12

Nie polecenia, a gadka mądra i szczera zrobi z Ciebie prawdziwego usera.

0

Urodziłem sie w 1991 roku i Barca od tego czasu miażdży Real jeżeli chodzi o puchary, grę czy nawet zachowanie poza boiskowe. Nie interesuje mnie, że kiedyś Real wygrywał więcej, dla mnie liczy sie to co sie działo od kiedy ja jestem na świecie i jestem dumny że Barca tak znacząco bije Real jeżeli chodzi o sukcesy i nie tylko.

53

Taki kawał odnośnie sióstr Williams:

Rozmawiają ze sobą dwie siostry Williams i jedna mówi:
- Wiesz, nasz tata to chyba dosypuje nam sterydów do posiłku.
- A dlaczego tak sądzisz?
- A bo rosną mi włosy w takich miejscach co mi dotychczas nie rosły.
- A gdzie na przykład?
- A no na przykład na jajach.

0

Uwalniają więcej energii kiedy krzyczą xD

9

Hahah ja to jestem bystry... Tak kminie o co chodzi, taka beka z tego, że dzieciak ma koszulkę Realu i zrobił zdjęcie z Bravo ? Po co ta ręka przybliżona ? Coś z telefonem nie tak ? haha :D Dopiero za jakiś czas załapałem, że chodzi o herb :D

0

Coś lepszego, dobra widoczność w dzień i w noc i za 200 zł chcesz dostać ? Moim zdaniem nie ma szans za tyle kasy dostać coś takiego co opisujesz. Ja mam jedynie kamerkę GoPro na quada, za którą dałem 500.

27

Wrócił żółty kolor napisu "LA RAMBLA" !!!

1

Jakby Ci zaoferowali tyle co Lewemu za taką reklamę to byś inaczej mówił.

2

Pada deszcz (ale sucho) :/

2

Ja dałem 1-1 bo myślałem, że USA coś gra....

4

Kim był Messi na pewno nie będą pytać bo to będzie wiedział każdy.

1

Od roku moich urodzin :)

0

Ciekawe jak tam Leo. Oby zagrał już w meczu z Chile bo mecze CA bez niego tracą 80% swojej wartości i widowiskowości :/

0

Messi od połowy ? Skąd masz takie info ? Podobno jego występ z Chile stoi pod znakiem zapytania ale to chyba nie znaczy że dalej tez nie bedzie grał.

0

Zarywacie nockę na jakies mecze oprócz Argentyny ? Wiadomo jakieś półfinały czy finał ale te grupowe gdzie nie gra Leo jakoś mi sie nie chce czekać do tej 3 czy 4, zero emocji jak nie gra Leoncjo.

64

Wchodzę na stronkę na kompie i chcę odwiedzić La Ramblę, a odruchowo klikam żółty napis COPA AMERICA ciągle....

4

Szacun dla redakcji za 2 nowe opcyjki "EURO 2016" i "COPA AMERICA". Widziałem już rubryki najlepsi strzelcy i najlepsi asystenci, wyniki, grupy, nie trzeba będzie szukać po necie. Dzięki !

4

Ja nie rozumiem jednej rzeczy aby. Barcelona - drużyna z absolutnego TOP'u, klub w którym niemal każdy chciałby grać, a mamy problemy ze ściągnięciem niemal każdego zawodnika bo kluby wołają Bóg wie ile milionów za transfer. Rozumiem, że chcą nas wycisnąć jak cytrynę żebyśmy płacili jak najwięcej, ale zawodnik przecież też ma coś do powiedzenia i jeżeli któryś zawodnik byłby bardzo zainteresowany grą dla nas to klub nie zdzierałby z nas jak najwięcej bo to zwykle kończy się brakiem transferu.

1

Musi, po prostu musi Argentyna to wygrać ! Należy się Messiemu od dłuższego czasu jakiś sukces z reprezentacją i tym razem znowu Leo ich pociągnie do finału, a tam mam nadzieję, że już Argentyna będzie miała więcej szczęścia niż ostatnio.

1

Zastanówmy się kogo Barcelona potrzebuje. Napastnik (doświadczony zmiennik dla MSN) to mus tak samo jak klasowy stoper, którego transfer był potrzebny już dwa lata temu. Przydałby się też kreatywny pomocnik i prawy obrońca, chyba, że Lucho planuje na prawą jedynie Vidala i Roberto.

0

Już wszystko wiem, 217 w NC .

1

Na pewno ? Bo z tego co widziałem to całe CA na TVP SPORT, a na otwartych wybrane spotkani np. wszystkie mecze grupowe Argentyny, mecz otwarcia i kilka innych, oraz 3 z 4 ćwierćfinałów, półfinały i finał, ale chyba nie całkowicie całe bo wszystkich grupowych spotkań chyba nie będzie co nie zmienia faktu, że i tak super będzie jeżeli chodzi o transmisje :D

2

Czyli prościej mówiąc w poniedziałek wieczorem już czekasz na meczyk do 4 rano albo ustawiasz budzik na 4 :)

4

Co za padaka.... La Liga w soboty tylko o 20 i 22 i tak było najlepiej.

0

Ale zobacz, że pojawił się Suarez, Neymar, Alba i jeszcze wielu się pojawi, później odejdą i pojawią się inni :) Takie życie.

103

Cristiano na pewno się ucieszy z tej informacji, bo Dani niemal w każdym Gran Derbi go zjadał.

5

Ból ? To będzie wielka czarna rozpacz i żal nie do opisania, ale do tego jeszcze dalekooo.

0

Czyli transfer PO to mus moim zdaniem. Podsumowując w tym okienku potrzebujemy zakupić PO, stopera, napastnika i pomocnik by się przydał aby wnieść nieco świeżości w środku. No ciekawe, wszystkich raczej nie kupimy i wydaje mi się, że zrezygnujemy właśnie z pomocnika.

1

Spoiler odnośnie Suits, nie czytać kto nie oglądał.

0

I znowu plotki o jakiś półśrodkach zamiast konkretnego transferu. Marquinhos ? 40 mln ? My potrzebujemy zainwestować raz a dobrze w konkretnego stopera, a nie dawać 40 baniek za gościa, który jest kompletnym znakiem zapytania i raczej będzie klapą niż trafionym transferem. Vietto ? On jest młody, potrzebuje gry, a my potrzebujemy napastnika z doświadczeniem, który pod nieobecność Suareza czy Neymara będzie strzelał bramki kiedy będzie okazja, a nie gościa, który pod nieobecność naszych gwiazd będzie dopiero łapał doświadczenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?