beznicku1000
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Avada Kedavra gucio
0
czarno humorzując nie po to Lewy zrobił sobie kuku w noge żeby nas teraz tvp nie pokazywała , nawet przy pustych
1
Czytam że canal plus będzie odkodowany , fajnie ale to nie wspaniałomyślność jak o sobie mówią tylko chwyt żeby straty związane z obecnym sezonem zwróciły się w najbliższym czasie moze nawet z nawiązką aby przyzwyczaić tych co go nie mają z myślą o zakupie pakietu na nowy sezon
0
no to na Euro 2020 wszyscy wypoczęci ? może formuła mecz i rewanż ?
0
Świat byłby nudny bez la rambli , i tak jak rodziny nie wybiera się , ważne są jakieś emocje :P
5
@skakun95 wyższa matematyka piłkarska :D
5
@goldmetaxa sorry ale My też nie potrafiliśmy grać z autobusami co nie zmienia faktu , że antyfutbol podobać się nie może , bardziej boli nieudolność tych ofensywnych.Bo z dystansu też można strzelać
1
@Veb1233 Klopp jest spoko trenerem ale czasem wygląda jak ta lalka z piły , której delikatnie mówiąc jadaczka nie może się zamknąć
0
@FafitFCB serce się kraja
0
@nabial nie można miec wszystkiego
0
@FafitFCB gdyby kurcze pieczone Liverpool nie grał na pałe i byle do przodu to może by nie płakał
1
@kazbychu pamiętam jak pare lat temy Cezary Olbrycht z C+ w trakcie komentowania meczu przejęzyczył się z Lessim i Messim :P
0
@nadachu zahartowani są
0
@Danny Gaucho kurde nie z Tobą tylko z czerwonym nosem
0
@Hushovt wiewiórki dadzą sobie bez Ciebie rade.My ludzie , niekoniecznie :)
0
a wszyscy narzekali na wirus Fifa
0
@Hushovt w końcu dostrzeżesz uroki wielkiej betonowej metropoii :P
0
@Danny Gaucho polecasz z Tobą saune ? :P
0
@ShinobiQWE może po prostu nie chciał z Tobą oglądać meczu i tak walnął
0
@Explodeczzekam na wasze typy :P
0
@Avada Kedavra 15 zł
0
Postawiłem że PSG wygra 4-2 i Liverpool 2-1
1
Dawno dawno temu ponoć Lilian Thuram ponoć szedl pieszo przez kilkaset km w drodze na Euro 2000
0
@BartqRKO czyli Piotr Brożek ? :P
0
@SuperVegeta może gerard gumbau
0
@BartqRKO te zdjęcia to przeróbka , przecież wtedy z Wisła graliśmy w żółtych strojach , takich cytrynowych
0
@VamosGirl ponarzekać każdy może
0
no dobra to jak jutro będzie wyglądać LIga Mistrzów ? kto wygra ?
0
@KmN nie chce być złym prorokiem ale życze powodzenia
0
@MichalZZZ Ciebie też chociaż jesteś niemiły