0

@Jakchcesz bez przesady. Dlugo gralismy 442 za Valverde a 4231 jak sie palilo dupsko tez bylo stosowane.

0

@sewciu50 tak. Dlatego od czasow Pepa Busi cofa sie miedzy dwoch stoperow i z obrony rozgrywa pilke:) robi tak od 6 trenerow mimo ze straaaasznie tego nie znosi i lepiej sie czuje bardziej z przodu:)

5

@BarcaInfo no co za szokujace info:) Tobias sie skapnal w styczniu podczas gdy La Rambla juz to wiedziala w lipcu:)

0

@chavez powiem ci tak, nie wiem skad ty wziales ta klauzule ale nie wydaje mi sie zeby takowa istniala:) i mysle ze raczej nie kierowal sie tym kto ma teraz z kim wieksze szanse:) mysle ze wielu napastnikow wybraloby BvB ponad Lipsk. Poza tym skad info ze Lipsk skladal jakas oferte za niego? bo to tez pierwszy raz slysze

0

@hefaj6 tak ten wyzej dobrze mowi;) bedzie mogl grac

0

@Mati90fcb podstawowy napastnik rep Hiszpanii to nikt konkretny?:)

1

@chavez a moze przeszedl w zime bo nie chcial sie kisic pol roku w Salzburgu? To mi sie wydaje logiczniejsze:)

0

@Persyfl niedostosowywanie uwazam za glupote:) nie z kazdym da sie tak samo grac. Po to jest trener zeby dostowoac druzyne pod przeciwnika i byc elastycznym:)

0

@Barca_Big_Moment jak juz masz psioczyc to psiocz chociaz na fakty czyli jak juz podadza pierwszy sklad jutro. Zaoszczedzisz nerwow nam i przede wszystkim sobie.

3

Neto
Semedo Chumi Lenglet FIrpo
Arthur de Jong Puig
Griezmann Ruiz Perez

poprosze:)

0

@Xavinho54 Araujo zawieszony a Wague zaraz na wypozyczenie pojdzie

0

@Azi chyba bedzie wypozyczany - patrz tiki taka

20

kazdy gracz potrzebuje adaptacji w Bacelonie. Griezmann mistrz swiata, potrzebuje adaptacji, Suarez potrzebowal adaptacji a ktos inny niby ma wejsc od razu i nastrzelac ile trzeba? Za marzenia nie wieszaja na szczescie

0

@Persyfl a ktora taktyka cokolwiek gwarantuje? taktyka Pepa gwarantowala gwarantowala az przestala. taktyka Lucho zagwarantowala tryplet w pierwszym sezonie a potem juz nie gwarantowala.

Takie gadanie. Nie ma taktyki ktora zawsze i wszedzie bedzie gwarantowac sukcesy bo przeciwnicy sie adoptuja analizuja i przygotowuja. Dlatego trzeba elastycznosci w taktyce i trzeba umiec zaskoczyc przeciwnika

0

@Persyfl dokladnie ten sam. Przy okazji to ten sam co tryplet walnal:)

wiec nie wiem co ma do rzeczy z kim przegral Lucho. No nikt nie wygrywa ciagle i z kazdym

0

@Chwytliwy do Barcelony tylko nadaja sie tacy napastnicy ktorzy sa na takim poziomie ze ich obecne kluby graja pod niego:) tak samo jest z Lautaro:)

tylko tylko Barca nie gra stricte pod snajpera bo jest Leo;)

2

@ViscaBarca123 nikt nie daje gwarancji. Lautaro tez nie i tez gra z drugim silniejszym napastnikiem obok. W reprze juz tak swietnie nie jest. Takze mozna gdybac u gdybac a prawda jest taka ze to troche loteria bo bardzo trudno sie podpasowac pod granie Barcelony i Messiego

1

@arda Ciro prowadzi w klasyfikacji strzelcow Serie A. Czemu Lazio mialby nam go dac na pol roku?

Cavani jest z PSG ktore nam go nie odda, predzej do Atleti pojdzie.

Na Lautaro nie ma kasy teraz, dopiero w lipcu

0

@escarabajo nasz zarzad i przemyslany plan to wiesz troche sie kloci;) chociaz z de Jongiem ladnie zrobili.

0

@klopx takie okazje to tam wiesz:) Fati to mial jeden strzal zz obroncy ktory mozna uznac za grozny i bramkarz mial trudnosci, a nie 3 okazje. Messi ok wiele sie nie pomylil ale tez to nie byla czysta okazja. Z tego posiadania oprocz akcji bramkowej nie wynikla zadna okazja ktorej bysmy nie mieli z mniejszego posiadania za Varlverde. W ataku nadal nie bylo pomyslu jak grac

0

@escarabajo ale jaki pieniadze skoro Auba mialby przyjsc do nas na pol roku?:) to wypozyczenie. Ile my bysmy mieli zaplacic za to wypozyczenie? przeciez nie kupimy go definitywnie na pol roku az wroci Suarez

0

@Pitercuber Lucho potrafil oddac pilke tym samym wyciagajac druzyne przeciwna z pozycji i do przodu co stwarzalo przestrzenie. Jakby 80% posiadania i klepania w obronie bylo tak genialne to bysmy nie bali sie o wynik do 80min gdzie tez sporo pomogla czerwona kartka i mielismy fuksa bo ziomek w slupek trafil:)

Ze niby gdzie zabraklo tego lepszego wykonczenia? Nie przypominam sobie jakichs wielkich szans przez nas stworzonych. Griezmann mial mocny strzal z lewej strony i tyle.

Mowiac w skrocie posiadanie nie przelozylo sie na ilosc sytuacji podbramkowych.

Takze dlatego mowie ze nie ma co popadac w hurra optymizm. Ale tak jak juz wczesniej powiedzialem nie ma co wielce oceniac po jednym meczu z ciagle broniaca sie Granada.

0

@escarabajo no to czemu Arsenal mialby sie godzic na oddanie (wypozyczenie) go kiedy za rok mu sie konczy kontrakt? bez sensu dla nich:)

0

@Miroo no tak zgadzam sie. jednak mam wrazenie ze my i tak wiekszosc akcji pchamy srodkiem przez Messiego. Dlatego bym ustawil Griezmanna wezej z Suarezem (oczywiscie zdrowym). Po skrzydlach niech sobie BO biegaja i rozciagaja gre.

0

@escarabajo drugiego Boatenga nie zrobia raczej:)

Auba wg mnie to bardziej szybkosciowy pilkarz, musi miec wiecej miedzy miedzy bramkarzem a obrona a u nas czegos takiego nie ma. Poza tym tez ma ponad 30 lat. Troche nie ma to sensu wg mnie

0

@krzychu1526 a czy valverde jest jakims ekspertem medycyny sportowej? przez 3 lata sztab medyczny sie nie skapnal ze Dembele musi przypakowac zeby sie tak nie lamal.

Tak samo musi byc z Ansu bo go przestawiaja jak chca

0

@escarabajo nasz zarzad by chcial gruszki na wierzbie czyli super napadziora ktorego bez problemu sie mozna pozbyc w czerwcu gdyby byla realna opcja na Lautaro a jakby nie bylo opcji to zeby go wykupic za 30-40mln:)

podpowiedz: nie ma takiego:)

1

trzeba bylo myslec o Haalandzie. Wypozyczenie z opcja wykupu za 40-50. Nawet jakby go nie wykupili to wzroslaby jego cena i Salzburg wyciagnalby wiecej niz 30mln ktore dostali od BvB. Win win situation

0

@tomcias10 tak gra byla szybsza itd ale dzisiaj gdzies widzialem info na LA Ramblii ze na 1000 wykonanych podan tylko 200 bylo ofensywnych. Takze no to jednak nie jest takie granie jakbysmy chcieli.

5

@klopx ale odrozniajmy posiadanie pilki w 80% i atakowanie od klepania dla samego klepania. Dzisiaj bylo podane ze z 1000 podan z Granada bylo tlyko 200 ofensywnych. Takze mimo ze tez mi sie ogolnie gra i tendencja podobala to nie popadajmy w hurra optymizm tylko podchodzmy do tego rozsadnie.

Nikt nie mowi ze mamy z 80% zejsc do 30 i reszte oddac przeciwnikowi. Ale jesli bedziemy przez wiekszosc tego czasu klepac w obronie to mozemy miec nawet 95% posiadania i bedzie 0:0.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?