bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Arkon Jak się dłużej zastanawie to jednak Breaking Bad to co najmniej poziom wyżej niż wszystko inne.
0
@jacobFCB Dlaczego uważasz, że lepiej? O ile się nie mylę to praktycznie każdy z legend Barcy byli odpowiednio pożegnani.
1
Naprawdę nie wiem co jest grane z tą pogodą. Zawszę Maj-Czerwiec to były najlepsze miesiące a od zeszłego roku zaczęła się prawdziwą dupa.
2
@FCBparasiempre To był chyba mój pierwszy finał LM który doskonale pamiętam. Jestem rocznik 1995. Chociaż rok wcześniej był Milan-Liverpool to był mój pierwszy finał LM.
0
@gumaz chyba Milan też pokonali
5
@Luciano99 17 piw w 9 minut, tutaj Robert może się poprawić.
0
Nie wierzę w żaden transfer za 100 milionów w tym klubie. Oj może być smutno.
2
Znów Se Queda nas oszukała
1
@BojanKriKicz 20
1
Pytanie czy Barcelona nie zaoferowała w ogóle kontraktu Lewemu czy rola drugoplanowa Robertowi nie pasuje. Jakoś po jego wypowiedziach trudno mi uwierzyć, że woli grać w pierwszym składzie ale w Arabii czy nie liczącej się lidze. No chyba , że te przeogromne pieniądze przeważyły.
7
@Karol145 jeszcze lepsze jest gdy ktoś znany nagle umrze. 70 procent to komentarze, że przez szczepienie chociaż nawet nie wiedzą czy był szczepiony.
3
@BorzyKrzys Poderwali żagle i chyba nie tylko
3
Lewy odchodzi i pytanie co dalej. Wygląda na to, że stać nas tylko na typowego średniaka który może się sprawdzi a może nie. Wygląda na to, że będziemy liczyć na formę Ferrana ale czy to możliwe by chłop zagrał cały dobry sezon ? No chyba nie.
2
@MesQueUnClub_87 ja osobiście lubię OLX praktycznie wszystkie pierdoły co nie potrzebowałem tam mi się udało sprzedać. Ale fakt najlepiej nie reagować na tę wiadomości z What's appa.
0
Kiedyś przecież Orłowski z Laskowskim świetnie komentowali, wystarczy przypomnieć sobię klasyk 5-0. Ciekawe czemu Orłowski tak zszedł z poziomu.
1
@Tomek_TF skopiuj to co napisałeś go Gemini Google lub chata gpt
3
@RumbleDelivery Myślę, że po prostu człowiek nie zna umiaru. Z twojej perspektywy to wielkie pieniądze a dla niego to normalność i jak ma możliwości zarobić jeszcze więcej to chcę zarobić jeszcze więcej. Krótko mówiąc to co dla nas jest sufitem dla niego jest podłogą.
2
A to nie jest tak , że Mourinho od lat już jest taktycznie sto lat za murzynami ? Dziwny krok Realu moi skromnym zdaniem.
1
Hansi to naprawdę poczciwy taki chłop. Założy te jeansy jakąś bluze i kompletnie bez spiny bierze puchar za pucharem.
0
@mmaciass "Forma chłopacy jest poprawna, choć rzadsza niż chłopaki"
5
Siła tego klubu aktualnie to, że Ci chłopacy kochają ten klub, to bardzo ważne.
5
No to teraz panowie w biurach muszą wykonać porządnie swoją pracę aby wzmocnić drużynę. Musimy wykorzystać to, że mamy Flicka i sięgnąć po LM.
0
@DanielPlainview raz biegłem chyba w 2019 ale gdzieś koło 10 km tylko wykręciłem
2
A Lechia niedawno nie była w czołówce i się mówiło, że gdyby nie kara punktowa to by o puchary walczyli ? Wszystko szybko się zmienia widzę.
0
Wisła weszła do ekstraklasy to teraz proszę aby Widzew spadł.
0
Na klasyk wchodzi te 60 koła kibiców ? Bo w sumie nie orientuje się czy zwiększyli te limity.
0
To całe jezioro Como to jakiś tani kierunek podróżniczy czy jak ? Co chwilę tam widzę kogoś znajomego na insta i to już od jakiś 2 lat. Tanio tam da się ogarnąć wczasy ?
0
Mbappe zagra od początku? Jak to z nim jest, jakąś kontuzja czy nie? Ostatnio jakieś wakacje z dziewczyną, gotowy do grania ?
2
@scoobyP Na max nastawieniu a poczym wnioskujesz ? Mają chujową atmosferę to chyba niezbyt dobrze co ?
2
Bilety na październikowy koncert promujący nowy trzeci krążek Artura Rojka w Poznaniu zakupione. Po ponad 6 latach wraca z nową płytą do Poznania. 6 lat temu byłem na tym koncercie dosłownie 3-4 dni przed rozkręceniem się pandemii na maxa i lockodwnem, wtedy jeszcze bez maseczek, pełna radość muzyki. Jak dobrze kojarzę po tym koncercie chyba ma 2 lata była blokada jakichkolwiek imprez.