barteq
Dołączył/a: marzec 2013
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@codemat tez na Interze bylem ale to jednak faza grupowa:)
1
@MichalZZZ to pokombinuj z ustawieniem kazdego zawodnika tak jak kolega wyzej pisal. Mi raz koles napieprzal tych strzalow z 30m bezsensownie dopoki sie nie skapnalem ze ma ustawienie 'czesciej strzelaj'. W ogolnej taktyce masz ustawione podania w pole karne?
ja mam z kolei problem z wrzutkami. Biegnie sobie boczny obronca i mimo ze ma fajne miejsce do wrzutki do tak jakby 'czeka' na goniacego go skrzydlowego/BO i 95% wrzutek jest blokowana na rozny. Nie moge sie tego pozbyc a ze grac wahadlowymi to wrzutki sa wazne
2
@MichalZZZ no to chyba tam masz trening ataku i wykorzystywanie sytuacji podbramkowych. cos takiego. Tez zalezy jak masz taktyke. Nieraz strzelaja jak tylko moga i potem wiekszosc strzalow w golebie idzie.
9
@Rewolucja123 te przegrane siadaja na psyche 90% La Ramblii a co dopiero pilkarzom;)
4
@codemat 60 euro to pizze zjesz w Neapolu podczas LM;) szykuj sie na 100 euro najtansze
0
@MesQueUnClub_87 to masz jakis portal typu viagogo. wiadomo ze drogie beda/ drozsze niz z oficjalnych stron klubow
0
w lutym wszystkie kupony na Napoli to jak wiadomo Napoli Napoli kupon ci s...oli:)
14
@Ramon przeciez on z Bayernem byl w polfinalach pare razy o ile sie nie myle
6
no i fajnie przynajmniej Napoli sie nie zamuruje:) i zobaczymy co ten Ruiz pokaze.
Florkowi chyba sie znowu faks popsul i nie wysylal potwierdzenia przelewu. Niby City faworytem bedzie ale moze byc zacieta walka o awans
0
@Midast no to nie masz racji bo tak jak napisalem - tak samo bylo za poprzednich trenerow. Lucho, Taty, Roury, Tito.
poza tym jak trener moze miec wplyw na motywowanie na pierwsze 10min? bez przesady. Tak doswiadczeni gracze z klubu na tym poziomie powinni trzymac koncentracje sami z siebie. A nie ze w kazdym meczu pierwsze 10min to ogaranienie jak wyglada pilka i bramki.
0
@Maciegg a to nie wiedzialem ze takowy istnieje:) no ale pewnie tez losuje
2
@Cochise Postmodern Jukebox robi podobna robote w roznych stylach szeroko pojetego 'vintage'u':)
a w druga strone dziala Leo Moracchioli:) przerabia piosenki na rockowo-metalowe:) bardzo lubie obie opcje:)
0
@Maciegg chyba nie rozumiem pytania
0
@zaqu 'obok' siebie bo podaja info ze jest tez mozliwosc ze dostaniesz miejsca po skosie lub jeden rzad nad/pod. Mi sie udalo i jak bylem na Celcie to mial obok obok ale super gwarancji nie masz
0
@zaqu a w jaki sposob to ulatwia? mi sie wydaje ze chodzi o to zeby konikow wyhamowac, ludzi ktorzy kupuja na iles tygodni przed a potem sprzedaja te bilety po x cenie. Dlatego tez teraz dostajesz bilety na 2 dni przed meczem na maila @Maciegg
0
na flashscore jest opcja zeby obejrzec tabele LM pod katem meczy u siebie i na wyjezdzie. Wchodze w meczu u siebie Valencia 2 w tabeli, wchodze w mecze na wyjezdzie Valnecia 3 w tabeli - sumujac mecze wyjazdowe i domowe - lider^^
0
@Lisek a na jakims oficjalnym YT Uefa nie transmituje?
0
@AmigoBlancos bez przesady:) Ajax nie byl najtrudniejszym rywalem tylko Real ich zlekcewazyl i dali sobie napukac. Ja mysle ze bedzie Lipsk albo ewentualnie Bayern, my dostaniemy Chelsea
0
@Rewolucja123 Liverpool, City, Juve, Bayern...spokojnie Lipsk juz czeka na Real
0
@Remi1899 tak samo sie bales za Lucho do stycznia a potem wiemy jak bylo:) nie mowie ze bedzie tryplet milion procent no ale psioczenie w grudniu to wiesz:) na spokojnie, jak bedzie trzeba to bede marudzic w kwietniu czy marcu. CR i Real tez zawsze gowno gral na jesien a potem o jaki to wielki klub bo sie spina na 7 meczy na LM.
4
sa tu jacys fani Red Hotow? Do skladu wraca John Frusciante:D bardzo sie ciesze
0
@Tomek54321 to sobie poczytaj wywiady z presezonu z Valverde. Tam mowil ze narzucaja pilkarzom ciezkie treningi, inaczej niz w ostatnich latach. Poza tym latanie i podrozowanie tez jest ciezkie dla organizmu.
1
@Remi1899 wczorajszego meczu obejrzalem tylko ostatnie 5min ale sami komentatorzy mowili ze w pierwszej polowie Real gral swietnie i Valencia nie miala nic do gadania.
To czy my gramy tak a nie inaczej to skladowa wielu czynnikow. Na poczatku sezonu widac bylo ze pilkarze sa zajechani po presezonie. I nie zgodze sie ze to Barca grala wielce slabo ze slabym przeciwnikiem. Bo to przeciwnik ktory biegal pressowal byl dokladny w swoich zalozeniach taktycznych. Jeszcze 10 lat temu taki przeciwnik by sie polozyl i czekal na najmniejszy wymiar kary ale nie teraz.
Oczywiscie ze Barca mogla grac lepiej wiecej biegac itd. Sam mam pretensje ze ich przebyte kilometry. Ale poczekam do konca sezonu bo tak jak zawsze brakuje nam pary w kwietniu tak moze wlasnie te obciazania treningowe w presezonie byly po to zeby byli swiezsi na wiosne.
1
@xaviorek6 czyli dobrze rozumiem ze Braun jest drugi w kolejce na kandydata na prezydenta w Konfederacji?:) ech ta polska polityka
7
@zdrowyrozsądek sprawdzali VAR Jovica dlatego dluzej potrwalo.
9
@Remi1899 tak bo wygrywac trzeba wszystko i zawsze po 5:0. Real przegral tyle samo ile Barca. To nie te czasy. Liga sie wyrownuje bo teoretycznie slabsze zespole sa lepsze i maja wiecej kasy niz kiedys
1
zwroccie uwage w kazdym meczu na pierwsze 10min naszych grajkow. Juz tak bylo za poprzednich trenerow. Koncentracja poziom ameby. Po 10min dopiero zaczynaja ogarniac jak sie gra w pilke.
0
@Kuba17Barca zawsze tak jest a ja glupi moglem obstawiac...
0
obronca stwierdzil ze lepiej wystawic napadziorowi pilke niz bramkarzowi;) dobry ziomek klasa asysta
1
@IronSanHybrid Fede go tam nie dotknal/ Jovic od tylu zahaczyl. Dobrze VAR zrobil