0

Standardowo jedno ogolnikowe zdanie o przyszlosci i reszta typu 'za komuny bylo lepiej'. Ciekawe czy jakis program przedstawi. Mam nadzieje ze ktos trzeci wygra wybory (Barto juz nue moze nie?) ktos ze swiezym spojrzeniem i przede wszystkim planem bo plan Laporty to jest pokrytykowac obecnie rzadzacych i populistyczna gadka o tym ze kazdy byly pilkarz Barcelony by byl swietny na tym i na tym stanowisku w klubie

0

@MesQueUnClub_87 ze tak powiem: na jaki chu mu ta watroba zubra? co mu to zmienilo?

1

Ocena Roberto najlepsza. 0.5przecietnego meczu plus 0.5slabego meczu =ocena przecietna:) chcialbym miec takiego nauczyciela ktory tak liczy oceny

0

@escarabajo Panie robta co chceta:)

0

@matirix20 potwierdzam. Żeby zawodnik trafił 1vs1 to trzeba cudu. Zawsze wali w bramkarza

1

@Konias4318 4 lata minęły. 4 lata temu to CR jeszcze umiał kiwnac przeciwnika. Nie potrzeba nam kolejnej jednostki żeby wygrac LM. Potrzeba nam drużyny która jest zmotywowana która walczy w każdym meczu

0

@xVENUMx to ten mlody i perspektywiczny?

0

@JimMorrisonFCB fm20.

5212. 3 stoperow 2 wahadlowych. W srodku mam mezzale i pomocnika odbierajacego pilke przed nimi ziomka na ofensywnym pomocniku który daje o wiele mniej niz bym chcial i przed nim 2 atakujacych. Gram przez srodek bo jest calkiem gesto ale w finalnej fazie akcji pilka idzie do wahadlowych na wrzutke. Tez z tymi wrzutkami mam problem w kazdym FM. Mimo ze boczny ma kupe miejsce zebybwycelowac indograc to czeka tak dlugo az ktos do niego nie podbiegnie po czym przy wrzutce pilka wybita jest na rozny

1

@JimMorrisonFCB o nim nie pomyslalem. Sprawdze go:) choc i tak juz kupilem Gregoritscha. Ogolnie mam problem z3 zdobywaniem bramek. Milion strzalow ale bramek niet. Ale to w poleceniach musze pozmieniac to i owo

0

@Arkon kloppa to chyba nie da sie nie lubic;)

0

@QuentinTarantino no szkoda szkoda

0

@JimMorrisonFCB tak raczej tak. Duvan gra na odgrywajacym ktos mu musi do tych pilek wychodzić

0

Sedzia gwizdnal spalonego gdzie faulowany byl zawodnik podajacy? Cos mi tu nie pasuje;)

8

Ale Busi dzisiaj pily posyla. Kosmos

0

@JimMorrisonFCB hmm Olmo sprawdze...choc nie wiem czy to material na wysunietego napadziora. Na razie pertraktuje z Gregoritschem z Augsburga. Niestety nie jest to moje marzenie no ale

0

@wawrzyn1 kurde Paco drogi:) i on tam ma pensje 115 tys chyba. A tego Carlosa to sprawdze ale z tego co kojarze to to brazyliano i nie bede mogl go sciagnac bo juz mam limit spoza ue

33

5h narzekania na przewidywanych skladach i jezdzenia po Valverde zeby standardowo okazalo sie szokujaco ze przewidywane sklady to po prostu wymysly dziennikarzy a Valverde wystawi spoko sklad. Teraz do meczu bedzie godzina spokoju bo chwilowo nie ma na co hejcic. Naciesmy sie ta cisza...ja na pewno skorzystam:)

1

@JimMorrisonFCB Dembele skubany do Interu wlasnie poszedl. A Haller hmmm slabe ma te staty i drogi jak to w PL.

Najchetniej Morelosa z Rangersow bym sciagnal ale juz sciagnalem w tym okienku dwoch spoza ue

0

@wawrzyn1 do Atalanty zeby gral obok Duvana. Muriela sprzedalem bo mnie ultra denerwowal

0

FM20 ktos ma pomysl na jakiegos fajnego napadziora w drugim sezonie gry tak do 25mln funtow? Haaland juz w City czy gdzie tam

8

super pomysl:) ostatnio jak wypozyczali od nas Rafinhe to wszystko poszlo idealnie:)

0

obejrzalem wlasnie pierwszy odc Wiedzmina. No kurde przecietny. Podobala mi sie scena walki ale fabularnie i gra aktorska slabo...

1

@TiKiTakA2018 jeden zawodnik niegrajacy pressingiem niczego nie zmienia...to idz na boisko wez 4 kumpli zwolajcie 6 innych i w 5 sprobujcie odebrac pilke tej 6. zobaczymy czy nic to nie zmieni:)

Messi to nie kaleka zeby nie moc pobiegac w waznych meczach. Kontuzji miesni to moze dostac jak bedzie zasuwac w 10 meczach pod rzad po 12km. Ale my tu mowimy o gora 5 meczach w sezonie. To nawet nie 10%

2

@MaŁolat Suarez i tak by dostal kartke za pyskowanie sedziemu. Lepiej niech sobie usiadzie na lawce

1

@OskaRM Messi nie pozwoli:) tak pol zartem pol serio. Chyba ze Luis sam bedzie chcial isc do MLS bo chyba tam w koncu przejdzie

0

@OskaRM no cos za cos:) ale nie mozemy od druzyny wymagac odbioru w wysokim pressingu skoro na boisku jest Messi (i Suarez). Znaczy ze slabymi druzynami to spoko ale z lepszymi to nie wyknie bo jak oni nie bigaja to sie robia luki i kazda bardziej ogarnieta druzyna to wykorzysta

0

@amanter dokladnie. taka prawda. Po co slepo zaklamywac rzeczywistosc dlatego ze to Messi?

9

@Kengo tak sie wyglada jak sie robi kilometry^^ wiec to nie Messi

1

@kamapl85 ty nie znasz ortografii i piszesz:) to ja tym bardziej moge pisac:) poza tym jesli myslisz ze pilkarz ma jedno zadanie na boisku i w przypadku Messiego jest to strzelanie goli to malo sie znasz na pilce:)

0

@Beztroskii nie mowmy ze BvB zabraklo motywacji w meczu w ktorym walczyli o awans do LM, szczegolnie ze pierwszy mecz zagrali bdb i wyszli na remis

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?