0

@maroon a może być kontuzjowany do końca kontraktu? I potem zakończyć karierę? Pytam czy teoretycznie pilkarz, który wie że już nigdy nie zagra w piłkę z przyczyn zdrowotnych może dotrwać w klubie do końca kontraktu

0

Czy piłkarze w czasie kontuzji maja L4? Czy ich pensja jest pomniejszana Czy dostają 100%? Ciekawi mnie przypadek Milika, koleś nie gra 500 dni. Czy on dostaje mniejsza pensje? Może tak siedzieć kontuzja do 2027 roku? Do końca kontraktu?

0

@ShawnC kiedy Olmo nas ratował? Jak się potykał o źdźbła trawy i łamał nogi?

2

Olmo to kaleka, po co się oszukiwać? Faceta trafi mucha w czoło i ma wstrząs mózgu. Po co było go kupować? Będzie znany tylko ze względu na problemy z rejestracją

2

Smutno to brzmi "wyraził zgodę". To jest taki przeciętniak że nigdy nie powinien u Nas grac. Powinien błagać o ten kontrakt a nie "wyrażać zgodę ". To Barca a nie jakieś Twente Enschede...

0

Jak wiemy w naszym klubie wszyscy są szczęśliwi i nie chcą odchodzić czyli są niesprzedawalni (takie De Jongi, Twr Stegeny czy Lenglety). A czy pamiętacie lub kojarzycie kogoś nieszczęśliwego kto sam chciał odejść? Na myśl przychodzą mi tylko Zlatan i Maradona

1

@ArcziArtt okaże się że jest szczęśliwy w Barcelonie :)

0

@Konradowskyy pamiętajmy ze on jest odpowiedzią Laporty na transfer Mbappe

0

Czy Olmo zostanie legendą Barcelony czy przepłaconym flopem?

0

@Azi wystarczy wlaczyc mecze z udziałem Olmo..co najwyżej może być.zmiennikiem.Fermina.

1

Bardzo zła wiadomość.

2

Powodem do niepokoju jest Frenkie De Jong, taki holenderski Krychowiak. Przepłacony i przecietny

0

@Azi to ze to nie pilkarz na Barcelone

0

@Konradowskyy to przez stres związany z problemami rejestracyjnymi

0

@Azi czy Olmo jest game changerem światowej piłki?

1

Ok, czy już wolno podsumowywać Olmo?

0

@ranger3120 de Jong? Niech idzie do Crystal Palace, to jego poziom

0

Ogólne podsumowanie meczu. Wbrew pozorom personalia grają rolę. Jak dla mnie (i będę to powtarzal do znudzenia) de Jong to przeciętniak a Olmo to nie format piłkarza za którego warto umierać podczas rejestracji. Flick natomiast niesamowicie buduje pilkarzy: Casado, Eric i Gerard Martin. Na PSG na razie jesteśmy za słabi ale sezon jest długi i wierzę że jak wróci Fermin za niedojde Olmo będzie lepiej. De Jong to poziom Crystal Palace a jego płaca to skandal.

1

@Luciano99 no i Pep najbardziej na świecie kocha Barce a w City siedzi z koniecznosci a Lucho poszedł za kasa do PSG

0

Na czym polega różnica między Pepem a Lucho? Pep od lat stawia na młodych w City i nie szasta kasą na wielkie transfery. Lucho natomiast laduje petrodolary w przepłaconych zawodników i w ogóle nie widzi zdolnej mlodziezy

7

Jak dla mnie Dani Olmo porwierdza moje obawy ze to nie jest pilkarz który jest wart tego cyrku z rejestracją. Facet jest bardzo nierowny. Albo ma kontuzje albo gra jak wczoraj.

0

@DragonxNF ale czemu? Czeka na dobrą ofertę?

0

Co się dzieje z Romeu? Zakończył karierę?

0

Rashford...jak dla mnie Anglik to jeździec beż głowy, wbiega w to pole karne i niecelnie podaje. Albo na siłę do linii koncowej

0

Ciekawe co z tym Olmo. Zdmuchnął go wiatr, przewrócił się i złamał bark...

0

@Encore Zastanawiam się czemu Djokovic nie kończy kariery. Od tych młodych będzie obrywał coraz mocniej a lepiej zejść ze sceny w chwale

3

@Encore kiedyś Federer nie mial sposobu na Nadala. Tu sytuacja jest podobna. Myślicie ze Djokovic ma szanse na wygranie jakiegoś Wielkiego Szlema jeszcze? Moim zdaniem już nie da rady.

1

@Encore i matka Rabiota

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?