17

" Miałem wizję. Widziałem, że zdobędę bramkę na zwycięstwo. Poprosiłem Zizou, aby pozwolił mi strzelać piątego, ponieważ zamierzałem zdobyć bramkę na zwycięstwo." - CR. Ciekawe czy miał wizje, że nie wyjdzie na boisko w ogóle w tym finale :D Ale gość jest przekomiczny :D

7

Coś tam próbował ? Chyba oglądaliśmy inny mecz kolego :D Dno i metr mułu zagrał "lider" i podobno najlepszy piłkarz świata.

21

Nie no Ronaldo nie wyszedł wczoraj w ogóle na boisko, a zaraz będzie, że dał Realowi puchar bo strzelił ostatnią jedenastkę hahaha :D Gość zagrał taką mizerię, że masakra, zniknął kompletnie na całe 120 min, ale w sumie nie dziwie się, bo to nie był mecz z Wolfsburgiem, Malmö czy Romą tylko z bardzo dobrą ekipą, a wiemy jak gra CR przeciwko takim drużynom (a raczej nie gra w ogóle bo znika).

2

Moze za rok Chelsea wygra ? Aaa zapomniałem nie graja w LM, ale moze LE ? Aaa tez nie.

2

Haha ja dalej mam bekę z Oblaka. Atletico nie miało szans tego wygrać, byłaby 10 seria rzutów karnych a on dalej stałby w środku.

9

Po tej tragicznej grze Ronaldo z kolejnym klasowym rywalem tylko dalej utwierdzam sie w przekonaniu że to Suarez powinien wygrać Złotą Piłkę. Przerwał hegemonię Messiego i CR w Pichichi i tak samo powinno byc ze ZP.

1

Ludzie ale jak można stać w środku na karnych ? Na co on liczył ? Ze będą w środek strzelać ? To jest tragiczne, chlopaki zostawili na boisku cale swoje serce a gość sie zesr*ł na karnych i ani raz sie nie rzucił. To jest wiecej niż dziwne.

5

Śmiejcie się, ale naprawdę ja bym lepiej bronił te karne niż ten śmieszny Oblak. Parodia bramkarza :D

1

Jak można takiego bramkarza na karne dać ktoś mi może to logicznie wytłumaczyć ?

0

Ramos powtórz !!!

0

Już po Atletico.... Oblak nie ma szans nic obronić...

0

Jak Oblak się rzuca ? On ma pojęcie o obronie karnych ?

0

Boże dlaczego Griezmann strzela ? ufff

0

Przed jak już.

8

Jaka kontuzja ludzie, gość zaczął sie za nogę łapać jak Atletico strzelilo na 1-1, jest niewidoczny i nie daje absolutnie nic drużynie w tym meczu i musi na coś winę zwalić. Jutro Marca napisze ze Ronaldo od 10 min gral z dyskomfortem, który uniemożliwiał mu gre...

0

Griezmann'owi spadl wielki kamień z serca w tym momencie.

0

Mam nadzieję, że ci kibice Barcy którzy kibicują dzisiaj Realowi w starciu z Atletico obejrzą tez wyręczenie medali i pucharu i tą radość piłkarzy Królewskich.

6

Ktoś wie czemu Ronaldo dzisiaj nie gra ?

0

Mocniej mógł uderzyć tego karnego..... Nie wytrzymał gość presji i tyle.

0

Aż się z łóżka podniosłem :D

4

My kibice Barcelony, gdy Real wygra dzisiejszy mecz możemy mieć ból du*y, jedni mniejszy, inny większy, ale co to za ból w porównaniu do tego co będą czuli kibice Atletico, a tym bardziej ich piłkarze i trener ? Goście cały rok zasuwali na najwyższych obrotach, wyeliminowali Barcelonę i Bayern, szli po tą LM bardzo pewnym krokiem i tylko i wyłącznie ich ból po ewentualnej przegrane naprawdę można nazwać bólem.

1

A co to za klub ?

6

Ciekawe czy Ronaldo wejdzie na boisko w drugiej połowie.

0

Zawsze muszą farfocla wcisnąć, zawsze im coś wpada na farcie no nie wierzę :D

1

Horse xd

1

Najpierw występy muzyków, później przyjdzie czas na aktorstwo i główną gwiazdę w tym fachu, wystąpi sam Cristiano Ronaldo.

1

Wystroiła się ja Beyonce.

0

Może cały koncert od razu zagra przed meczem ?....

2

Spóźnia wam się obraz w stosunku do głosu w Canal + ?

37

Nikt mądry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?