0

Zastanawiam sie jaki sens mialo.powolanie kontuzjowanego Neymara na mundial?

0

Neymar ma kontuzje łydki. Brawo Ancelotti :D

1

Icardi jest do wyjecia na zasadzie wolnego transferu. Jako uzupelnienie skladu, czemu nie?

2

Foden i Palmer nie jada na mundial. To są jaja...

0

@kaamil1910 za malo tranferow w City po prostu

1

Piekny poranek, okazuje sie ze jexnak w City bylo za malo transferów, za mało! Łysy przegrał mistrza Anglii. Brawo Arteta!

0

Neymar jedzie na mundial a woec Brazylia bedzie mistrzem świata!

0

@lucca87 Mysle ze biorac za i przeciw plus kwestie finansowe Oyarzabal- ale watpue zeby odszedl z Sociedad

0

Czy uwqzacie ze wziecie Neymara na mundial a pominiecie Pedro to dobra decyzja Ancelpttiego?

0

@zwierzak000 bo tam ma mnostwo kasy, nieograniczony budzet na transfery. Tu z obecnym naszym.skladem nic by nie wygral

0

Co sie.dzieje z Oriolem Romeu?

0

Co sadzicie o tej nagonce na niedzwiedzie i wilki w Bieszczadach? Ze statystyk wynika ze wiecej ludzi ginie na polowaniach ze strony mysliwych niz po ataku niedzwiedzia ale do Podkarpacia to nie dociera

2

Patrzylem wiele razy na ten faul na Aze i nie rozumiem czemu nie bylo karnego. Presja Metropolitano?

0

No i teraz Łysy bedzie musial wydac 300 baniek zeby wzmocnic sklad :D

https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/10-lat-i-koniec-gracz-manchesteru-city-opusci-klub/300146

11

Arsenal staje sie krolem przegrywow. Osobiscie uwazam, ze jesli przegraja mistrzostwo Anglii i Ligę Mistrzow Arteta powinien odejsc.

0

Olmo jak dla mnie iest mega rozczorowujacym transferem...

0

Silva konczy z City. To jak xo roku ruszamy po knypasa? :D

0

@MessiForeverTheBest Holender jest ultra szybki. Cubarsiemu wlasnie brakuje predkosci

1

Czemu my sie tak cisnieny na tego Bastoni3go? Nie lepiej ruszyc po Van de Vena?

1

Zewlakow to madryciok

4

Oyarzabal bylby niezla opcja ale moim zdaniem on nie odejdzie z Sociedad. Jest tam.legenda i zostanie do konca kariery

1

Simeone to powinien dostawac zastrzyki uspokajace zamiast kartek

2

Nie uwazacie ze dziadzio Simeone jest troche niepelnosprawny psuchicznie? To jest stary dziad a.macha tymi łapami jak jakis maniak. I to od lat

1

@FajfusLodowy ha ha ha ha

0

@BORO_12 Ostatnio mocno obniżył loty. Ale tez kogo my kupimy? Na nikogo nas nie stać...

2

@Comentateiro a.co z milosci do barw?

1

https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/legendarny-trener-odchodzi-sam-postanowil-zrezygnowac/297426

Mimo ze uwazam go za sredniego trenera, uwazam ze ta decyzja pokazal honor. Bilbao rozgrywa slaby sezon i potrzebuje nowego otwqrcia. Podobnie jest z City ale ich trener honoru nie ma i bedzie sie kasy pazurami trzymal do konca.

0

Komentarz usunięty

2

Alvarez jest sensowna opcja ale nie za 100 baniek. To nie jest goleador. Nie wiem czy nie wolalbym Sorlota za 40 baniek.

0

@Vurt chodzi o to ze jest tu wielu osobnikow ktprzy Łysego ubostwiaja. Dla mnie jest to zwykly petrpdolarowy najemnik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?