1

@Cwaniak4 przeciez z Atletico gralismy ofensywnie. Nie pamietam kiedy ostatnio sobie tyle okazji stworzylismy pod bramka rywala i to tak mocnego. Problemem jest przedszkole w defensywie. Co akcja rywala to strach ze gol

0

@VenoM a gdzie maja szukac w srodku sezonu?

0

@PatrykBarca no akurat Tottki graly ofensywnie. Poza tym my to z obrona mamy ogromny problem. Atak jakos sam sie obroni. Ale to co odwala obrona to skandal

0

@klopx ciekawe czy Bartra by byl bohaterem jakby Bale'a wycial w pamietnym finale:) no coz Bartrze zabraklo decyzyjnosci. Nie pamietam ktora to byla minuta chyba jakas wczesniejsza. Wydaje mi sie ze latwiej jest podjac taka decyzje jak Fede majac ostatnie 5min dogrywki i karne przed soba:)

2

@Jordi10 no ale to jest oczywiste ze zrobil co musial:) ale to nie zmienia ze zawieszenie za bardzo niebezpieczne wejscie powinno byc.

0

@Konias4318 daj spokoj z jakims ogorkiem Pimienta:) gdzie mu tam do kierowania Suarez Messim Busim czy Pique. Tu trzeba kogos konkretnego z autorytetem i doswiadczeniem

0

@PatrykBarca ale podales przyklad:) Malo jest trenerow ktorzy faktycznie cos wygrali:) Pep nic nie wygral Lucho nic nie wygral ZZ nic nie wygral Klopp jak do BvB przychodzil nic nie wygral (oczywisice to bylo inne BvB niz teraz).

To zadne kryterium bo kiedys ktos dal im szanse bo albo nie mieli wyboru albo ktos stwierdzil ze sa dobrymi trenerami. A Poche to swietny trener.

Ale nie ma sensu na niego tracic czas skoro jest tak zwiazany z Espanyolem:) Top6 w Anglii wydaje tak gruby szmal ze miejsce zajmowane z totkami i final LM to ogromny sukces. Zobacz na Arsenal. Wydaja i jajco z tego maja, tak samo United.

A Poche bez wydawania miliardow zdolal zrobic tak wiele.

0

@Konias4318 mialo byc wierzą nie wierze:) takze przekierowuje twoje powodzenia dodaje moje wlasne i wysylam w kierunku zarzadu:)

0

@Konias4318 my cie w jakichs wyborach wybralismy na przedstawiciela czy co?:) oni nie maja planu zastepczego, strzelaja na oslep po kandydatach i wierze ze uda sie Poche sciagnac. Takze bez sensu zwalniac Valverde bo nowy trener w pol roku nic nie zrobi a w czerwcu bedzie sie dalo wyciagnac kogos bardziej ogarnietego

0

@AmigoBlancos nie no nie oskarzajmy go o jakiej kupowanie tytulow:) nazwijmy to ze je wyklaskal:)

0

@messi564 dobrze ze ten Bartomeu to taki kulturalny facet:)

0

@messi564 mysle ze jak rozmawiali wczesniej z Koemanem to na pewno musial im powiedziec ze chce poprowadzic repre na Euro:) to samo z Martinezem

0

@AmigoBlancos stary moze troche maly ten avatar moze nie do widze ale na pierwszy rzut oka masz na nim...klaskajacego Zizou^^

0

@messi564 oczywiscie ze tak:) ale tez wcale bym sie nie zdziwil jakby bylo tak jak pisza:) znaczy akurat w MIlito i Henry'ego jakos sam nie wierze. Ale w to ze pol roku przed Euro pytali Koemana i Martineza to jakos jestem w stanie uwierzyc

9

podobno Valverde po meczu powiedzial ze biegl za Morata w rytm klaskow Zizou. Kiedy juz myslal ze go nie dogodni ZZ zaczal klaskac szybciej ;)

0

@messi564 o chodzi o sam fakt rozmowy z innymi kandadatami ale po pierwsze nikt nie porozmawial z Valverde i nic mu nie zakomunikowal. Blad

po drugie patrz jak ten zarzad strzela na oslep opcjami. Jak przeczytalem o Pochettino to nie wiem czy sie smiac czy plakac. Chociaz bardziej chyba plakalem jak czytalem o Milito i Henry'm. Do dupy ten zarzad zero pomyslu zero logiki dzialania zero planu

0

o czyli Real wygral w karnym po kosie na Moracie ktory wychodzil sam na sam na 5min przed koncem:) no niebywale, alez zdziwienie:)

2

brat ciocia wujek, moze ktos z La Ramblii tez sie zalapie?

3

ja wiem ze to tylko media piszace swoje bazgroly ale jesli choc polowa to prawada to ladnie nasz zarzad na oslep strzela. Totalny brak planu:) najbardziej mnie Poche rozwalil. Kapitalnie to Bartomeu wymyslil. Cos czuje ze juz sa dogadani na 50%. Barca chce a Poche nie:)

3

Henry i MIlito hahah mam nadzieje ze to tylko wymysly gazet ktore musza o czyms pisac a nie faktycznie propozycje purtkow z zarzadu. Czemu Barca nie moze w koncu wziac uznanego trenera ktory ma doswiadczenie z gwiazdami i wie co i jak. Szukaja kogos kto przez rok bedzie ogarniac jak sie trenuje tak wielki klub jak Barcelona.

Smiesza mnie te mity ze trener to musi miec DNA Barcelony ze bla bla bla. Jakie DNA. Dzisiaj trzeba zasuwac za pilka, nikt na stojaco nic nie wygra. Trzeba takiego ktory ustawi nas taktycznie podczas gdy na boisku jest Messi. Takiego ktory otworzy prawe skrzydlo oraz ktory zagoni nasze leniwe gwiazdki do zapieprzu a nie ze potem mamy 10km mniej przebiegnietych od przeciwnika i wielkie zdziwko ze jak to slaby wynik. Juz predzej bralbym Allegriego wolnego niz kogos z powyzszej dwojki. On przynajmniej wie co robi

0

@lukasz7531 druga polowa lutego

0

co ten nasz sztab medyczny? od 4 tygodnie do 4 miesiecy sie pomylili?

0

@Gregsky10 dokladnie tak. Zatrudnienie Xaviego to wybor pod glosujacych a nie pod potrzeby klubu

0

Bartomeu to sprytny ziomek. Kiedy sa wybory? 2021? Nie ma sensu zatrudniach Xaviego na wiecej niz rok przed wyborami. A czemu? Bo jak mu nie pojdzie to Bartomeu bedzie zle kojarzony. Dlatego normalnie poprzedluzal umowy z Valverde tak aby akurat umowa mu sie skonczyla na rok przed wyborami. Wtedy populistycznie zatrudni Xaviego (kto bedzie mial mu to ze zle? tego chca ludzie) a jak mu nie wyjdzie pierwszy rok - coz to w miare normalne. Pierwszy rok niepowodzen trenera mozna latwo wytlumaczyc szczegolnie kiedy trenerem jest uwielbiany Xavi.

Bartomeu glupi nie jest i dziala rozwaznie - problem jest taki ze dziala rozwaznie aby utrzymac sie na stolku (wiem ze on juz nie moze byc prezydentem ale swojego ziomka w wyborach wystawi) a niekoniecznie rozwaznie dla dobra klubu:)

Tak samo przyjdzie Xaviego teraz badz w czerwcu nie jest rozwazne dla klubu. Po EV a przed Xavim musi byc jeszcze jakis dobry trener na 2 gora 3 sezony. Roberto Martinez czy cholera wie kto.

takie jest moje zdanie:)

0

@VEBmacnow tylko ze jak sie nie sprawdzi to juz praktycznie w Barcelonie jest spalony jako trener.

Pep przyszedl tak naprawde znikad, mniejsza presja mniejsze oczekiwania praktycznie eksperyment. Jakby nie wypalil to by syzbko o tym zapomniano. Natomiast Xavi to inna bajka bo on od poczatku mowi ze to jego marzenie ze kiedys zostanie trenerem Barcy. Tutaj oczekiwania sa ogromne.

Spojrz na taka nasza La Ramble ilu uzytkownikow sie juz podnieca ze wroci szkolka wroci piekny futbol i sukcesy no bo to w koncu Xavi.

Problem jest taki ze patrzac zdroworozsadnkowo Xavi ledwo ukonczyl kurs i ledwo pracuje w jakims tam arabskim popierdolku.

Zgadza sie Pep nie mial doswiadczenia ale to jest jeden Pep sposrod wszystkich trenerow. Jeden Pep ktoremu sie udalo i ktory przychodzil w innych okolicznosciach z innymi oczekiwaniami.

A LUcho byl w Romie i w Celcie. To o wiele wieksze europejskie dowiadczenie niz Xavi. Czy Gerrard zaczyna od trenowania LIverpoolu?

3

o widze ze pojawiaja sie tu calkiem rozsadne glosy ze nalezy poczekac z Xavim. I calkiem nielicze glosy hur dur Xavi od razu na trenera.

Valverde do konca sezonu bo i tak nie ma sensu go zwalniac bo nie ma go kim zastapic. Poza tym on najlepiej zna obecna sytuacje pilkarzy itd. Nawet jak marne szanse na LM to na mistrza LL z EV sa calkiem spore szanse. Xavi to zaden cudotworca ktory przyjdzie i nagle tryplet walnie.

Po sezonie zegnamy sie z EV i zatrudniamy trenera ktory ma doswiadczenie (cos czuje ze bedzie celowane w Koemana, nie jest to najlepszy pomysl no ale coz). Po takim trenerze ze jakies 2-3 lata moze przychodzic Xavi

0

@szafarz kazdy podaje tutaj Pepa jako przyklad. Ewentualnie Zizou (ktory chociaz prowadzil Castille w Europie). To sobie teraz wez wszystkich trenerow swiata i jednego Guardiole. Zobaczysz jakie jest prawdopodobienstwo ze tak sie stanie. Nie mozna brac z miliona przykladow jeden i uwazac ze no jak Pepowi sie udalo to Xaviemu tez MUSI sie udac. Nic nie musi. Xavi moze skonczyc po pol roku jak Henry w Monaco. I wtedy juz raczej na zawsze bedzie spalony jako trener Barcelony. Dla Xaviego za wczesnie na Barcelone

13

Mam nadzieje ze Xavi podejdzie do sprawy zdroworpzsadkowo i...odmowi. za wczesnie dla niego. Sam mowil ze przed wejsciem do Ferrari trzeba poprowadzic inne auta. Za duzo jego kumpli gra. Mam wrazenie ze tylko sie sparzy w Barcelonie niczym Henry w Monaco i bedzie po ptokach dla niego. Bartomeu probujac ratowac dupe idzie w populistyczny wybor.


Wiem ze sie na mnie rzucicie bo La Rambla chce Xaviego. Ja tez chce. Ale tez chce zeby mu sie udalo. A trenowanie Al Saad czy czed go tam to przedszkole w porownaniu z Barca. Nie bez powodu Pep jest jeden. Nawet ZZ Castille prowadzil

0

@MarioVeB! tak, cos w ten desen:)

0

@Image Ibra czeka w polu karnym na pilke?:) chyba nie wiesz jak Ibra gra. Piatek spokojnie moze byc tym lisem pola karnego a Ibra grac odrobine za nim. Ibra ma technike podanie wykonczenie moze wszystko. O wiek bym sie nie martwil bo Luca Toni czy di Natale to tez dziadki a krola strzelcow zdobyli. Oczywiscie Ibra nie zdobedzie chodzi mi tu tylko o fizycznosc i wytrzymalosc. Piatek sobie biegac moze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?