barteq
Dołączył/a: marzec 2013
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Oddajpada Kempa jest tak slaby ze szok. Chlop ma 11min materialu przez to przez pol minuty powtarza slowo wojna. Jego bycie smiesznym polega na byciu takim 'gapciem' co to mu dziwny pomysl akurat do glowy wpadl. Mnie to nie smieszy:)
0
@MesQueUnClub_87 akurat wymieniles jeden z meczow w ktorym gral Miranda. A gral w kilku i mial szanse sie pokazac. Byl slabiutki w kazdym z tych meczow.
0
@Destiny zgadzam sie ale z Cou i Dembele ktorzy sa slabi w defensywie to ciezko. Ale np Dembele i Griezmann na skrzydlach to spoko. No ale wiesz takie 442 z dwoma skrzydlowymi to praktycznie 4231. Musialby jakis srodkowy pomocnik grac na ktoryms boku tak jak w Atleti
0
@Destiny moim zdaniem sezon 14/15 to ostatni sezon gdzie gralismy skrzydlami i tym samym ostatni sezon gdzie Messi jakims cudem dal sie namowic zeby grac blizej prawej strony czego efektem byla wieksza rownowaga w stwarzaniu zagrozenia. Skonczylo sie trypletem. Obecenie przeciwnik srednio sie musi skupiac na naszej prawej stornie. Musi sie skupic na srodku ktorym idzie Messi i troche na lewej stronie i to wszystko.
Niestety ale Messi blokuje dwie pozyje PS i mediapunty i srednio da sie cos z tym zrobic. Zagramy 4231 z Messim na 10 to moze byc ciezko zabezpieczyc srodek pomocy w wypadku straty pilki i niebiegajacego Messiego. To chyba za Messim by musial grac deJong z najlepsza wersja Kante. Wstawisz Messiego na skrzydlo to jest tak jak teraz.
Niestety uwazam ze taktycznie obecna Barcelona to ogromnie ciezki orzech to zgryzienia przez jakiegokolwiek trenera.
0
@tediko gralismy z Cou czy z Dembele na lewej stronie mieli niby blisko i bronili do dupy. Wiec taki Griezmann wole zeby biegal z PN do obrony niz taki Cou z LS. Poza tym - nie musial by tyle biegac jakby gwiazdeczki tylek ruszyly i pomogly kolegom bronic:)
0
@tediko A kto broni Griezmannowi biegac do obrony? Czemu niby go wylaczam z bronienia tym ustawieniem? To czy on do obrony biega z lewego skrzydla czy prawego ataku to kwestia ktora storne broni i w ktora strone musi sie przesunac pomoc zeby pokryc ta strone na ktorej nie ma Griezmanna.
Poza tym szybsza opcja bedzie ruszenie dupy przez Suareza i Messiego a nie ze na caly atak broni tylko Griezmann. No ale wiadomo to tez nie takie latwe bo to cos co wg mnie powinni ogarniac sami pilkarze szczegolnie tak doswiadczeni.
0
@Avada Kedavra no to w 2020 w lecie nie odejdzie:) jak juz to na sile za rok zeby jeszcze cos zarobili. Ale on ma 21 lat nie zdziwie sie jak podpisze nowy kontrakt za kupe hajsu do powiedzmy 2024 i i tak jeszcze bedzie mial czas przejsc do Realu.
0
@itmustbejoke aktualnie fakt Real gra calkiem spoko i lepiej niz Barcelona. Tylko wiesz nie oceniajmy sezonu w styczniu bo zaraz sie okaze ze Real ma teraz najlepszy okres a i tak nie prowadza w lidze (juz nie mowiac o wypracowaniu sobie jakiejs przewagi) a w LM sie srali o wyjscie.
Pamietasz jak zawsze na jesien druzyny Pepa cisnely a przychodzil kryzys na najwazniejsze mecze na wiosne? Albo jaka kupe gralismy w pierwszym sezonie Lucho zeby na wiosne wystrzelic? Celowanie z forma na najwazniejsze etapy seoznu to nie mit - zapytaj CRa;)
7
tak sobie mysle (tylko zeby za chwile nie bylo ale jestes glupi tak sie nie da) czemu my gramy uparcie tym pseudo 433. Przeciez my nie mamy skrzydlowych wiec po co Griezmann ma niby rozszerzac gre. Nie mozemy grac z przodu:
Suarez - Griezmann
-------Messi----------
?
Messi na swojej ulubionej pozycji, tyl zabezpieczony 3 pomocnikami czyli tak jak teraz, Griezmann blizej prawej strony co mu lepiej odpowiada na lewa noge. AG moze isc blizej Suareza moze isc blizej Messiego, moze sie zamieniac z Messim no wszystko.
Jedyny kontrargument to te skrzydla bo utarlo sie ze Barcelona musi rozciagac przeciwnika, tylko ze w praktyce i tak jak juz robia to BO a 95% akcji idzie w gaszczu srodkiem bo Messi gra w srodku.
Co na to powiecie?
0
@Avada Kedavra pojdzie ale nie tego lata. Szejk moze sobie pozwolic na puszczenie Neymara, to jeszcze pol biedy. Wizerunkowo nagada ze Brazyliano robil syf ze szkodzil klubowi i ze niszczyl szatnie i jakos przezyje. Ale jak szejk pusci najzdolniejszego Francuza z jakby nie bylo najlepszego klubu tamtejszej ligi to go na taczkach z gnojem wywioza. Moim zdaniem nie ma szans zeby Mbappe odszedl. najwczesniej rok przed koncem kontraktu (nie wiem go kiedy go ma)
11
@HassanMubarak rezerwowi chociaz biegaja i sie staraja
0
@PaulFCB taktyczny
8
oficjalny profil Barcy na fb zdjecia z treningu z podpisem 'gotowi na Superpuchar' patrze a tam Messi z Suarezem gotowi na siedzaco robiac jajo z pilki.
Mniej wiecej taka aktywnosc prezentowali tez po zejsciu de Jonga z Espanyolem:) Ciekawe czy jutro bedzie sie chcialo grajkom biegac czy oleja sprawe jak Valencia
1
@NGTRX skoro ich klepal 2:0 to po co maja grac na wybitnej intensywnosci:) wystarczylo grac tak jak grali. To raczej po przegrywajacej druzynie bym sie spodziewal wiekszej walki ewentualnie przy remisie
0
Myslalem ze nie da sie biegac mniej i walczyc mniej niz Barcelona ale chyba jednak dzisiejsza Valencia przebija Barce
8
Gameiro strzal jakby w Ekstraklapie gral...
0
@dasouzar11 nie poradzilby sobie bo w Barcelonie nie gra sie na szybkich skrzydlowych. Tu jest wazniejsza gra kombinacyjna na malej przestrzeni
0
@chavez Balanta nadal ma calkiem spoko staty w FM20. I wiek tez ok. Chcialem go sciagnac do mojej Atalanty ale nie mialem juz miejsca na gracza spoza UE:)
1
@Avada Kedavra ale Munoz to jeszcze w Pucharze Europy a nie LM. Takze z Lippim jest ich 3:)
0
@Lenioq Piatek nie jest dobrym napastnikiem:) i Milan nie jest dla niego za slaby, jakos Genoa nie byla i Milan rok temu tez nie byl.
Piatek jest sredni tylko trafil mu sie 1 sezon i juz cala Polska zaczela srac jaka to nie jest kosmiczna 9. Niestety ale w dzisiejszej pilce tylko CR moze stac w polu karnym i strzelac gole. Reszta napastnikow musi cos dorzucic a Piatek oprocz wykonczenia (oczywiscie jest to wazne) nie ma za wiele.
0
@Avada Kedavra ech to pytanie jest z quizu pod napieciem. Jest 3 trenerow ktorzy 4 razy poprowadzili zespol w finale LM. Fergie Carlo i trzeciego prowadzacy nie powiedzial bo mieli wymienic dwoch z nich:)
0
@Avada Kedavra Ancelotti Ferguson po 4 razy i jeszcze jeden...kurde nie pamietam...Capello?
1
@Kengo srednio ciekawy kierunek do 17 zespolu ligi:) pewnie spadna
3
@Hiacynk mi nie chodzi o strone:) mi chodzi o to ze CR w zyciu w 442 nie gral jako prawy pomocnik. Jak skrzydlowy to 433 juz totalnie abstrahujac od tego ze CR gra tam na napastniku typowo z przodu. Ale Ciro i Lukaku pewnie mieli na napasntiku wyzsze oceny wiec trzeba bylo zrobic miejsce dla CRa
4
@Hiacynk najwyzsze srednie oceny na 'swoich pozycjach'...i CR na prawym pomocniku w 442^^ hahha
8
@SonBarcaGoku no ok ale wiesz kogos do pary musieli brac zeby rozegrac ten Puchar. Wiec finalista PK to chyba najblizej byl. Ale zeby brac 4 druzyny z czego polowa z Madrytu nic nie osiagnela w krajowych rozgrywkach...
47
Fajny tez nowy superpuchar. Mozna go wygrac niewygrywajac nic w poprzednim sezonie:)
0
@Kuczek 35 lat ulala. A ile lat miał Luca Toni albo Antonio di Natale jak zdobywali króla strzelców? I to w o wiele słabszych klubach. CR wielki Pan piłkarz się bił na gole z chlopakiem z Cracovii dla którego też był to pierwszy sezon w lidze. Już nie mówię że króla strzelców zdobyl kolejny praktycznie emeryt. Gardz sobie kim chcesz:)
0
@Azi wydaje mi sie ze widzialem go wczoraj we Wroclawiu jak grzebal w smietniku...hmmm
3
@Rewolucja123 1. a czemu nie? kibicuje zespolowi bez wzgledu kto jest trenerem:)
2. mysle ze Valverde jest psychicznie mega wyjechany i sam odejdzie bez wzgledu na wyniki na koniec sezonu