beznicku1000
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sprzedajmy Messiego do PSG za 200 mln i wypożyczmy CR z opcją kupna jak się sprawdzi
0
@FCMichalo Michał piękne imię.Michałów w Polsce jest ze milion luda
1
@FCMichalo nie widziałem jak opuszczał spodek
1
Wow właśnie czytam co się stało.Messi jest najlepszym piłkarzem w historii futbolu ale cech przywódczych i wzorem do mobilizowania ekipy by chciało się grać to nigdy nie był i już nie będzie.Raczej jak nie idzie to opuszcza głowe.Nawet Messi nie jest kosmitą i ma wady.
0
@haryveb944 co się stało ?
7
Ter Stegen co tak nisko ???
3
@kulek22 jak Neymar symuluje i znika z boiska bo zanurkuje i nie wypłynie
0
zabawa w skojarzenia : http://www.dmuchance.shop/details/zamek-dmuchany-super-klaszcz%C4%85cy-klaun-towar95
1
tylko że pięć 5 pkt przewagi byłby bardziej decydujące niż mieć 1 pkt strat
4
@Pitlord dobrze że mamy Sociedad , Atletico i Bilbao u siebie
2
Jak ktoś zatęsknił za nieprzegranymi meczami Valverde to chyba został kibicem Barcy tylko dlatego że wygrywała.
0
@Rewolucja123 w sedno :)))
0
@PatrychoO zupełnie nic : )
0
@Marik1234 widać że nigdy nie grałeś w piłke bo trzeba też przewidzieć gre przeciwnika , jeżeli Ci się to nie uda to gdybasz i starasz się nie popełnić tego samego błędu i rozkminiasz jakie są szanse na identyczne zagranie w podobnej sytuacji i okolicznościach.
Żeby nie robić Ci konga w głowie bo możesz się pogubić , nie obrażaj się na swoją drużyne bo tym meczem nie przegraliśmy mistrzostwa , mnie też porażka boli i jej okoliczności ale staram się realnie widzieć pozytywy
0
Dzieciaczki spać już..Jest takie powiedzenie - "uderz w stół a nożyce się odezwą". Spokojnych snów.Jeszcze Barca nie umarła.
0
@Maciek069 nie lubie gdybać ale co Real miałby z tej drugiej połowy gdyby do przerwy przegrywał 0-2 ? prawdopodobnie to że dawali się ogrywać jak dzieci i bezsensownie biegali.Pomyśl o tym ;)
0
Wszyscy jesteśmy niewolnikami wspomnień o wielkiej Barcy i z każdym meczem po cichu wierzymy że ona powróci ale nie powróci a na pewno nie tak prędko i nie z żadnym poważnym przeciwnikiem.Mimo że dzisiaj przegraliśmy jestem optymistą co do dalszej części sezonu.
0
@Marcel99 z tego co widzisz ? ale kiedy ? teraz ? piszesz jakbyś nie oglądał meczu , całego meczu.Też jestem **** ale nie widzisz poprawy gry ??
1
@tobiasson92 w pierwszej połwie też ? czy pierwsza połowa zapominasz na cześć końcowego wyniku ? :P
1
No nie wytrzymam , czy pare osób komentuje po wypiciu flaszki ? weżcie ochłońcie i nie walcie wszystkiego na jedne rozdanie jak słabi pokerzyści bo zaraz będziecie szukać innego stolika tak szybko ktoś z odrobiną łba na karku Was zgasi.Naprawde niektóre komentarze są tak mijające się z prawdą że to nawet nie gorące opinie po meczu tylko farmazony w czystej postaci.Ochłońcie troche i głowa do góry.Brakowało skuteczności i początek drugiej połowy był kiepski ale nie zapominajcie o tym co się poprawiło.Starczy już narzekań. Real z taką grą daleko nie zajedzie i punkty jeszcze pogubi nie raz , nie dwa.
0
@kkbarca no właśnie Ter zaliczył dzisiaj co najmniej dwa złe wyprowadzenia
0
@mikael Lubisz Atletico albo Getafe ? albo chociaż ich piękną gre ?
1
@tobiasson92 tak bo wielki Real ma punkt przewagi i te przewage będzie powiększał a w LM nie rpzejdziemy napoli i nie możemy trafić na dobre loswanie jak może już nie być Liverpoolu , Realu , Juve czy PSG a i ten mecz mimo przegranej nie wniósł ani kropli wiary na dalszą część sezonu bo tylko wynik się nie zgadza no i jeszcze wejście w druga połowe.Chłopie nie pisz bajek.
1
a ja zasługiwałem na 5 w szkole na zachęte żeby do niej chodzić no i się kurde nie doczekałem.
0
@Kamiloza91 było ale też lipa , wczoraj , chyba nawet o tym tutaj pisałęm chciałem postawić dwa dokładne wyniki legii i napoli po 2-1 na czysto po łącznym kursie lekko ponad 70 ale nie chciało mi się iść zagrać bo bankomat za daleko :P jak nie urok to wiadomo co
2
@MateS ci co tworzą muzyke też mogli mieć depresje po meczu ;) możemy czuć to samo co oni :)))
2
@AmigoBlancos jesienią było lepiej powiadasz ? ale w pierwszej połowie czy w drugiej ? jeśli tak to masz bardzo krótką pamięć :P
2
@kkbarca Joanna Krupa nie powstydziłaby się takiego żartu a pewnie nie interesuje się piłka i na niej się nie zna.Jakoś tak mi się skojarzyło
2
Odstawcie emocje do lodówki i przestańcie narzekać i szukać kozłów ofiarnych i wytykać błędy.Z taką grą do końca ligi prędzej to Real pogubi punkty niż my , nawet jeśli oni odpadną z LM a my nie bo na to się zanosi i w teorii powinni mieć więcej sił na lige.Powinniśmy przypieczętować dobrą gre w pierwszej połowie co najmniej jednym golem no ale trudno.Ważne ze nie ma Valverde i naszą Barce znów da się oglądać choć w drugiej połowie siedliśmy.Ci co będą bronić Ernesto proponuje puścić sobie jesienne 0-0 z Realem.Jeśli miałbym już wytknąć jakiś błąd to zdjęcie Vidala bo od początku mi to śmierdziało.Od razu wiedziałem że nie będzie tak ciasno w drugiej linii , Rakitić byłby optymalnym zmiennikiem a za Griezmanna który zniknął powinien wejść Martin/Fati.Powinniśmy popracować nad wykańczaniem akcji bo radość ze stworzenia sytuacji po ładnej akcji nagradzona golem ani tym bardziej i punktami nie jest.
Odnosze wrażenie że w tej pierwszej połowie Sergi Roberto byłby nie skory do tak dobrej gry i hamowałby płynną gre wraz z determinacją łamaną na fantazje a zarobiłby jeszcze kretyńską kartke i musiałby zejść w drugiej połowie by nie ujrzeć czerwieni no ale to tylko przypuszczenia.w XXI wieku po raz pierwszy w dwumeczu z Realem nie zdobyliśmy ani jednego gola.Na pozostałą cześć sezonu jestem jednak dobrej myśli.Pozdro kibice.
0
@palindrom1 wiesz co ? może nadchodzi powoli ten moment on ma już prawie 33 lata