barteq
Dołączył/a: marzec 2013
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jest tu jakis fan narsiarstwa? szykuje sie do zakupu nowych nart. Moje aktualne Volkle Racetigery RC juz troche wiekowe sa.
Powaznie zastanawiam sie nad Volkl Deacon 80 jako Piste/All Mountain Ski. Ktos ma? Testowal? cos moze powiedziec?
1
@Nano22 dlatego bilety kupuje sie w trybie incognito:)
2
wait wait wait...czy to ta sama gala na ktorej CR zdobyl swoja zlota pilke? I czy czasami organizator gali Jorge Mendes nie jest rowniez agentem CR i nie dostal od niego wyspy? hahahah
0
@Colon moze cos zle rozumiem ale dla mnie okreslenie genetyczne odnosi sie do czegos co jest dziedziczne a nie ze zmienia sie z wiekiem:) mysle ze to nie jest genetyczne. W DNA to nie mamy zapisanych upodoban smakowych.
Mysle ze to kwestia jakichs tam synaps i doznan smakowych od samego dziecinstwa. Synapsy roznie sie tworza rozne sa polaczenia do mozgu itd dlatego kazdy lubi co innego.
dla mnie bardziej zagadkowym pojeciem jest poczucie humoru i to czemu jednego smieszy jedno a drugiego drugie:)
0
@BarcaInfo ja pierdziele ale ich tam kladl. Niesamowity balans cialem
0
@BarcaInfo uuu calkiem spoko transfer za dobra cene.
0
@Nolife1899 jakonozny on jest?:)
6
@Rysiu dobry taktyk z ciebie:) chcesz prawa strona obsadzic niebiegajacym Messim i ultra ofensywnym PO ktory nie umie grac w obronie. Dobra autostrada pod nasze pole karne
0
@Salwik92 ale legenda to nie znaczy najlepszy gracz:) czy Messi jest wieksza legenda niz Puyol bo jest lepszy? takze niech sobie nazywaja Raula jak chca. Tak samo jak oni nie za bardzo moga mowic kto jest a nie jest nasza legenda i jak wielka tak samo my i nie mowmy im:) proste
0
@mtrix563 to jest taki mit...juz tak sie utarlo i tak teraz kazdy powtarza. Alena napedza akcje a Rakitic hamuje. Stary no to nie jest prawda do konca. Rakitic tez wiele razy ciagnal akcje tak jak Vidal. A jakos nie widzialem zeby Alena rozgrywal super szybko oprocz meczu o nic z Interem. A z Bilbao byl najslabszy.
Oczywiscie ze Alena powinien wchodzic do druzyny no i wchodzi przeciez go nie sprzedali. Lepiej zeby sie ogral w takim calkiem spoko Betisie.
0
@Gall to tlumaczy czemu woli CRa i ja nic do tego nie mam:) ale nie tlumaczy glupoty ze CR to praca i determinacja a Messi to genetyka i talent
0
@Janiama kolega wyzej napisal ze kojarzy cos takiego jak Lewy byl u KUby Wojewodzkiego.
0
@kolagadawid yhm widze ze juz przechodzimy do etapu gdzie wiesz co mial na mysli Xavi:)
0
@Mathew86 no ale co CR nie ma talentu?;p z dwoma lewymi girami sie urodzil i ciezka praca sobie wypracowal zmiane stopy?:)
oczywiscie ze CR ma odpowiedni talent i genetyke do pilki noznej.
0
@Encore a ja mu nie bronie zeby wolal CRa:) jedynie zwracam uwage ze nawet jak pilkarz na swiatowym poziomie uwaga ze to co Messi odwala to talent i genetyka i gdzie tam praca zapal i determinacja to nie dziwmy sie potem ze ludzie to powtarzaja
0
@Janiama nie wiem kolego nie ogladalem wywiadu z Lewym na PF. Pokazala mi sie ta wypowiedz na jednej z moich polubionych grup na fejsie. Jest ona falszywa czy jak?
18
jak nawet profesjonalny pilkarz takie rzeczy gada to co my sie dziwimy ze zwykli Janusze powtarzaja i potem jest taki hype na CR
"Wolę Cristiano. On do wszystkiego doszedł ciężką pracą i determinacją. A Messi to bardziej talent i genetyka. Nie mówię, że Ronaldo jest lepszym piłkarzem, ale to jego z tego duetu wolę. Zobaczcie, jak on wygląda, jak się zmienił fizycznie, jaką ma rzeźbę. Messiemu dzięki krótkim nóżkom wszystko łatwiej przychodzi"
– Robert Lewandowski
jest Robert mysli ze Messi to co robi osiagnal tylko dzieki talentowi i 'genetyce' bez ciezkiej pracy to do widzenia z takim ciemnogrodem:)
0
@Danny Gaucho samo sredniaki z PL (no ok Tottki calkiem dobre, Cech w cholere dlugo gral wiec mial co bronic) i ta dziurawa defensywa United ktora DDG musial tyle razy ratowac^^
0
@K0stek Lewy nie ma LM na koncie takze raczej nie on
4
a przepraszam bardzo Neymar co tam robi?^^
P.S. tak sobie mysle ze jakby Benzeme nie wywalono z repry i by walnal mistrza swiata to spokojnie mialby prawo sie wyklocac zeby byc w takiej XI. 4LM mistrz swiata jakies tam mistrzostwo HIszpanii po drodze i jakby nie bylo kluczowy gracz takiego Realu, nie wyglada to zle trzeba przyznac
1
czy obecnie zostalismy z 4 pomocnikami? no ciekawie ciekawie. Oby Arthur wyleczyl pulusia jak najszybciej i juz nie latal po klubach
1
@kolagadawid to powiedzmy w stuletniej historii jako tako nowozytnej pilki noznej pokaz mi trenera oprocz Pepa i ZZ ktory z dupy przeszedl do wielkiego klubu bez doswiadczenia i w 3 lata osiagnal tyle ile oni osiagneli.
Na La Ramblii to 90% uzytkownikow mysli ze kazdy byly zawodnik Barcy to kolejny Pep podczas gdy nawet sam Xavi mowi ze musi nabrac doswiadczenia zanim cytuje 'wsiadzie do ferrari'. Ale widze ze tutaj sa madrzejsi od samego Xaviego.
Oczywiscie ze doswiadczenie trenerskie sie liczy ale nigdzie nie powiedzialem ze to jedyne co sie liczy.
Henry'emu nie wyszlo powazne trenowanie to poszedl trenowac w bajkowej lidze ktorej do powaznej pilki brakuje lat swietlnych. Jak tak to niech tam zostanie ale niech nie pcha sie do tak powaznego klubu jak Barcelona.
0
@PieN Arthur nie potrafi utrzymac formy przez 90min meczu a gdzie tu mowa o sezonie:)
1
@itmustbejoke masz racje nie traktujmy powaznie wlascicieli klubu:)
0
@Danny Gaucho
tu widze ze pisza o asystach ligowych no ale liczbowo podaja wiecej niz OPTA. Takze dziwne
0
@Odesseiron Metro to taki wiesz...Fakt:) poza tym teraz United tez mu raczej nie zaproponuje LM:)
0
@Danny Gaucho 100 goli z dobitek na pusta i 7 normalnych;) no ale tak tez trzeba umiec
0
@escarabajo tak obejrzyj sobie wywiady z nim na yt:) gada strasznie po bawarsku i nawet jesli znam niemiecki to ciezko go zrozumiec no ale jak sie czlowiek troche postara to do ogarniecia:) smieszny typek
0
@MarioVeB! a moze wlasnie pojda na 2 napastnikow. Ibra technike ma moze zgrywac zagrywac sam strzelac. Piatek jako taki lis pola karnego. Jakies 442 cos w ten desen
0
@Danny Gaucho halo halo ostatnio mi tu inna statystyka asyst sie pojawila: Messi Müller di Maria i Suarez