0

@Yanek 2 gole? no to Leo go wezmie. I caly balonik polskich mediow peknie. Bo sie spuszczali ze Lewy ma wiecej goli kiedy im to pasowalo i tylko mowili ze za caly rok. A na koniec roku wyjdzie ze Messi ma jednak wiecej goli

1

Jak po tej kolejce wyglada ilosc strzelonych goli przez Lewego i Messiego w roku kalendarzowym?

2

@mejsinio Messi sie rozpedzi po kontuzji i do stycznia przegoni Roberta w liczbie strzelonych goli w roku. I balonik polskich mediow peknie.

0

@j8rzozi wykrakalem;)

1

@mlodykibic24 cos lekkiego z koscia lonowa bodajze

2

o chryste panie....

1

@seeba tak jak to jak sie cackaja w 30min w ataku. trzeba bylo zarabac 2 bramki spokojnie i sie bawic od 60

1

Gruby jak sie wylozyl...ech. Wiadomo ze strzela bramki z niemozliwych pozycji ale te setki to katastrofa...

14

swietny mecz Roberto dzisiaj

1

@Adriano99 fullmatchesandshow

9

@Midast Alena ma grac z przyzwoitosci? Nie zartuj to nie przedszkole tutaj sobie trzeba wywalczyc minuty na treningu. Rakitic tez siedzial na lawie. La Rambla chce polowe skladu rezerwowego a potem placz ze remis

0

@LuisSalvano to nie jest idiotyczne:) wrecz przeciwnie, genialne. Ale jest to naciaganie widzow:) my placimy podwojnie

2

@Bartek22 bo widocznie woli poczekac ta chwile az ktoregos z nich nie bedzie niz miec syf ktory sie pojawi ze strony takiego Vidala jak mu 20 latek odbierze minuty. Nie takie latwe i jednoznaczne jest zarzdzanie takimi ludzmi. Nie chodzi tylko o kwestie sportowe.

1

@Avada Kedavra nawet najwiekszy mlody talent moze zostac zabity przez zbyt szybkie danie powaznej szansy i spalenie sie psychicznie od presji:) Przychodzi mi do glowy Krkic. On milion % mial wymiatac jak Messi. Juz jak mial 17 lat to mu to wrozono.

1

@ViscaBarca123 ale zwrocmy tez uwage ze to nie jest tak hop siup dajesz Puiga do pierwszej druzyny i masz na reszte wywalone. Dopiero co posadziles Rakitica i Vidala na lawce w tym sezonie, dwoch zasluzonych i doswiadczonych graczy z duzymi ego ktorzy tez chca grac. Jak nie graja to kreca nosami. I teraz ma im jeszcze minuty zabierac 20 latek. Valverde od poczatku mowil ze chce wezsza kadre i wtedy latwiej sie bedzie zarzadzac. Ego managment w takiej grupie tez jest wazne. Zobaczymy co bedzie po styczniu czy ktorys z dwojki Ivan/Vidal odejdzie i jaka bedzie rola Puiga.

1

@Janiama kibicowanie Barcy od x lat nauczylo mnie ze nie ma co oceniac nowych zawodnikow w ich pierwszym sezonie. Fabs, Roberto, Suarez, Alexis, Arthur, Neymar. Oni tez potrzebowali czasu. pol sezonu czy sezon ale potrzebowali zeby wejsc dobrze do druzyny.

Praktycznie jedynymi pilkarzami ktorzy przyszli i od razu grali na dobrym poziomie sa De Jong, Lenglet i Umtiti.

Takze ani po Griezmannie ani po Firpo nie mozna oczekiwac kokosow. W kazdym innym klubie by im bylo latwiej ale w Barcelonie jest inaczej tu sie inne automatyzmy i granie z Messim tez jest inne niz w normalnym zespole. Puig raczej na pewno nie bedzie gral dobrze jak juz wejdzie do pierwszej druzyny. Dlatego to tez zalezy od nas kibicow i mediow czy nie zajada go po nieudanych meczach.

Fati zaczal dobrze ale teraz co wejdzie to juz gra bardzo przecietnie. Juz sie nayczli jak przeciwnicy ze nie mozna sie z nim patyczkowac trzeba przepchac on sie wylozy i tyle. Dlatego w takim klubie jak Barcelona cierpliwosc jest kluczowa. i psychika ktorej zabraklo np Cou

0

@Pilka_jest_okragla nie wykupi i sie zrobi problem z pensjami u nas

9

niech gra na Anoeta ciezki mecz, natomiast moze sie na ogorki z Madrytu wykartkowac;)

0

@ViscaBarca123 inny wydzwiek ma twoje 'odejdzie zima' a inny info ktora 2 posty nizej podal Barcainfo ze 'moze odejsc':) Alene bardzo dobrze ze wypozyczaja

0

@RobsonPL jak nie bedzie bezpiecznie to niech sie zgodza na zmiane gospodarza i po problemie:) najpierw u nich zagramy i rewanz na CN

0

no ciekaw jestem co z kontraktem Suareza. Duzo mu nie zostalo. A Pique cos mi mowi ze nie dociagnie do konca swojego kontraktu. Mysle ze 2021 odejdzie

2

@Kengo wstyd albo po prostu szkoda:) zalezy jak sobie przetlumaczysz z ang:) a wydzwiek jest zupelnie inny. Oczywiscie zalezy tez jak to brzmialo w oryginale

0

@koszol czy ten czlowiek to siostra CRa?

1

@MESSIah16 zebys sie nie zdziwil jak CR dostanie 6:) on ma taki PR ze nawet przegrywajac w lidze z emerytem i bijac sie z Piatkiem a w LM grajac 1 dobry mecz z Atleti jest top3.

0

@Kapitan hawk no ale czesc z glosow by poszlo na Messiego:) nie masz pewnosci ze gdyby nie CR to VvD dostalbym min 8pkt wiecej:) wiec to takie gdybanie. A moze by wiecej glosow dostal taki Mane czy Salah

0

@Kapitan hawk a czemu z urzedu przypuszczasz ze wszystkie glosy oddane na CR by wtedy przeszly na VvD? Chyba nie wiadomo jeszcze jak poszczczegolne jednostki glosowaly

0

@FC1899Barca czekam na oficjalna rozpiske z glosami. Ciekawe jakie ciemnogrody glosowaly na CR

2

@NeroTFP no bez przesady zeby kogos nienawidzic:)

'fenomenem' CRa jest to ze jakkolwiek buracko sie nie zachowa to i tak media i wiekszosc kibicow powie ze to dlatego ze ma tak ogromna ambicje i zawsze walczy itd.

Kopnie przeciwnika? Walczy dla swojej druzyny.
Gdzies tam sie nie pojawi - to dlatego ze jego ambicja mu nie pozwala bla bla bla.

CR jest swietnym pilkarzem, stety badz niestety juz coraz gorszym, wiek robi swoje ilekolwiek by mu tam metabolicznie nie wyliczyli, ale tez czesto zachowuje sie buracko i arogancko. I tyle. To tez nie powod do nienawisci. Ja go po prostu nie lubie:)

0

@pinasmeister fcbarca on tour wpisz sobie w google

12

wygral Messi jest sprawiedliwie jakby wygral VvD to tez by bylo sprawiedliwie i nikt by sie nie mial prawa czepiac. Natomiast CR ma niesamowity marketing skoro wyladowal w top3.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?