barteq
Dołączył/a: marzec 2013
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamilos84 a jak niby ma pomoc podawanie takich informacji do prasy? co on myslal ze gazety napisza a ci co sie opieprzaja nagle pomysla o nie gazety o mnie pisza trzeba sie bardziej przylozyc?
prosze cie. Abidal pokazal brak profesjonalizmu. Tak jak brak profesjonalizmu pokazuje przy transferach zmianie trenera itd. Na to pozycje potrzeba zawodowca a nie bylego pilkarza klubu po ciezkiej chorobie.
Najpierw Bartomeu gada ze Valverde ma pelne poparcie, potem go zwalniaja potem zatrudniaja Setiena a potem Abidal gada ze od grudnia po Klasyku juz zintesyfikowali poszukiwania nowego trenera. Przeciez to jest cyrk na kolkach
12
@Pustelnik Messi nigdzie nie powiedzial ze Abidal nie ma racji. Powiedzial ze jak rzuca takie oskarzenia to niech konkretnie wymieni nazwiska bo inaczej oczernia cala szatnie
2
Benzema Pichihi ze strata jednej bramki podczas gdy Messi byl kontuzjowany przez 4-5 meczy:) brawo Karim
8
hahah za 3dni Messi zrobi pstryk i Abidala nie bedzie w klubie:)
1
tegie glowy w zrzadzie kupa kasy na pensje i co jeszcze. A zadnej glab tam nie wpadl ze Dembele sie znowu moze skontuzjowac i sprzedali napastnikow jakich tylko sie dalo. Chyba bedziemy grac tak jak pod koniec z Levante. 451 na 5 pomocnikow srodkowych i Messiego
1
nie da sie dominowac 90min. Chyba ze z jakimis totalnymi ogorasami ale jak pokazala Ibiza o to tez ciezko. Ja nie oczekuje ze co mecz przecwinik bedzie mial nie wiecej jak 2 strzaly na bramke czy ze z polowy swojej nie wyjdzie.
Ale zeby byla kontrola nawet jak pilke stracimy. U nas to jest ostra panika i potem proste bledy w obronie. Nie ma spokoju a spokoj daje skonsolidowana obrona cala druzyna. I madre przesuwanie sie calej druzyny Chaos sie pojawia jak dochodzi do obrony 1vs1.
1
@zgiru jednak dziala ta funkcja:) super dzieki:)
0
a dajcie spokoj...
0
@JohnA nie bo nie jedzie po imionach tylko sumuje w wszystko
0
@zgiru no nie wlasnie, bo wtedy to dziala na jedna kolumne. jezeli czas wynosi 8h to dodaj. Ale nie bierze imion pod uwage nie?
0
excelowe pytanie. kurde no powinno byc latwe ale mi nie wychodzi.
Mam kolumne z imionami i mam kolumne z iloscia przepracowanych godzin kazdego dnia i tabelka idzie na kazdy dzien miesiaca czyli wymiar 2x31.
Teraz chce zliczyc dla kazdego imienia ile godzin przepracowali w danym miesiacu.
Kombinuje cos z wyszkukaj pionowo w zaleznosci od imienia zwraca mi wartosc ale tylko pierwsza znaleziona czyli dla Magdy 8h bo tyle pracowala 1ego dnia tygodnia. Jak dodac do tych 8h kolejne dni? Jakas funkcja sumujaca zeby to dzialalo...
0
@Bartek22 to sobie obejrzyj jego mecze jak wchodzi miedzy trzech rywali. My nie mamy problemu zeby wyprowadzic pilke od obrony do pivota. My mamy problem 30m przed bramka rywala zeby tam zagrac dobra pilke. I to tam trzeba umiec pchac gre do przodu tak jak pcha Messi i tak jak pcha de Jong. Poki jest Busi do de Jonga nie ma co marnowac na pivocie.
0
@Bartek22 jak nie ma dryblingu? tylko on i Messi pchaja gre do przodu. Nie trzeba robic rulet i sombrero zeby miec drybling. De Jong ma balans ciala ma przyspieszenie dobre. Jak Messi zachowujac skale oczywiscie.
0
@Bartek22 a moim zdaniem wlasnie by sie marnowal na pivocie u nas (szczegolnie jak jest Busi). On ma drybling podanie...powinien grac wyzej i miec wiekszy wplyw na gre ofensywna/ Potrzeba mu tylko jeszcze troche wiecej zgrania z druzyna i odwagi w podaniach
0
@Colon MatS
TAA-deLigt-Umtiti/Lenglet-Alba
deJong-Koke/Saul (ogolnie jakis zapierdalacz)
Dembele-Messi-Son
Kane
trener Klopp
oczywiscie wszyscy zdrowi i w formie np Alba ktory ostatnio slaby jest
0
@FC1899Barca Legia musiala zalatac dziure po tym jak sobie wymyslili w budzecie kase z europejskich pucharow w ostatnich latach.
0
@Bartek22 nie rob prosze z niego kolejnego Cou ktory musi byc ustawiony pod odpowiednim katem do Dębu Bartek zeby dobrze podac. Frenkie poradzi sobie na kazdej z 3 pozycji w pomocy. Po prostu trudno sie dostosowac do tej druzyny i do Messiego, wymaga to czasu. Dopiero pol roku minelo
0
@Kengo dokladnie. Nie robmy z niego kogos kto tylko na jednej pozycji sobie poradzi. Nie bedzie Busiego to zagra na pivocie. Bedzie Busi to zagra wyzej i tam tez bedzie wymiatac. Ale wg mnie ostatnio jest malo pod gra, wydaje mi sie ze Setien kaze mu za bardzo w pole karne wchodzic gdy Messi sie cofa.
6
@4drian0 zawsze jak CR strzela karniaki to jest ze karne tez trzeba umiec strzelac. Trzeba umiec oczywiscie.
Ale CR ma taki marketing ze od razu jest fenomenalny i niewiadomo jaki jeszcze
0
Patrze a tu na Weszlo tytul 'CR jest znowu w fenomenalnej formie'. Mysle sobie ciekawe co tam zrobil w tym ostatnim meczu ze tak pisza. Wchodze na flashscore a tam dublet z karnych. Ech...
0
@Bagsik88 jest tym kim sie czuje ze jest:) tak jak mowie musialbys sie go zapytac:) zamiast sie upierac przy swojej teorii ze masz narodowosc kraju w ktorym sie urodziles:)
0
@kamilo0066 stary ty go oceniasz po pol roku gry:) ile goli i asyst mial Neymar czy Suarez w pierwszym roku gry? A grali na swojej naturalnej pozycji:) nie kazdy musi robi fajerwerki zeby miec liczby i byc bardzo przydatnym. Z tego co widze to Griezmann ma 12 goli i 4 asysty w tym tyg. To ze czasami znika ok to sie zgadzam. Ale powtarzam on to jest dopiero pol roku i jeszcze Messi mu nie podaje:)
0
@Bagsik88 musialbys sie sam go zapytac czy bardziej sie czuje Polakiem czy Kubanczykiem:) Thiago jak i Rafa mieli wybor taka repra czy taka. Skoro Thiago wybral Hiszpanie to chyba sie bardziej czuje Hiszpanem:) Messi Argentyczykiem
0
@Bagsik88 gra w reprezentacji Hiszpanii ma obywatelstwo Hiszpanskie wiec chyba bardziej sam sie z Hiszpania identyfikuje:) jego brat bardziej z Brazylia:) wiec no:)
0
@Puyolex nastepnym klubem Pepa bedzie Juve. Moge sie z toba zalozyc o stowke:) Pep zadnego wielce wymagajacego klubu jak Milan czy Roma nie wezmie
0
@kamilo0066 bo tylko Messi ma sporo dryblingow sporo kluczowych podan szybkosc i blysk:) Griezmann nie potrzebuje super indywidualnych umiejetnosci zeby byc znakomitym pilkarzem. Koniec koncow liczy sie druzyna
0
@jolowanila przeciez to sam Bakambu pisal na swoim profilu. Zadne wymysly prasy
0
@Bagsik88 Hiszpan* ale sie czepial nie bede:)
zobacz co De Jong robil w Ajaxie majac 21 lat. Thiago takich rzeczy nie wyczynial w tym wieku. Poza tym nie ma co oceniac na razie de Jonga w Barcelonie po pol sezonu gry
dopisze jeszcze odp. do twojego ostatniego posta.
Kreatywnego pomocnika a de Jong Busi czy Arthur takimi nie sa? Mial przyjsc Arthur to kazdy mowil ze nowy Xavi, przychodzil de Jong to kazdy mowil ze ale bedzie rozgrywal.
Prawda jest taka ze raz ze im brakuje jajcow zeby rozgrywac a dwa ze u nas rozgrywa Messi i nic tego nie zmieni bo Messi tak chce. Sam mowil ze teraz to mu sprawia najwieksza radosc a nie strzelanie. Takze kto by nie przyszedl to Messi nie bedzie stal w ataku i czekal na pilki
1
@gloin12 oczywiscie ze tak, zawsze jest taka mozliwosc. Wykonczenie w tym wieku to juz sporo. Zapytaj Viniciusa ktory spala sie przy setkach. Drybling Ansu tez ma nie najgorszy, problemem jest fizycznosc. Musi urosnal musi nabrac miesni. Inaczej go beda wywracac za kazdym razem
0
@kkbarca nikogo im nie brakuje. Brakuje im jajcow zeby zrobic cos samemu bez podawania Messiemu na 5m.
Taki Thiago to w wieku de Jonga wcale nie byl lepszy od niego teraz. Thiago teraz tez nie jest jakis rewelacyjny