betonito
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon a może być kontuzjowany do końca kontraktu? I potem zakończyć karierę? Pytam czy teoretycznie pilkarz, który wie że już nigdy nie zagra w piłkę z przyczyn zdrowotnych może dotrwać w klubie do końca kontraktu
0
Czy piłkarze w czasie kontuzji maja L4? Czy ich pensja jest pomniejszana Czy dostają 100%? Ciekawi mnie przypadek Milika, koleś nie gra 500 dni. Czy on dostaje mniejsza pensje? Może tak siedzieć kontuzja do 2027 roku? Do końca kontraktu?
0
@ShawnC kiedy Olmo nas ratował? Jak się potykał o źdźbła trawy i łamał nogi?
2
Olmo to kaleka, po co się oszukiwać? Faceta trafi mucha w czoło i ma wstrząs mózgu. Po co było go kupować? Będzie znany tylko ze względu na problemy z rejestracją
2
Smutno to brzmi "wyraził zgodę". To jest taki przeciętniak że nigdy nie powinien u Nas grac. Powinien błagać o ten kontrakt a nie "wyrażać zgodę ". To Barca a nie jakieś Twente Enschede...
0
Jak wiemy w naszym klubie wszyscy są szczęśliwi i nie chcą odchodzić czyli są niesprzedawalni (takie De Jongi, Twr Stegeny czy Lenglety). A czy pamiętacie lub kojarzycie kogoś nieszczęśliwego kto sam chciał odejść? Na myśl przychodzą mi tylko Zlatan i Maradona
1
@ArcziArtt okaże się że jest szczęśliwy w Barcelonie :)
0
@Konradowskyy pamiętajmy ze on jest odpowiedzią Laporty na transfer Mbappe
0
Czy Olmo zostanie legendą Barcelony czy przepłaconym flopem?
0
@Azi wystarczy wlaczyc mecze z udziałem Olmo..co najwyżej może być.zmiennikiem.Fermina.
1
Bardzo zła wiadomość.
2
Powodem do niepokoju jest Frenkie De Jong, taki holenderski Krychowiak. Przepłacony i przecietny
0
@Azi to ze to nie pilkarz na Barcelone
0
@Konradowskyy to przez stres związany z problemami rejestracyjnymi
0
@Azi czy Olmo jest game changerem światowej piłki?
1
Ok, czy już wolno podsumowywać Olmo?
0
@ranger3120 de Jong? Niech idzie do Crystal Palace, to jego poziom
0
Ogólne podsumowanie meczu. Wbrew pozorom personalia grają rolę. Jak dla mnie (i będę to powtarzal do znudzenia) de Jong to przeciętniak a Olmo to nie format piłkarza za którego warto umierać podczas rejestracji. Flick natomiast niesamowicie buduje pilkarzy: Casado, Eric i Gerard Martin. Na PSG na razie jesteśmy za słabi ale sezon jest długi i wierzę że jak wróci Fermin za niedojde Olmo będzie lepiej. De Jong to poziom Crystal Palace a jego płaca to skandal.
1
@Luciano99 no i Pep najbardziej na świecie kocha Barce a w City siedzi z koniecznosci a Lucho poszedł za kasa do PSG
0
Na czym polega różnica między Pepem a Lucho? Pep od lat stawia na młodych w City i nie szasta kasą na wielkie transfery. Lucho natomiast laduje petrodolary w przepłaconych zawodników i w ogóle nie widzi zdolnej mlodziezy
7
Jak dla mnie Dani Olmo porwierdza moje obawy ze to nie jest pilkarz który jest wart tego cyrku z rejestracją. Facet jest bardzo nierowny. Albo ma kontuzje albo gra jak wczoraj.
0
No to ruszamy po Bernardo!
https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/gwiazdor-odejdzie-z-manchesteru-city-zagadkowe-slowa-pilkarza/282396
Buahahaa
0
https://sport1.pl/whisky-fajka-wodna-i-imprezy-do-rana-ojciec-neymara-odpowiada-na-szokujace-doniesienia/
Pojedzie na mundial?
0
@DragonxNF ale czemu? Czeka na dobrą ofertę?
0
Co się dzieje z Romeu? Zakończył karierę?
0
Rashford...jak dla mnie Anglik to jeździec beż głowy, wbiega w to pole karne i niecelnie podaje. Albo na siłę do linii koncowej
0
Ciekawe co z tym Olmo. Zdmuchnął go wiatr, przewrócił się i złamał bark...
0
@Encore Zastanawiam się czemu Djokovic nie kończy kariery. Od tych młodych będzie obrywał coraz mocniej a lepiej zejść ze sceny w chwale
3
@Encore kiedyś Federer nie mial sposobu na Nadala. Tu sytuacja jest podobna. Myślicie ze Djokovic ma szanse na wygranie jakiegoś Wielkiego Szlema jeszcze? Moim zdaniem już nie da rady.
1
@Encore i matka Rabiota