0

Szkoda ze Inter spuchl w lidze juz. Znowu latwe mistrzostwo Juve. Oczywiście kto zostanienohcem tego mistrzostwa?:) CR za gola z glowki z Sampdoria - punkt zwrotny

0

Setien chyba nie ogladal meczu zadnego przed objeciem posady. Odnslabo grajacej defensywy odjal jeszcze jednego pilkarza interaz bronua w jednego mniej. Alba i Ansu nie nadążają tak dobrze w powrotami. Dodatkowo Roberto jest po prostu ultra slaby defensywnie.

1

@Murazor jasne ze nie dla nas. My ledwo umiemy bronic na 4 obroncow a co dopiero na 3 w tym jeden Roberto ktory bronic nie umie. A pozostali dwaj to tykajace bomby.

0

@Janiama jak dla mnie wahadla sa po to zeby prawonozny zawodnik biegl przy prawej linii i w końcu dośrodkował koledze na glowke. Ile naszych akcji i goli bylo z dosrodkowania? Po co to. Bez sensu. Plus nie da sie grac 3 w obronie jeśli nie masz kapitalnym stoperow. Glupszym pomyslem na 3 w obronie bylo tylko Polska na mundialu 2018

0

@arkasath hahha 3 mecz w ktorym zagrali slabo a jeszcze leci wina na Valverde. No bo kogos trzeba hejtowac. Prawda jest taka za problemem sa pilkarze nie trener. I idealnue to widac teraz u Setiena. Trener ktory ma zupelnie inna wizje niz Valverde i w terorii mozna byc zadowolonym. Jednak pilkarze znowu pokazuja ze na stojaco sie wygrac nie da. Nie ma pomyslu na ta druzyne ani druzyna na siebie. Nikt tam nie ma jaj i za bardzo graja na Messiego

2

@elplacek44 standard. Od paru lat nasi mysla ze wygraja na stojaco. Jedyny mecz gdzie im sie o tym zapomnialo byl z Atletico w SPH. Pech chial ze przy naszym najlepszym meczu w ofensywie to defensywa 3 razy miala wylew i to wystarczylo

0

@NeroTFP premier ze swoich daje? No spoko ziomek

1

@Murazor ta jest kluczowy z polka przy nodze. Niestety przy atakach rywali jest jak woz z weglem

9

Nie gra sie na 3 stoperow jak sie nie ma 3 dobrych i zgranych stoperow. Roberto sie dzisiaj dawal robic jak przedszkolak.

Ansu fajnie że młody ale już swoje 5min mial. Teraz jedyne co to ogrywa do Roberto.

Chec szukania Messiego zawsze i wszedzie jest przeolbrzymia i az glupia.

I juz wiele razy mowilem. Sens Messiego na 9 jest tylko i wylacznie jesli gra Vidal. I bylo to widac w drugiej polowie. Messi potrzebuje silnego zawodnika ktory jest na szpicy i sie przepycha i robi mu miejsce

6

Uwaga podaje statystyke

Podan 1000
Stworzone okazje 0.5
Zawaly serca 4

Dzieki Andoni za Marka

4

Podnieta zestawieniem pomocy a przeciez na poczatku sezonu tak samo wystawial Valverde:) tylko potem Arthur poplynal

2

@Gall a pozniej Pique Masche ;)

0

@bary średnio zrozumiałeś przeczytany tekst

0

Aplikacja eleven bedzie smigac za granica?

3

Chyba jakiś inny mecz ogladalem bo wg mnie Firpo w defensywie wygladal jak pastuch elektryczny

0

@bolplast to wina pomocnikow ktorzy nie podeszli do grania

0

@damiano996 bo sa rzeczy ktore nie musi ci trener mowic zebys ogarnial. Jak na przyklad zaangazowanie jak ruch w ataku itd. Wszyscy z przodu stoja zero ruchu otwierajacego mozliwosc podania w uliczke nic. Jak sie pilkarzom nie chce albo nie beda umieli z siebie motywacji wycisnac to nic nie wygramy bo wszystko na stojaco bedziemy grac

Wiec pretensje do Setiena mozna miec bo wystawia Firpo na stoperze, gdzie kazdy mecz Firpo w Barcelonie to katastrofa w defensywie. No ale mozna by sie pokusic o stiwerdzenie ze z 3 ligowcem to sobie powinni poradzic nie obsrywajac sie, ale jednak nie:)

13

@Artsss no rok to on nie pracuje w Barcelonie bo w styczniu nie przyszedl:)

0

@Progressive maly lewy palec sobie dam uciac ze gralby tutaj tak samo jak Semedo i Roberto. Trzeba zmiany systemu i zaprzestania szukania Messiego na sile. Wtedy cos moga zmienic poszczegolni gracze na takich pozycjach.

0

@Cochise moim zdaniem tak:

Semedo nie mial prawa wygrac tej pilki co ziomek odegral klatka. Bez przesady

Potem blad jest taki ze nikt nie doskoczyl do tego zawodnika do ktorego powinien. Rakitic biernie przy ziomku ktory mial pilke. Semedo mial na oku ich lewego obronce ale tez troche na radar.

Roberto kryl dwoch ale to dlatego ze Frenkie nie kryl nikogo. Zrobil sie korytarz, Roberto tez tam zbyt latwo dal dograc pilke no i tak jak powiedziales Puig odpuscil.

Zgadzam sie ze stwierdzeniem efekt domina zaczynajacy sie od braku pressingu naszej pomocy. Efekt domina z babolem Puiga na koncu

1

@busquets5 z czescia o Griezmannie sie zgadzam. Wg mnie i tak duzo zrobil bo mam watpliwosci czy Suarez te dwie okazje by trafil.

ale przykladam wage do tego spotkania bo co innego jest wyjsc na boisko miec przewage z 3 ligowcem i wygrac 2:1 bo co tam pastuszkom wpadlo.

A co innego grac bez ruchu w ataku, oddac pierwszy strzal w 70min i awansowac bo pastuszek sie pomylil o 5cm i trafil w slupek sam na sam. Przeciez my ledwo z polowy wychodzilismy. Dla graczy ktorzy grali to powinna byc okazja do pokazania sie do zasuwania. Tak jak kolega wyzej napisal. Fati Perez Firpo Semedo Puig Arthur po kontuzji.

A tu kicha. I wymowki o braku zgrania to wiesz...rozumiem w meczu ligowym. Ale kurde nie z 3 ligowcem czyli z poziomem na ktorym gra Puig ktory rzekomo mialby byc gotowy na pierwszy sklad Barcelony w meczach ligowych.

0

@socha pal licho z tym co im nie uznali. Ale tam gdzie ziomek polozyl de Jonga i z 10m w slupek przymierzyl. Fuks lvl over 9999999

0

tak jak po Granadzie widzialem sporo pozytywow tak po wczoraj jestem zdruzgotany. Oczywiscie bedzie to pesymistyczne i przesadzone ale jak patrze na to klepanie w obronie i czekanie az sie rywal zmeczy to mam czarne mysli.

Wczoraj Ibiza sie nie mogla przez 70min na tyle zmeczyc zeby nam pozwolic oddac strzal. Mielismy ultra fuksa ze Griezmann na spokoju wykonczyl jedyne dwie akcje nasze ktore mialy jakikolwiek sens.

zebysmy sie czasami w LM nie dowiedzieli czy gorzej jest odpasc po wynikach 3:0 0:4, czy po dwa razy 0:4, jeszcze z ta obrona koslawa nasza...

0

@klopx nie wyklocam sie nie hejtuje tylko dyskutuje zeby bylo jasne:)

widziales dzisiejsza tiki take?

Barcelona w meczu z Ibizą zanotowała 718 podań, ale tylko 187 z nich było skierowanych do przodu. Pierwszy strzał na bramkę piłkarze Blaugrany oddali dopiero w 67. minucie gry. [Mundo Deportivo].

znowu tylko nieco ponad 25% pilek do przodu. Reszta to klepanie w obronie. A to nie tak ze Ibiza stawiala autobus. Bardzo rzadko bylismy na polowie przeciwnika

1

@qbsonFCBarca dawno temu ogladalem na pewno pierwsze sezony byly super, potem troche zeszlo z poziomu ale nie na jakis gniot, po prostu juz az tak dobre nie bylo. Ogolnie polecam:)

0

zawsze czekamy az rywal zmniejszy obroty. Szkoda ze my nie mozemy zwiekszyc bo przyjdzie taki Liverpool i przez 90 czy 120min nie obrotow nie zmniejsza

2

@Tomek54321 nie no oczywiscie:) Suarez to skopie 3 setki po czym strzeli gola niemozliwego:) dlatego sie jeszcze trzyma w tym klubie:) no i dlatego ze sie trzyma z Messim;)

0

@Chwytliwy szukanie wytlumaczenia w murawie gdy sie meczymy z 3ligowcem nie jest na miejscu:) badzmy powazni. Poza tym to moze tlumaczyc dlaczego pilka podskakiwala dlaczego pilka szybko nie krazyla. Ale nie mozna tym wytlumaczyc braku ruchu i wychodzenia na pozycje przez naszych zawodnikow:)

0

@klopx byla ale nie byla bezposrednia. Tutaj praktycznie jednym podaniem zalatwilismy gola. To sie nazywa bezposrednia gra:)

0

@Jordi10 Lament nad gra Barcy polega na tym ze ledwo to mozna nazwac gra.

Owszem czesto sie meczylismy w poprzednich sezonach ale wtedy tez gralo wiecej grajkow z Barcy B. Dzisiaj Firpo Semedo Rakitic deJong slabo. Wiem wiem de Jong wcale taki slaby nie byl jak ci pozostali ale jednak jak na niego to nie ciagnal gry do przodu. Dobrze ze asyste dal.

Trzeba sie bylo ratowac kolejnymi podstawowymi graczami Alba Arthur i Vidal.

Bardzo to slabo wygladalo nie wspominajac ze przez 60min nie oddalismy strzalu na bramke po czym Rakitic podal bramkarzowi zeby nam zaliczyli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?