betonito
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Idealna sytuacja dla Rosji. Prawica nastawia Polaków na to, że rząd KŁAMIE, wojskowi KŁAMIĄ, policja ukrywa tożsamość sprawców, żeby oczyszczać Ukraincow. Ogólnie to Zachód rozpętał wojnę a.nasz polski rząd (polskojezyczny) "probuje wciągać Polske w wojne". Taka sama narracja jest na Kremlu
1
@macio_944 pytanie czemu wciaz nie zostali wydaleni z kraju? To samo ci publicyści jak Warzecha. Oni po prostu nienawidzą Uktaincow a kochają Rosje.
0
@NeroTFP1 Tego się już nie da zatrzymać. Social Media są owładnięte nienawiścią do Ukrainy. Jest tylko krok od wzajemnej agresji medzy Polakami i Ukraińcami. Mówię o zwykłych ludziach. Stąd taki Braun zyskuje i prawica na tym jedzie. Rosji jest to bardzo na rękę. Gdyby Kinfa doszla do władzy Polska przestałaby przekazywać i przepuszczać broń na Ukrainę a jak wiemy kraj ten nie da rady się bronić bez wsparcia. Rosyjski majstersztyk zrobiony rekami polskich "patriotów"
2
Ten Christensen na kadrę zawsze zdrowy. Zaloze się że jak wróci z przerwy reprezentacyjnej to poczuje "dyskomfort"
0
Ale.zjazd Neymara...
https://www.sport.pl/pilka/7,64946,32389637,neymar-wrocil-i-zostal-zmiazdzony-jestes-hanba.html
Chcecie go na Mundialu?
0
@AduŚ07 Ok ja rozumiem wartość marketingową i czysto sentymentalna tego pomysłu. Nie rozumiem.sportowej. Leo Messi od 2015 roku aż do końca swojej obecności w Barcelonie nie zagrał w ani jednym.finale LM. Bez Leo zdobywamy mistrzostwa Hiszoanii czy Puchar Króla. A zatem czy ikoniczny ale jednak w pewnym wieku, mało biegający zawodnik, nagle, po 10 latach od ostatniego triumfu w LM da nam to o czym.marzymy?
0
@FcPortoFan1999 no dobra i myślisz że słuchałby się Flicka i jego założeń taktycznyvh?
0
@AduŚ07 ta i do tego 60 keczow w sezonie :)
2
@Kgorecki2500 jemu? Myślisz że obrońcy innych zespołów by za num nie biegali, nie faulowali go z racji szacunku? Jak dla mnie Puchar Gampera i kecz pozegnalny
3
Zastanawiam się co trzeba mieć w głowie żeby chcieć Messiego z powrotem w Barcy pod kątem pilkarskim? Facet jest blisko końca kariery, gra w klubie gdzie nie musi biegać, nic nie musi robić. Zdobył w pilce wszystko. I co miałby wrócić do profesjonaonej piłki w Barcelonie, gdzie jest ogromna presją, byłby ciagle oceniany, obserwowany. Byłyby komentarze że za stary, że nie biega, że zarabia itp. Po co mu to?
0
Na papierze może i Olmo jest lepszy ale Fermin ma serce do gry jak mało kto.
3
Andreas "dyskomfort" Christensen
0
Szczęsny to niestety w tym momencie recznik, pierwsza bramka, piłka leci mu pod pachą. Puszcza wszystko, glupie kiwki. Cała ta strategia Flicka ma sens przy mega mocnej kadrze z dużą ilością topowych zmiennikow. Wtedy każdy moc o presuje. No i na bramce musi być Garcia. Inaczej to wystawianie się na strzał.
1
Ciekawe czemu Bernal w ogóle nie gra.
0
@FcPortoFan1999 no właśnie. Skoro graja drużyny które nie są krajami? Np.Anglia, Walia
0
@Muszynianka przypominam też że Katalonia jako region dopłaca do bidoków z reszty Hiszpanii. Jakby mieli swoją kasę to i nasz klub by na tym zyskal
0
@FcPortoFan1999 dokładnie tak, myślę że wygrałaby z Hiszpania na spokojnie
0
Moim zdaniem pilkarze Barcelony nie powinni grać w reprezentacji Hiszpanii. Nasz klub jest kataloński to po pierwsze. Nie beda śpiewać hiszpańskiego hymnu. Po za tym cały futbol hiszpański, sędziowie, wladze La Liga są tak mocno za Realem ze uważam że siła hiszpańskiej reprezentacji powinna być oparta na ich ukochanym Realu.
1
@mindbender84 brodacz b3dzie miał artroskopię:)
1
@Sysia11 Niestety coraz bardziej pasuje tam Yamal i ja mam obawy czy to on nie pójdzie droga Neymara...
14
Cała obecną sytuacja to test na Flicka. Poprzedni sezon byl szalony, gdy wygrywaliśmy 5:4 i mankamenty wysokiej obrony były zaciemniane przez fenomenalny atak. W tym sezonie z atakiem jest problem (Yamal bez formy, kontuzje itp). Nie ma też najlepszego obrońcy z zeszłego sezonu, Martineza. Pytanie czy Flick chce (albo czy umie) zmienić taktykę i na ważne mecze z trudnymi rywalami nie grać tak ryzykownie? Bo jeśli będzie szedł w te wysoka linie obrony, to okaże się że jest trenerem jednowymiarowym. I zamiast 5:4, będzie 1:4...
3
Mam nadzieje ze po wczorajszym meczu nikt nie przymierza Vlahovicia do Barcy...
0
Poproszę o wskazanie najlepszego sezonu Olmo w Lipsku.
0
Czy Fermin wygra rywalizację z Olmo w kadrze Hiszpanii?
0
@Dankho94isback pytanie który z nich jest lepszy. Ja w Olmo nie wierzę. Facet ma tyle kontuzji że nigdy nie odegra poważnej roli. Udało mu się tylko Euro. Są piłkarze jednego turnieju l, choćby James Rodriguez
2
Nie znam innej ligi jak hiszpańska gdzie całe środowisko piłkarskie (sędziowie, wladze ligi) pilnują żeby jedna drużyna miała łatwiej. To pokazuje jak patologicznym krajem jest Hiszpania. Nie zapominajmy, że nie rozliczono tam frankistowskich zbrodniarzy, którzy mordowali i prześladowali Katalończyków. I w.zasadzie ta antykatalońskość dalej się przejawia choćby faworyzowaniem Realu.
0
@FCBMati10 idzie mundial w USA, on tam gra na codzień więc różnie bywa
0
Czy Luis Suarez jest powoływany do repry Urugwaju? Zagra na mundialu?
0
@adi7adi8 no dobra ale jeśli okaże się że z przyczyn zdrowotnych nie może biegać to klub i tak musi mu płacić do końca kontraktu? Na kogoś kto nie może upraw8ac sportu ale ma ważny kontrakt?
0
@maroon a może być kontuzjowany do końca kontraktu? I potem zakończyć karierę? Pytam czy teoretycznie pilkarz, który wie że już nigdy nie zagra w piłkę z przyczyn zdrowotnych może dotrwać w klubie do końca kontraktu