betonito
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Oyarzabal bylby niezla opcja ale moim zdaniem on nie odejdzie z Sociedad. Jest tam.legenda i zostanie do konca kariery
1
Simeone to powinien dostawac zastrzyki uspokajace zamiast kartek
2
Nie uwazacie ze dziadzio Simeone jest troche niepelnosprawny psuchicznie? To jest stary dziad a.macha tymi łapami jak jakis maniak. I to od lat
1
@FajfusLodowy ha ha ha ha
0
@BORO_12 Ostatnio mocno obniżył loty. Ale tez kogo my kupimy? Na nikogo nas nie stać...
2
@Comentateiro a.co z milosci do barw?
1
https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/legendarny-trener-odchodzi-sam-postanowil-zrezygnowac/297426
Mimo ze uwazam go za sredniego trenera, uwazam ze ta decyzja pokazal honor. Bilbao rozgrywa slaby sezon i potrzebuje nowego otwqrcia. Podobnie jest z City ale ich trener honoru nie ma i bedzie sie kasy pazurami trzymal do konca.
0
Komentarz usunięty
2
Alvarez jest sensowna opcja ale nie za 100 baniek. To nie jest goleador. Nie wiem czy nie wolalbym Sorlota za 40 baniek.
0
@Vurt chodzi o to ze jest tu wielu osobnikow ktprzy Łysego ubostwiaja. Dla mnie jest to zwykly petrpdolarowy najemnik
0
@Vurt mam go w koszulce City. Ktos kto mysli zrozumie o co chodzi
0
Śmieszny trenerzyna, zero honoru, no ale petrodolary nie smierdza:
.https://przegladsportowy.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/pep-guardiola-oglosil-swoja-decyzje-zaraz-po-blamazu-w-lidze-mistrzow/6tbphny
4
W dalszym ciagu smieje sie z Guardioli. Ile jeszcze na transery? ;)
0
@buglikos ulubieniec Pepinki :)
0
Komentarz usunięty
1
Bernardo, Bernardo! Do Barcy dawac tego knypasa :D
2
Ruszajmy po Bernardo! :D
0
Niektorzy tutaj lekka reka pozbywaja sie: Lewego Ferrana, Araujo, Rashforda, Balde czy Christensena. Pytanie ile my z nich kasy bysmy mieli i kogo planowalibyscie kupic w ich meijsca w naszej sytuacji finansowej? :)
0
Moze jak Pepiatko odejdzie z City to gp zatrudnimy na glownego trenera do Barcy a Flick zostanie asystentem? Trzeba tylko jakis budzet na transfery przygotowac.
0
@Marcelinho99 Ale on kiedys wygral z nami LM...moze.sciagnalby Messiego???
0
Gdyby byla szansa na wymiane na linii City-Barca Pep za Flicka co Wy na to?
2
Kogo Waszym zdaniem musi jeszcze kupic Pep zeby rywqlizowac z najlepszymi?
4
@capricornusjrk ma za malo wartsociowych pilkarzy, zaluja mu na transfery, nie ma kim grać...
5
Czy łysy trener City płacze ze nie ma glebi skladu? :D
2
@Who_you_mam żalosny to jest łysy trener City
1
Biedne Pepiatko...ma za malo kasy na transfery i gra mlodzieza ze szkółki...nie co to Flick, ktory za petrodolary kupi każdego!
0
Nie popieram ataku na Iran ale nie rozumiem zachwytów nad rzadami Ajatollaha w Iranie. Chcielibyscie tak zyc?
0
Co sie dzieje z Lengletem? W ogole nie gra w Atletico
0
Myslalem ze chodzi o pewnego Norwega ;)
0
@Gibbon_FCB no tak, City ma za małą głębie składu...