4

Oyarzabal bylby niezla opcja ale moim zdaniem on nie odejdzie z Sociedad. Jest tam.legenda i zostanie do konca kariery

1

Simeone to powinien dostawac zastrzyki uspokajace zamiast kartek

2

Nie uwazacie ze dziadzio Simeone jest troche niepelnosprawny psuchicznie? To jest stary dziad a.macha tymi łapami jak jakis maniak. I to od lat

1

@FajfusLodowy ha ha ha ha

0

@BORO_12 Ostatnio mocno obniżył loty. Ale tez kogo my kupimy? Na nikogo nas nie stać...

2

@Comentateiro a.co z milosci do barw?

1

https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/legendarny-trener-odchodzi-sam-postanowil-zrezygnowac/297426

Mimo ze uwazam go za sredniego trenera, uwazam ze ta decyzja pokazal honor. Bilbao rozgrywa slaby sezon i potrzebuje nowego otwqrcia. Podobnie jest z City ale ich trener honoru nie ma i bedzie sie kasy pazurami trzymal do konca.

0

Komentarz usunięty

2

Alvarez jest sensowna opcja ale nie za 100 baniek. To nie jest goleador. Nie wiem czy nie wolalbym Sorlota za 40 baniek.

0

@Vurt chodzi o to ze jest tu wielu osobnikow ktprzy Łysego ubostwiaja. Dla mnie jest to zwykly petrpdolarowy najemnik

0

@Vurt mam go w koszulce City. Ktos kto mysli zrozumie o co chodzi

0

4

W dalszym ciagu smieje sie z Guardioli. Ile jeszcze na transery? ;)

0

@buglikos ulubieniec Pepinki :)

0

Komentarz usunięty

1

Bernardo, Bernardo! Do Barcy dawac tego knypasa :D

2

Ruszajmy po Bernardo! :D

0

Niektorzy tutaj lekka reka pozbywaja sie: Lewego Ferrana, Araujo, Rashforda, Balde czy Christensena. Pytanie ile my z nich kasy bysmy mieli i kogo planowalibyscie kupic w ich meijsca w naszej sytuacji finansowej? :)

0

Moze jak Pepiatko odejdzie z City to gp zatrudnimy na glownego trenera do Barcy a Flick zostanie asystentem? Trzeba tylko jakis budzet na transfery przygotowac.

0

@Marcelinho99 Ale on kiedys wygral z nami LM...moze.sciagnalby Messiego???

0

Gdyby byla szansa na wymiane na linii City-Barca Pep za Flicka co Wy na to?

2

Kogo Waszym zdaniem musi jeszcze kupic Pep zeby rywqlizowac z najlepszymi?

4

@capricornusjrk ma za malo wartsociowych pilkarzy, zaluja mu na transfery, nie ma kim grać...

5

Czy łysy trener City płacze ze nie ma glebi skladu? :D

2

@Who_you_mam żalosny to jest łysy trener City

1

Biedne Pepiatko...ma za malo kasy na transfery i gra mlodzieza ze szkółki...nie co to Flick, ktory za petrodolary kupi każdego!

0

Nie popieram ataku na Iran ale nie rozumiem zachwytów nad rzadami Ajatollaha w Iranie. Chcielibyscie tak zyc?

0

Co sie dzieje z Lengletem? W ogole nie gra w Atletico

0

Myslalem ze chodzi o pewnego Norwega ;)

0

@Gibbon_FCB no tak, City ma za małą głębie składu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?