bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
" Miałem wizję. Widziałem, że zdobędę bramkę na zwycięstwo. Poprosiłem Zizou, aby pozwolił mi strzelać piątego, ponieważ zamierzałem zdobyć bramkę na zwycięstwo." - CR. Ciekawe czy miał wizje, że nie wyjdzie na boisko w ogóle w tym finale :D Ale gość jest przekomiczny :D
7
Coś tam próbował ? Chyba oglądaliśmy inny mecz kolego :D Dno i metr mułu zagrał "lider" i podobno najlepszy piłkarz świata.
21
Nie no Ronaldo nie wyszedł wczoraj w ogóle na boisko, a zaraz będzie, że dał Realowi puchar bo strzelił ostatnią jedenastkę hahaha :D Gość zagrał taką mizerię, że masakra, zniknął kompletnie na całe 120 min, ale w sumie nie dziwie się, bo to nie był mecz z Wolfsburgiem, Malmö czy Romą tylko z bardzo dobrą ekipą, a wiemy jak gra CR przeciwko takim drużynom (a raczej nie gra w ogóle bo znika).
2
Moze za rok Chelsea wygra ? Aaa zapomniałem nie graja w LM, ale moze LE ? Aaa tez nie.
2
Haha ja dalej mam bekę z Oblaka. Atletico nie miało szans tego wygrać, byłaby 10 seria rzutów karnych a on dalej stałby w środku.
9
Po tej tragicznej grze Ronaldo z kolejnym klasowym rywalem tylko dalej utwierdzam sie w przekonaniu że to Suarez powinien wygrać Złotą Piłkę. Przerwał hegemonię Messiego i CR w Pichichi i tak samo powinno byc ze ZP.
1
Ludzie ale jak można stać w środku na karnych ? Na co on liczył ? Ze będą w środek strzelać ? To jest tragiczne, chlopaki zostawili na boisku cale swoje serce a gość sie zesr*ł na karnych i ani raz sie nie rzucił. To jest wiecej niż dziwne.
5
Śmiejcie się, ale naprawdę ja bym lepiej bronił te karne niż ten śmieszny Oblak. Parodia bramkarza :D
1
Jak można takiego bramkarza na karne dać ktoś mi może to logicznie wytłumaczyć ?
0
Ramos powtórz !!!
0
Już po Atletico.... Oblak nie ma szans nic obronić...
0
Jak Oblak się rzuca ? On ma pojęcie o obronie karnych ?
0
Boże dlaczego Griezmann strzela ? ufff
0
Przed jak już.
8
Jaka kontuzja ludzie, gość zaczął sie za nogę łapać jak Atletico strzelilo na 1-1, jest niewidoczny i nie daje absolutnie nic drużynie w tym meczu i musi na coś winę zwalić. Jutro Marca napisze ze Ronaldo od 10 min gral z dyskomfortem, który uniemożliwiał mu gre...
0
Griezmann'owi spadl wielki kamień z serca w tym momencie.
0
Mam nadzieję, że ci kibice Barcy którzy kibicują dzisiaj Realowi w starciu z Atletico obejrzą tez wyręczenie medali i pucharu i tą radość piłkarzy Królewskich.
6
Ktoś wie czemu Ronaldo dzisiaj nie gra ?
0
Mocniej mógł uderzyć tego karnego..... Nie wytrzymał gość presji i tyle.
0
Aż się z łóżka podniosłem :D
4
My kibice Barcelony, gdy Real wygra dzisiejszy mecz możemy mieć ból du*y, jedni mniejszy, inny większy, ale co to za ból w porównaniu do tego co będą czuli kibice Atletico, a tym bardziej ich piłkarze i trener ? Goście cały rok zasuwali na najwyższych obrotach, wyeliminowali Barcelonę i Bayern, szli po tą LM bardzo pewnym krokiem i tylko i wyłącznie ich ból po ewentualnej przegrane naprawdę można nazwać bólem.
1
A co to za klub ?
6
Ciekawe czy Ronaldo wejdzie na boisko w drugiej połowie.
0
Zawsze muszą farfocla wcisnąć, zawsze im coś wpada na farcie no nie wierzę :D
1
Horse xd
1
Najpierw występy muzyków, później przyjdzie czas na aktorstwo i główną gwiazdę w tym fachu, wystąpi sam Cristiano Ronaldo.
1
Wystroiła się ja Beyonce.
0
Może cały koncert od razu zagra przed meczem ?....
2
Spóźnia wam się obraz w stosunku do głosu w Canal + ?
37
Nikt mądry.