2

@KamQiX cieszysz sie z 80% pilki 1:0 i 1000podan w tym 4/5 defensywnych? male ty masz wymogi:)

0

@Serokles i jeżozwierze znaczy sie takie duże jeże:)

6

@deyna2018 ogolnie nawet sie zgadzam ale to trzeba zobaczyc jak to bedzie wygladalo z kims kto sie nie bedzie murowac jak Granada. Z Valencia wiecej zobaczymy, oni beda chcieli zaatakowac bardziej

0

@bari_94 dawno nie widzialem Wernera. Kiedys bylem jego wielkim zwolennikiem. Lautaro tez jest bardzo dobry. Mysle ze obojetnie ktory przyjdzie to bedzie w miare ok. Cou tez mial byc skrojony pod nasz styl i prosze bardzo. Nigdy nic nie wiadomo. Strasznie trudno sie wpasowac w ten klub.

0

czytam ze ewentualnie trzeba bedzie walczyc z Liverpoolem o Wernera ale moim zdaniem niekoniecznie. Liverpool moze miec ten problem co my mamy od paru lat. Aktualnie nikt nie jest wygryzc nikogo z trio Mane Salah Firmino (tak jak u nas bylo z MSN) a co za tym idzie kazdy jeden napastnik co tam przyjdzie to jest skazywany na lawke i nawet jakby walczyl i trenowal i wszystko to bardzo watpliwe jest zeby zaczal grac w pierwszym (chyba ze zmiana taktyki na jakies 4231). U nas tez tak bylo dlatego zaden konkretny napadzior nie chcial do nas przyjsc (az do przyjscia Griezmanna) i no teraz mamy troche problem bo Suarez ma swoje lata wypadl no i klops.

Poki trio Liverpoolu w miare mlode to maja super. Ale za kilka lat to sie moze na nich ostro odbic

1

ten Real to nie ma ograniczenia pilkarzy spoza EU? Kupuja tych brazylijczykow wszystkich jak leci:) potem beda ich musieli upchac w rezerwach bo nie beda mogli rejestrowac w pierwszej druzynie.


Mbappe daje takie wypowiedzi ale w czerwcu i tak bedziemy czytac na La Ramblii ze warto po niego ruszyc:)

co do napastnika to prosze nie kupujmy zadnego 30 latka

1

@AnnaMarianna aktorzy bardzo dobrzy. Eric swietnie gra:)

1

@masq oczywiscie ze jest to przekoloryzowane jak np nagle 'zmiany' orientacji ale o to chodzi w tym serialu. O dotkniecie kazdego aspektu i w zabawny sposob poruszenie czegos powazniejszego dla tych tak zwanych young adult:)

mnie tam sie podobal ten sezon jak i pierwszy:) ciekawy kiedy bedzie kolejny

1

@Tatazolwinia trudno posylac prostopadle pilki i to jeszcze gora gdy rywal sie tak gleboko broni. Te pilki co gra LIverpool to sa jak maja mnostwo miejsca miedzy obrona a bramkarzem. U nas rzadko jest taka sytuacja bo z nami przeciwnicy graja bardziej wycofani.

Jak nie graja gleboko to od razu jest taka pilka i gol. Zobacz na gola bodajze Rakitica z fazy grupowej LM z Tottkami w zeszlym roku. Tam poszla dluga prostopadla pilka do Cou ten wycofal i Ivan zasadzil gola.

Zobaczymy jak z Valencia bedzie bo oni pewnie az tak gleboko bronic nie beda

0

@kiper09 akurat wczoraj Messi calkiem niezle pressowal

1

@Grubson06 no w FM20 koksu;)

0

@MesQueUnClub_87 niektore bramy maja programowanie takich rzeczy. choc raczej to dotyczy zamkniecia sie automatycznego:) tak wiesz jakby ktos zapomnial wcisnac guzika i pojechal

0

@joloskyy akurat zespol aspergera to odmiana lekkiego autyzmu. Messi ma aspergera z tego co mi wiadomo:)

@Jakchcesz Asperger i ADHD w jednym?:) to chyba nie sa kompatybilne schorzenia:) poza tym jakby miala autyzm to watpie zeby wystepowala przed liczna publicznoscia o ile w ogole jakakolwiek:)

2

czy ich wysilkiem jest wykoszenie przeciwnika? chyba tak to wlasnie wyglada

2

@Artsss mysle ze ten transfer by byl dla Barcy tym co Pio pokazuje na tym zdjeciu. Strzalem prosto w leb^^

0

@Nano22 no ale to sie skonczy z poczatiem nowego sezonu;) juz nie bedzie mozna zwalic ze Valverde zepsul i popsul

0

@jareksk100 ja gram w Fantasy UCL. Gazzaniga tani no i w pierwszym mial grac a teraz to juz sam nie wiem. Zobacze jak sie sytuacja rozwinie z Llorisem

2

@IAmBackCules Leo potrzebuje miec kogos przed soba. Takiego Suareza ktory sie bedzie przepychac ze stoperami i ktory zrobi miejsce Messiemu. Falsyzwa 9 ma jedynie sens gdy bedzie Vidal wchodzil na pozycje przed Messim

0

@jareksk100 shit czyli w LM zagra?

0

@mrboom ano. Bramer by wzial pilke puscilby lage i nici z akcji bramkowej. No ale moze byc jakas inna wpadla:)

0

@PatrykBarca o kto tu powazny mowi o Piatku w Barcelonie?

0

ktos tu dobrze ogarnia Fantasy CL? 1/8 rozpisano na 4 dni. 18 19 25 i 26 luty. Kiedy bedzie mozna robic zmiany (zmiany czyli rezerwowych nie chodzi mi o transfery). W polowie czyli po 19.02? Czy po kazdym z tych dni?

0

@MesQueUnaPelota no akurat i Roberto na PO nie jest swietny i Semedo na PO nie jest swietny:) ale jesli teraz bedziemy grac z Messim w srodku ataku a co za tym idzie bedzie normalny prawoskrzydlowy jak Fati czy Dembele to chcialbym zobaczyc tez Semedo. Pamietam ze jak gral na stronie z Dembele to ladnie tam przechodzili.

Ktos powie ze nic z tego nie wynikalo ani gole ani asysty, ale tak to jest jak nikt w pole karne nie wbiega jak akcja idzie prawa strona. Jak Alba ma pilke to od razu ruch w polu karnym, ktos wbiega na krotki slupek ktos zamyka na dlugim no i Messi wbiega na skraj pola karnego.

0

@Avada Kedavra bez przesady. Zmienil z Atletico Busiego na Rkaitica i sie sypnelo to prawda. Ale dlatego zmienil tak pozno bo widzial ze wszystko dobrze dziala. Tylko juz pewnie sil nie mieli. Ale mysle ze jednak wiecej meczy bylo gdzie zmiany ratowaly wynik szczegolnie jak Vidal wchodzil

0

@MesQueUnaPelota jesli juz nawet ja przyznaje ze aktualnie (aktualnie to nie znaczy zawsze) na PO lepszy jest Roberto niz Semedo to cos w tym musi byc. A jestem wielkim przeciwnikiem wsadzania pomocnika na PO.

0

@Chwytliwy Vidal de Jong i Busi. Jesli mamy grac z Messim na teoretycznej 9 to Vidal to mus

0

@G9 widac ale akurat olac posiadanie

coooo? jak mozna olewac posiadanie pilki w takim klubie. ano mozna jesli nic nie wnosi.

Wazne ze tak jak kolega napisal wyzej pilka szybciej krazy. Bylo wiadc jak w pomocy graja z pierwszej pilki i pilka szybko przechodzila do ataku. Bardzo duzo w tym zaslugi Busiego. Ale Vidal i Rakitic tez dali rade moim zdaniem. Rakitic troche gorzej ale ja tam go nie hejtuje od razu.

4

@Avada Kedavra ale jak ze niby Valverde nie reagowal? Przeciez nie raz nie dwa jego zmiany daly nam zwyciestwo

0

ktos sie orientuje kiedy do gry wraca Lloris?

0

@Chwytliwy ale Boniek zawsze tak ma:) w kazdym Stanie Futbolu wychodzi na nieomylnego i nie da sie uslyszec ze cos tam zle zrobil on czy ogolnie PZPN. Takze nic nowego:)

a jakos nie zauwazylem wielkiej zmiany kontentu SF po wejsciu do TVP Sport. Co masz na mysli? moze sie troche wstrzymuja na antenie ale ja zawsze ogladam na yt i jak po godzinie zmieniaja to ostrzej jada

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?