bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Oj wiadomo ze nie :D Okrutna na tle Georginy i Antonelli o tak powiem :D
0
Nie :D Okrutna była wedlug mnie :P Ale Georgina klasaaa.
0
Zawsze uważałem ze CR za partnerki mial kobiety które nie umywaja się do Antonelli, ale teraz jak dla mnie ta Georgina > Antonella, ale kazdy moze mieć inny gust. Dobra skupiam sie na meczu w siatkę :D
7
Mimo wszystko uwazam ze Wilder skończy Joshuę przed czasem również.
0
No właśnie mi tez tak wychodzi ze wygrana z Serbami da nam 1 miejsce a tam jakis uzytkownik wczesniej pisał ze drugie zajmiemy jak wygramy 3:2 a wedlug mnie kazda wygrana z Serbami da nam 1 miejsce.
2
Wszystko zaczyna się od dobrej zagrywki. Jak jest dobra zagrywka i odrzucenie od siatki to jest i blok i bledy rywala. Jak zagrywki nie ma to rywal robi co chce.
0
A przypadkiem nie Polacy będą wtedy przed Serbami ? Co w ogóle decyduje przy tylu samych wygranych i tylu samych punktach ?
0
Jest też przyjmującym Bartek.
0
Czy tylko mi Łomacz przypomina Wolverine'a ? :D
0
Ja uważam ze Kurek i tak gra lepiej niż Śliwka czy ten Schulz czy Szulc (nawet nie wiem jak sie to pisze) więc nie wiem czemu tych młodych na siłę pcha na boisko skoro juz wczoraj bylo widać ze sobie kompletnie nie radzą.
0
Tak jak i My :D
1
Wątpię. Brak gry w kadrze to dla niego odpowiedni odpoczynek według mnie.
1
Brak bramek Ronaldo w meczu Juve i jego frustracja - to postawiłbym nad "Przegrana/Remis Mourinho" :D
1
Zgadzam się. Sędziowie pod koniec kompletnie nie wiedzieli czego szukają Polacy, bo nie znali przepisów, a chodziło o wypychanie piłki w bok czego robić nie można. To sędziowie byli nieprzygotowani i przez nich końcówka meczu zamieniła się w parodię.
1
Dokładnie :D
4
https://v.wpimg.pl/MjEzOC5qLhotJTwlGBYsBikfPToaASUFMRU8bAATLF8gGSsgVkJ8CCRCEHcBQn9YdEl3bV8BKg==
Zdjęcie reprezentacji Argentyny po meczu z Polską i oczywiste nawiązanie do naszej drużyny. Mam nadzieję, że po mistrzostwach odpowiemy tym burakom zdjęciem z medalami.
1
Co Ty porównujesz czlowieku w ogole ? :D Kończę dyskusję.
0
To co że wygralismy wszystkoe mecze w grupie bez straty choćby 1 punktu, to co ze będziemy prowadzić w grupie nawet jezeli dzisiaj przegramy, to co ze wszystko zalezy od nas i jestesmy czy tak czy tak blisko awansu do kolejnej rudny - narzekajmy bo przegralismy z druzyna ktora moze pomarzyć o najlepszej 6 hahaha o tym właśnie pisałem, narzekaj sobie ja nie zamierzam.
0
Ja napisalem ze sporo ludzi po tych 5 zwycięstwach stawialo juz Polakow jak murowany faworyt do zlota, a nie ze ja tak twierdzę.
4
Do dzisiejszego meczu siatkarze byli Bogami, wygrali wszystkie mecze bez straty nawet 1 punktu, grali wspaniale, jeden z głównych faworytów do złota, idziemy po obronę tytułu itd. a juz widzę to wyzywanie i narzekanie na drużynę jak dzisiaj przegramy z Argentyną :)
Słabszy dzień, slabszy mecz, slabsza dyspozycja moze zdarzyć sie zawsze, ale ja uwazam że lepiej że zdarzy się teraz niz w późniejszej fazie. Dziś moze i przegramy ale mozemy równie dobrze spokojnie wygrać z Francją i Serbią bez straty punktu także proszę aby nie mieszac chłopaków z błotem po jednym slabszym wystepie tym bardziej ze jeszcze kilka godzin temu zachwycalismy sie tą drużyną.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Serbia pokonuje Francję po tie-break'u, najlepszy wynik dla naszej reprezentacji.
0
Ta cała konferencja to był po prostu Conor Mcgregor.
0
McGregor wygrał na konferencji (co było wiadome jeszcze przed jej rozpoczęciem), ale ciekawe jak sama walka w oktagonie. Zastanawiam sie czy nie puścić kuponiku za 100-200zl po kursie 2.35 bodajże właśnie na Irlandczyka.
1
W piłce wiadomo jak jest:
Mistrzostwa Świata > Igrzyska Olimpijskie i to ogromny znak nierówności trzeba tutaj postawić ale jestem ciekawy jak to wyglada w przypadku siatkówki i ręcznej bo tam chyba IO jednak maja największą wartość czy mniej wiecej tak samo jak MŚ, jak myślicie ?
1
Ja z tego turnieju oprócz wielkiej radości pamiętam również wielki żal i rozczarowanie transmisją tych mistrzostw w Polsacie i to PPV, jak w ogóle mozna było zrobić cos takiego ? Turniej rozgrywany u nas, no w głowie się nie mieści.
0
Jestem za McGregorem, ale na face to face to aż normalnie bałem sie Khabiba :D Przerażający typ :D
26
Wstajemy ludziska ! Dzisiaj piatek ! Miłego dnia i oby do weekendu !
0
A ja wolę byc sobą i wiedzieć takie rzeczy. Poza tym jak nie wiedział tego to strach pomyśleć jakich banałów moze jeszcze nie wiedzieć, no ale pewnie wie wiele rzeczy o ktorych ja nie mam pojęcia :p
14
Właśnie ogladam, masakra.... Uczy angielskiego dodatkowo pracuje gdzies tam w banku w sekcji od prania brudnych pieniedzy i nie wie czegos tak banalnego...Jednak często jest tak ze można skończyć i 10 kierunków studiów mozna miec 5 doktoratow i pracować gdzies wysoko, ale inteligencji i ogolniej wiedzy życiowej nie da się kupić czy wyuczyc.