0

0

czarno humorzując nie po to Lewy zrobił sobie kuku w noge żeby nas teraz tvp nie pokazywała , nawet przy pustych

1

Czytam że canal plus będzie odkodowany , fajnie ale to nie wspaniałomyślność jak o sobie mówią tylko chwyt żeby straty związane z obecnym sezonem zwróciły się w najbliższym czasie moze nawet z nawiązką aby przyzwyczaić tych co go nie mają z myślą o zakupie pakietu na nowy sezon

0

no to na Euro 2020 wszyscy wypoczęci ? może formuła mecz i rewanż ?

0

Świat byłby nudny bez la rambli , i tak jak rodziny nie wybiera się , ważne są jakieś emocje :P

5

@skakun95 wyższa matematyka piłkarska :D

5

@goldmetaxa sorry ale My też nie potrafiliśmy grać z autobusami co nie zmienia faktu , że antyfutbol podobać się nie może , bardziej boli nieudolność tych ofensywnych.Bo z dystansu też można strzelać

1

@Veb1233 Klopp jest spoko trenerem ale czasem wygląda jak ta lalka z piły , której delikatnie mówiąc jadaczka nie może się zamknąć

0

@FafitFCB serce się kraja

0

@nabial nie można miec wszystkiego

0

@FafitFCB gdyby kurcze pieczone Liverpool nie grał na pałe i byle do przodu to może by nie płakał

1

@kazbychu pamiętam jak pare lat temy Cezary Olbrycht z C+ w trakcie komentowania meczu przejęzyczył się z Lessim i Messim :P

0

@nadachu zahartowani są

0

@Danny Gaucho kurde nie z Tobą tylko z czerwonym nosem

0

@Hushovt wiewiórki dadzą sobie bez Ciebie rade.My ludzie , niekoniecznie :)

0

a wszyscy narzekali na wirus Fifa

0

@Hushovt w końcu dostrzeżesz uroki wielkiej betonowej metropoii :P

0

@Danny Gaucho polecasz z Tobą saune ? :P

0

@ShinobiQWE może po prostu nie chciał z Tobą oglądać meczu i tak walnął

0

@Explodeczzekam na wasze typy :P

0

0

Postawiłem że PSG wygra 4-2 i Liverpool 2-1

1

Dawno dawno temu ponoć Lilian Thuram ponoć szedl pieszo przez kilkaset km w drodze na Euro 2000

0

@BartqRKO czyli Piotr Brożek ? :P

0

@SuperVegeta może gerard gumbau

0

@BartqRKO te zdjęcia to przeróbka , przecież wtedy z Wisła graliśmy w żółtych strojach , takich cytrynowych

0

@VamosGirl ponarzekać każdy może

0

no dobra to jak jutro będzie wyglądać LIga Mistrzów ? kto wygra ?

0

@KmN nie chce być złym prorokiem ale życze powodzenia

0

@MichalZZZ Ciebie też chociaż jesteś niemiły

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?