2

Hahaha :D

0

Pije sobie czwarte piwko, a co !

1

A ile to jest minimum ? 1 troefum ? 2 ? 100 goli ? Bo nie rozumiem o jakim minimum mówisz. Ja oglądam Barce bo lubie, ogladam mecz i cieszę sie wygranymi, ciesze sie zdobytmi bramkami, fajnymi akcjami itp. Nie wyznaczam jakiegos minimum dla drużyny, wygraja tryplet to.wspaniale, nie wygraja nic to mowi sie trudno i czekamy na nastepny sezon, tyle. Ty jak rozumiem masz jakies większe oczekiwania wobec druzyny. Cytując słynną wypowiedź Janowicza: "oczekiwania to mogą mieć trenerzy, rodzina, bliscy a nie Ty" :) Ty mozesz liczyć ze Barca cos zdobędzie a nie oczekiwać, moze nawet byś chciał wymagać :D

25

Moi drodzy ja to wszystko postrzegam tak:
Jak Barca nie wygra potrójnej korony, nie pokona Realu w dwóch klasykach, nie zaliczy sezonu bez porażki to niektórym zawsze bedzie coś nie pasować. A to styl gry, a to że malo bramek strzelonych, a to że bramka/bramki stracone, a to że nudy mecz, a to że nie grają młodzi, a to ze trener nie stawia na nowo zakupionych graczy i mozna tak jeszcze długo wymieniać. Barcelona swoimi ogromnymi sukcesami i wspaniałą niepowtarzalną grą na przestrzeni kilkunastu lat bardzo ale to bardzo rozpieściła wielu fanów Barcy. Duza część tych fanów właśnie zaczęła kibicowac Blaugranie ze wzgledu na te sukcesy i na tą wspaniałą grę i dlatego teraz chyba nie mogą pogodzić sie z tym ze Barca nie wygrywa wszystkiego z dziecinną łatwością po 5-0 w porywającym dla oka stylu więc tym co rozumieja ze nic nie trwa wiecznie i że to normalne ze jakis cykl się konczy, a zaczyna sie inny, radze się nie przejmowac i nie denerwowac takimi "fanami" Barcy bo tak jak mówię, oni zawsze znajdą powody do narzekań.

8

Nie zapomnij zapytać o drugi sezon ;D

4

Coś czuję, że Vidal jeszcze nie jedną ważną bramkę strzeli dla nas :)

3

BarcaInfo już dostał tą nagrodę i wie że jest doceniany i duzo ludzi szanuje jego pracę wiec tym razem wybieram:

KamQix - za genialne kalendarze, które mam nadzieje ze będą zawsze i oczywiscie za zawsze fajne dyskusje :)

0

Tommy Hilfiger, Wrangler, Lee.

13

Zrobiłem taką małą ściągawkę żeby można było na szybko jakieś statystyki przytoczyć, proszę redakcję aby nie usuwali mojego komentarza, może komuś się przyda ;)

Statystyki nie obejmują obecnego sezonu, spisywane były po MŚ 2018.

REPREZENTACJA:

Ronaldo: Wicemistrz Europy (2004), Mistrz Europy (2016)

MŚ 2006 - półfinał (1 gol)
MŚ 2010 - 1/8 (1 gol)
MŚ 2014 - faza grupowa (1 gol)
MŚ 2018 - 1/8 (4 gole)
Euro 2004 - FINAŁ (2 gole)
Euro 2008 - ćwierćfinał (1 gol)
Euro 2012 - półfinał (3 gole)
Euro 2016 - ZWYCIĘZCA (3 gole)

Razem: 16 goli, 10 asyst.

Messi: Wicemistrz Świata (2014), Wicemistrz Copa America (2007, 2015, 2016)

MŚ 2006 - ćwierćfinał (1 gol)
MŚ 2010 - ćwierćfinał (0 goli)
MŚ 2014 - FINAŁ (4 gole)
MŚ 2018 - 1/8 (1 gol)
Copa America 2007 - FINAŁ (2 gole)
Copa America 2011 - ćwierćfinał (0 goli)
Copa America 2015 - FINAŁ (1 gol)
Copa America 2016 - FINAŁ (5 goli)

Razem: 14 goli, 20 asyst.


Całkowite statystyki w reprezentacji:

Ronaldo: 85 goli (0,56 gola na mecz), 28 asyst oraz 14 karnych (6 nietrafionych)
i 6 hat-tricków.
Messi: 65 goli (0,51 gola na mecz), 38 asyst oraz 16 karnych (3 nietrafione)
i 6 hat-tricków.


KLUB


Messi: Mistrzostwo kraju - 9
383 gole (0,92 na mecz), 149 asyst oraz 59 karnych (11 nietrafionych) i 30 hat-tricków
Messi: Liga Mistrzów - 4
100 goli (0,80 na mecz), 27 asyst oraz 14 karnych (3 nietrafione) i 7 hat-tricków
Messi: Inne puchary - 19
69 goli (0,73 na mecz), 36 asyst oraz 13 karnych (7 nietrafionych) i 4 hat-tricki

Razem: 552 gole (0,87 na mecz), 212 asyst oraz 86 karnych (21 nietrafionych)
i 41 hat-tricków.

Ronaldo: Mistrzostwo kraju - 5
398 goli (0,78 na mecz), 126 asyst oraz 85 karnych (13 nietrafionych) i 35 hat-tricków
Ronaldo: Liga Mistrzów - 5
120 goli (0,76 na mecz), 40 asyst oraz 18 karnych (3 nietrafione) i 7 hat-tricków
Ronaldo: Inne puchary - 17
54 gole (0,61 na mecz), 14 asyst oraz 9 karnych (0 nietrafionych) i 3 hat-tricki.

Razem: 573 gole (0,75 na mecz), 180 asyst oraz 112 karnych (16 nietrafionych)
i 45 hat-tricków.


Cała kariera (klub + reprezentacja):

Messi: 617 goli (0,81 na mecz), 250 asysty oraz 102 karne (24 nietrafione)
i 47 hat-tricków.
Ronaldo: 658 goli (0,72 na mecz), 208 asyst oraz 126 karnych (22 nietrafione)
i 51 hat-tricków.


OSIĄGNIĘCIA INDYWIDUALNE:

Messi:
Złota Piłka - 5
Złoty But - 5
Król strzelców La Liga - 5
Król strzelców Ligi Mistrzów - 5
Król strzelców Pucharu Hiszpanii - 5

Ronaldo:
Złota Piłka - 5
Złoty But - 4
Król strzelców La Liga/Premier League - 4
Król strzelców Ligi Mistrzów - 7
Król strzelców Pucharu Hiszpanii - 1
Król strzelców Euro 2012

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3



xD

1

Premier League, La Liga, Serie A, Ligue 1 i Bundesliga mają przelicznik 2 pkt za bramkę w klasyfikacji Złotego Buta zgadza się ?

Ligue 1 z tym samym przelicznikiem punktowym co reszta powyższych lig to dobry żart.

0

Obejrze gdzieś na polskich kanałach River Plate vs Boca Juniors ?

0

Nieoficjalnie: Według argentyńskich mediów Messi wraca do reprezentacji ! Jego ostatnim wyzwaniem w drużynie narodowej ma byc CA 2019.

2

Ale nur Milika.

1

Joshua szybszy niż Wilder ? :D Chyba w sprincie na 100m, to może i tak. Ja również jak kolega wyżej uważam, że Wilder jest nr.1 i potwierdzi to najpierw w walce z Furym, a później w bezpośrednim starciu z Joshuą (o ile ten będzie chciał takiej walki).

2

Babiarz: "Jeden z tych Austriaczków" haha :D

0

Zmieńcie zdjęcie news'a bo jak się wchodzi na stronkę i rzuci okiem tak na szybko to mi się wydaję, że to Messi kontuzjowany ;D

2

To ja jestem w mniejszości w takim razie. Dla mnie zagrał genialnie. Niby sztucznie i banalnie, bez jakichkolwiek emocji, ale taki właśnie ma być wedlug mnie ten bohater: pelen spokój i 0 emocji, wszystko na chłodno. A jego teksty np. gdy rozmawia z Dariem w barze i rzuca do niego "Myślę ze powiedziałeś juz swoje" = dla mnie genialne. Jest inny niz większość aktorów, wyróżnia sie spokojem, no dla mnie zagrał super choć na pierwszy rzut oka wyglada to wlasnie jakby nie dawal z siebie kompletnie nic, totalnie zwyczajnie, ale wlasnie to mi sie bardzo podoba :) Pieknie jest pokazany kontrast między Pazura (czlowiekiem biorącym narkotyki) a właśnie głównym bohaterem, ktory to sprzedaje, dwa bieguny zachowań i emocji, dla mnie wspaniale ukazane, aż po prostu czuć to na własnej skórze :D Po prostu w tej do bólu zwyczajnosci jest cos totalnie niezwykłego tak bym powiedział ;D

0

Dzieki za cynk, kompletnie zapomniałem !
Jutro biorę mojej mamy kartę i "wykupuje" sobie miesiąc Netflixa za darmo (niestety moja już uzywana była) :D

0

Pokaż mi gdzie napisałem ze bramka Messiego jest najlepsza w historii ? Napisałem ze dla mnie piekniejsza od przewrotki Ibry, a tej przewrotki absolutnie nie uwazam za najpiekniejsza bramke w historii wiec nie wiem o co Ci chodzi ;) Poza tym tak jak mowilem, jedni będą sie jarac przewrotka z 40 m (nie wiem dokladnie z ilu, moze więcej) a inni rajdem przez 40 m gdzie piłkarz mija rywali jak słupy ;) A jezeli jeszcze chodzi o przewrotke to tam wyzej ktoś wspomnial o bramce Rooneya z Man City i np. Rooneya przewrotke uwazam.za dużo lepsza niz Ibry ;)

3

Jedna z najpiękniejszych, ale czy najpiękniejsza to zależy chyba indywidualnie od każdego, co komu się bardziej podoba ;D
Mi np. bardziej podoba się bramka Messiego z Santiago Bernabeu w LM kiedy przebiegł pół boiska mijając graczy Realu jak tyczki i ośmieszył na końcu Casillasa.

0

Dziwne że nikt Balotelliego nie wymienił. Jak dla mnie jest w TOP3 spokojnie.

13

Nic nie napisał, że się cieszy z powodu kontuzji graczy Atletico... A tak poza tym to są dobre wieści dla Barcelony chcąc czy nie chcąc...

22

A mnie nie nominował nikt, czemu ?! Sam nie wiem...
Przecież już od x lat na tym forum siedzę
Czasem hejtuję, lecz zawsze piszę szczerze
Tu konsekwentnie zgłębiam swoją piłkarską wiedzę
La Rambla weszła mocno w krew, nie jestem w tym jeden
Będę tu wracał cały czas tego jestem pewien
Oglądam prawie każdy mecz, choć czasem lecę w melanż
Polecę tę szesnastkę pod bit, polecę a cappella
To jest ten dobry styl co rymem non stop strzela
Chcesz ze mną ziomek beef ? Polegniesz jak w klasyku Real !
Zacne grono ludzi jest i super atmosfera
Wyzwiska, bluzgi, bany też zdarzają się nieraz
4.0 wersja to nastała nowa era
Posłuchaj ziomuś tego co powiem Ci teraz:
Ta strona to można powiedzieć w Internecie mój dom...
Od kiedyś na zawsze... fcbarca.com

3

6

Dla mnie Messi w garniaku i jeszcze w czarnej koszulki zawsze wygląda jak boss mafii jakiejś :D Jeszcze czarnych okularów brakuje :D

0

Powiem wiecej: długi weekend !!!!

6

efortuna.pl , sts.pl

Adresy www masz u góry, po wiecej szczegółów pisz do Socjopaty ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?