikowy koncert promujący nowy trzeci krążek Artura Rojka w Poznaniu zakupione. Po ponad 6 latach wraca z nową płytą do Poznania. 6 lat temu byłem na tym koncercie dosłownie 3-4 dni przed rozkręceniem się pandemii na maxa i lockodwnem, wtedy jeszcze bez maseczek, pełna radość muzyki. Jak dobrze kojarzę po tym koncercie chyba ma 2 lata była blokada jakichkolwiek imprez.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?