3

La Rambla przy kazdym meczu: zly Valverde ciagle stawia na swiete krowy, ktore graja za nazwisko

La Rambla przy nominacjach do ZP fcbarca.com: nominujmy zasluzonych (nie da sie zaprzeczyc) uzytkownikow, ktorzy jednak ostatni raz wypowiedzieli/udzielili sie pol roku temu:)

na La Ramblii jak w pilce, liczy sie co zrobisz do lata, jesien nie ma znaczenia. Lewy pozdrawia;)


komentarz humorystyczny wskazujacy ironie sytuacji, a nie bojkotujacy zasadnosc nominacji dla tego czy owego uzytkownika:) bez gownoburzy prosze:)

0

@jacek905 obejrzyj sobie Matchday. Tam sa sceny z szatni. Valverde dokladnie wie jak mamy grac i mowi w szatni dokladnie to samo. Szybciej pilka wiecej pokazywania sie na pozycje itd.

0

@jacek905 dobre sa te frazesy jak to Barca MUSI zachwycac gra. To idz i graj pieknie w ulewie przeciwko Atletico ns WM. Kolejny co sie za duzo fify naogladal

2

hmm w sumie nic nowego sie nie wydarzylo. Znowu pierwsze 10min katastrofalnych. Nie wiem o co chodzi z tymi pilkarzami to juz przy kolejnym trenerze maja znikoma koncentracje na poczatku meczu.

Dzisiaj nie mielismy kosmity w ataku tylko na bramce. Jak on te pilki wyciaga to sie w glowie nie miesci.

Messi dzisiaj decydujacy ale nie az tak dobry, sporo niedokladnosci. Dla tych co mnie szkalowali jak naskakuje na Messiego ze on tez musi biegac tez musi naciskac a nie chodzic jak z Liverpoolem to niech jeszcze obejrza raz dzisiejszy mecz. Takie zaangazowanie Messiego mi sie podoba. Jak trzeba to i na wslizgu pojechal.

W koncu dobry mecz Pique.

Suarez w calym meczu mial 2 dobre zagrania. Jedno jak dotkanl pilki i wyszla asysta a jedno jak nie dotknal i przepuscil do Rakitica. Ech co za dziwny typ. Pilkarsko slabo ale jakby nie bylo decydujacy.

Firpo slabo ale bez konsekwencji na szczescie. To dobrze, przyda mu sie taki mecz na ogranie. Im wiecej bedzie gral tym bedzie lepiej. Przestancie oczekiwac cudow od nowych graczy Barcelony. Nie w tym klubie. Tutaj moze co piaty sprowadzony gracz gra swietnie od razu. Ter Stegen Lenglet de Jong...

brawo dla Valverde widac ze w przerwie umie wyciagnac wnioski i skorygowac to co jest zlego w pierwszej polowie. To juz nie pierwszy raz. Pytanie czemu tak slabo gramy pierwsze polowy;)

1

@stone80 bo to Arthur nie umie wytrzymać 90min takiego meczu

2

Najbardziej mnue rozwala taki Suarez. Enty raz gra w meczu prowadzonym przez Lahoza a nadal staje w miejscu i macha lapami podczas gdy Atleti rozpoczyna atak w przewadze.

0

Przegrywamy kazdy pojedynek fizyczny lub szybkosciowy. Oprocz tego co Messi odebrał pilke

1

@ViScAAA dokladnie tak samo kryl deJong w tej sytuacji

0

Znowu gramy na wyjezdzie jak przedszkolaki zero koncentracji.

0

@Rzetafi zbierz wszystkie takie błędy Rakitica podziel przez 5 lat w Barcelonie i ci wyjdzie rac na rok:)

0

@snoopy Fati nic nie zrobil w ostatnich meczach w ktorych gral. Juz przeciwnicy wiedza ze wystarczy z nim troche oatrzej pograc i latwo go przepchnac. Griezmann muai grac. Poza tym tez będzie potrzeba pomoc w obronie

2

@Syt400 zdarzyl mu sie blad raz na rok i od razu hejt. Co z tego ze potem zagral bardzo dobrze.

8

DeJong Rakitic i Arthur

19

Czyli Pep robi defensywna zmiane w 84min na utrzymanie wyniku po czym dostaje gola na wyrównanie? No ciekawe ciekawe

1

@NismoFCB a ja mialem xboxa i mam teraz ps4 wiec sie moge obiektywnie wypowiedziec:) pad xboxa jest cudowny i idealnie lezy w dloni. Natomiast jesli chcesz konsole kupic to bierz ps4, do pada na pewno sie przyzwyczaisz po 3 dniach tak jak ja. Jak chodzi tylko o pada to ten od xboxa swietny

1

@Nieznajomy moze chociaz z ta chroniczna kontuzja sie klub upora w koncu:)

0

@ściah obejrzalem jeszcze raz. Za Hakimim biegl Griezmann (prawdopodobnie dlatego Sancho nie zdecydowal sie na podanie do niego). Firpo kryl go troche na radar dlatego nie byl wystarczajaco blisko. Oczywiscie jak Sabcho juz zaczal przekladac pilke to bylo za pozno bo tak jak mowisz za szybko to zrobil. Ale blad ustawienia jest. Takze bardziej blad jak Sancho jeszcze nie mial pilki a nie jak juz ja dostal.

11

moze by tak czesciej taka pare stoperow. Przynajmniej dwoch glodnych gry skoncentrowanych a nie Pique z glowa w chmurach, mimo ze gada inaczej to widac ze poziom jego koncentracji jest momentami na poziomie ameby

1

@ściah nie no popelnil. Patrz ile przeciwnicy mieli miejsca w tych sytuacjach. Pique i Firpo powinni byc blizej strzelajacego. W odleglosci w jakiej stali nie bylo szansy na zablokowanie ani chociaz utrudnienie strzalu.

0

@Filipfcb2000 dokladnie. Dobry obronca wie kiedy mozna krotko rozegrac a kiedy jest syf i nalezy wywalic pilke w pieruny. Lenglet bardzo dobrze to robi

0

@kejdzi tak, Firpo za daleko stal. Powinien bardziej doskoczyc do Sancho

4

@zTx oczywiscie ze redakcja przesadzila:) obecnie Suarez nie jest najlepsza 9 swiata. Nie jestem najwiekszym fanem Lewego ale nawet ja musze przyznac ze obecnie bije na glowe Luisa

0

@Mns21 ok czyli dobrze pamietalem:) dzieki

2

@Avada Kedavra musisz robic dluzsze przerwy (spacje) w wypowiedziach Darka. Przeciez musi byc czas na polizanie Matiemu dupki;)

0

@daniel32778 no wlasnie problemem sa te gole na wyjezdzie:)

0

@Hushovt ogolnie tak ale to nie pivot lata dziury po Messim i Suarezie tylko ten pomocnik grajacy wyzej. Zostaje rozwiazanie deJong Rakitic Arthur z Frenkiem na pivocie:) pograja sobie z Arthurem a Rakitic przypilnuje zeby nie bylo niebezpiecznych kontr po stratach Messiego. Co jak co ale od 5 lat to Rakitic robi najlepiej. Do tego umie tez podac uderzyc itd. Ciekawie by taka pomoc wygladala.

0

@Pawelec7 zuzel w polsce wystepuje w mniejszych miastach. Ja osobiscie jestem z Leszna (Unia mistrz!;)) i mimo ze sam jakos sie wielce zuzlem nie emocjonuje no to w moim miejsce to kosmos. Co mecz stadion wypelniony praktycznie. Gorzow Torun Lublin Zielona. Lokalna rozrywka tych miast wiec i duzo ludzi chodzi:) a ze jestesmy w tym sporcie dobrzy to i tez ludzie chodza na wszystkie GP itd. Fajnie zobaczyc jak nasi miota innych:)

0

@osa91 skoro ciagle lapie kontuzje miesniowe to po pierwsze trzeba pomyslec czo ten sztab medyczny:)

natomiast z 4231 to nie jest glupi pomysl. Problem jest taki ze tak wlasnie zagralismy z Leganes. No i za kolorowo nie bylo. Problemem sa rowniez gracze umiejscowieni za Messim ktory po stracie pilki nie biegnie za przeciwnikiem. I wtedy mamy tylko dwoch graczy w srodku pola do obrony. 433 jest bezpieczniejsze pod tym wzgledem po po stracie Messiego moze go ubezpieczac 3 pomocnikow. Mimo to uwazam 433 za uposledzona taktyke gdzie nie istenieje nasza prawa strona

0

@daniel32778 Arthur biega dokladnie tyle ze juz nie moze w 70min i musi byc czesto zmieniany. Nawet jesli w tym sezonie wytrzymuje wiecej to w zeszlym bardzo czesto schodzil w 60min i sam Valverde mowil ze nie jest gotowy na 90min intensywnosci. To myslisz ze on nagle przeszedl z 60min do 90min swoich plus kilometrow ktorych nie robi Messi?

Biega i biegac moze to de Jong ktory jako pierwszy ma wytrzymalosicowa staty lepsze od Rakitica (byl o tym artykul tutaj, zarowno o de Jongu jak i o nieprawdopodobnej regeneracji Chorwata)

0

@MarioVeB! to chyba z Toba o tym dzisiaj dyskutowalem:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?