betonito
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zastanawiam sie jaki sens mialo.powolanie kontuzjowanego Neymara na mundial?
0
Neymar ma kontuzje łydki. Brawo Ancelotti :D
1
Icardi jest do wyjecia na zasadzie wolnego transferu. Jako uzupelnienie skladu, czemu nie?
2
Foden i Palmer nie jada na mundial. To są jaja...
0
@kaamil1910 za malo tranferow w City po prostu
1
Piekny poranek, okazuje sie ze jexnak w City bylo za malo transferów, za mało! Łysy przegrał mistrza Anglii. Brawo Arteta!
0
Neymar jedzie na mundial a woec Brazylia bedzie mistrzem świata!
0
@lucca87 Mysle ze biorac za i przeciw plus kwestie finansowe Oyarzabal- ale watpue zeby odszedl z Sociedad
0
Czy uwqzacie ze wziecie Neymara na mundial a pominiecie Pedro to dobra decyzja Ancelpttiego?
0
@zwierzak000 bo tam ma mnostwo kasy, nieograniczony budzet na transfery. Tu z obecnym naszym.skladem nic by nie wygral
0
Co sie.dzieje z Oriolem Romeu?
0
Co sadzicie o tej nagonce na niedzwiedzie i wilki w Bieszczadach? Ze statystyk wynika ze wiecej ludzi ginie na polowaniach ze strony mysliwych niz po ataku niedzwiedzia ale do Podkarpacia to nie dociera
2
Patrzylem wiele razy na ten faul na Aze i nie rozumiem czemu nie bylo karnego. Presja Metropolitano?
0
No i teraz Łysy bedzie musial wydac 300 baniek zeby wzmocnic sklad :D
https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/10-lat-i-koniec-gracz-manchesteru-city-opusci-klub/300146
11
Arsenal staje sie krolem przegrywow. Osobiscie uwazam, ze jesli przegraja mistrzostwo Anglii i Ligę Mistrzow Arteta powinien odejsc.
0
Olmo jak dla mnie iest mega rozczorowujacym transferem...
0
Silva konczy z City. To jak xo roku ruszamy po knypasa? :D
0
@MessiForeverTheBest Holender jest ultra szybki. Cubarsiemu wlasnie brakuje predkosci
1
Czemu my sie tak cisnieny na tego Bastoni3go? Nie lepiej ruszyc po Van de Vena?
1
Zewlakow to madryciok
4
Oyarzabal bylby niezla opcja ale moim zdaniem on nie odejdzie z Sociedad. Jest tam.legenda i zostanie do konca kariery
1
Simeone to powinien dostawac zastrzyki uspokajace zamiast kartek
2
Nie uwazacie ze dziadzio Simeone jest troche niepelnosprawny psuchicznie? To jest stary dziad a.macha tymi łapami jak jakis maniak. I to od lat
1
@FajfusLodowy ha ha ha ha
0
@BORO_12 Ostatnio mocno obniżył loty. Ale tez kogo my kupimy? Na nikogo nas nie stać...
2
@Comentateiro a.co z milosci do barw?
1
https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/legendarny-trener-odchodzi-sam-postanowil-zrezygnowac/297426
Mimo ze uwazam go za sredniego trenera, uwazam ze ta decyzja pokazal honor. Bilbao rozgrywa slaby sezon i potrzebuje nowego otwqrcia. Podobnie jest z City ale ich trener honoru nie ma i bedzie sie kasy pazurami trzymal do konca.
0
Komentarz usunięty
2
Alvarez jest sensowna opcja ale nie za 100 baniek. To nie jest goleador. Nie wiem czy nie wolalbym Sorlota za 40 baniek.
0
@Vurt chodzi o to ze jest tu wielu osobnikow ktprzy Łysego ubostwiaja. Dla mnie jest to zwykly petrpdolarowy najemnik