bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Mam nadzieję, że w półfinale Argentyna zagra z USA, jakoś Ekwador wydaje mi się groźniejszy no, a w finale kto by już nie był Leo i spółka muszą to zgarnąć nie ma innej opcji.
2
Bez przesady, Real miał o wiele łatwiej. Co do półfinałowego rywala to chyba wolałbym, żeby Argentyna grała z USA niż z Ekwadorem.
2
Hahahahahaha :D
0
Jeszcze dzisiaj takie średnie mecze moim zdaniem, ale od 21 od meczu Francuzów zapowiada się wprost genialny maraton z Euro + czwartek szósty finałowy mecz NBA, no i dochodzą ćwierćfinały CA. Pięknie pięknie.
30
Boże nie da się lubić i mieć szacunek do Ronaldo... Już tyle razy próbowałem choć w małym stopniu zmienić do niego nastawienie, ale gdy tylko próbuję on znowu pokazuje swoją "lepszą" stronę.... Pyszałek jakich mało, nurek głębinowy, arogant roku.
1
Warto budzik nastawiać ? Leo zagra mimo, że Argentyna ma awans ?
0
Hahaha kibic Islandii metki od szalika nie zerwał xd
0
Szkoda że nadal nie można polecać ani odpowiadać na komentarze na mobilnej u mnie :/
0
A wiecie jak wygląda wykupowanie tych Polsatów w NC + ? Dzwonie zamawiam i doliczają mi te pieniadze do następnego rachunku czy jak ?
0
W sensie ? Myślisz, że nie zablokują ? Bo wiesz, że Pol$at to szuje to jedno, ale to nie zmienia faktu, że nie obejrzę Euro, a bardzo chce więc poczekam do jutro jak będą zablokowane to wykupuję.
0
No ja się niestety teraz zastanawiam czy nie wykupić jednak w NC + tego Polsatu zasr***go. Od czwartku przez cały weekend chciałem sobie zrobić maraton z Euro + CA, a jak zablokują ZDF i ARD to będzie tragedia.... W necie nie ma szans, a poza tym nie chce się denerwować na zacinanie.
1
Coooo ? Nie mówcie, że zablokują ZDF i ARD.........
7
Jak myślicie ile punktów da awans na Euro z trzeciego miejsca ? Ja mysle ze 4 punkty spokojnie, a 3 pkt zależeć bedzie od stosunku bramek.
1
Jak myślicie zagra Leo w ostatnim meczu ? Warto nastawiać budzik ?
0
Löw znowu na treningu wącha sobie rękę, którą wykłada tu i ówdzie, a większość śmieje się z niby "debila", który znowu się "zapomniał". Zobaczcie, że w ogóle od meczu Niemców nie mówi się o piłkarzach, o ich grze, o ich wyniku tylko o trenerze i jego zachowaniu. Przed meczem z Polakami będzie to samo. Pięknie trener zrzuca uwagę i presję ze swoich piłkarzy, choć trochę swoim kosztem, ale podobno cel uświęca środki.
15
Plastik fantastic.
0
Austria - Węgry , Portugalia - Islandia. Jak tu stawiać ? Pierwszy mecz 0-0 drugi 1-0 dla Portugalii co myślicie ? Jak grają w ogóle Węgrzy i Austriacy ? Nie mam pojęcia nawet kto faworytem.
1
Dobra wiadomość jest taka, że Argentyna rozegra swój ćwierćfinał na CA z Wenezuelą o 1 w nocy, a nie o 4 nad ranem :D
0
Ja bym wolał chyba, żeby Argentyna grała w finale lub ewentualnym półfinale z USA niż z jakąś Kolumbią czy Ekwadorem.
0
I tak jesteś mistrzem Leo !
0
O co chodzi z Liga Typerów ? Za każdym razem jak wchodzę to inne wyniki mi się pokazują niż te co obstawiłem....
8
Czemu trener Niemców robi takie rzeczy ? Przecież to już nie pierwszy raz i nie jestem w stanie uwierzyć, że się zapomniał, że patrzy na niego milion kamer. Może to część jego gry, specjalnie zwraca uwagę na siebie żeby odciągnąć ją od jego piłkarzy i ich gry, no nie wiem, ale moim zdaniem na pewno nie zrobił tego bo się zapomniał.
2
Heh co niektórzy tutaj chcieliby żeby Kapustka strzelił 2 bramki, przy trzeciej asystował, kilka razy ośmieszył przeciwnika dryblingiem, a i tak powiedzieliby, że zagrał dobrze, ale bez szału..... Taki młodziak, tak zagrać w swoim pierwszym meczu o taką stawke :O Ależ to chłopaka zbuduje, ależ talent !
8
Ale bezsensowne smuty.
3
https://z-1-scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13412976_1371221082935551_7822630354951640317_n.jpg?oh=e5db589226254ee3e806a678ee713efc&oe=58052543 Great picture ❤️
A Northern Ireland fan and a Poland fan hold hands in hospital after being attacked by French hooligans.
1
Ani ich polecać. Mam to samo :/
0
Dziewczyna, znajomi, grill, piwko i meczyk Polaków, coś pięknego !!!! Tak koło 16:30 trzeba zacząć już się rozgrzewać ;)
0
Lipton. Wczoraj wykupiłem, mimo, że miałem ZDF aby zobaczyć czy śmiga i powiem tak: drugą połowę meczu Walia - Słowacja obejrzałem, ale pierwsza i cały mecz Anglików strasznie cięło :/
0
No na to wychodzi, ale dlaczego od początku byłem pewien, że liczy się najpierw bezpośredni mecz ? :/ To wiem tylko ja, a raczej nie wiem...
0
Wyjaśni mi ktoś dlaczego USA ma 1 miejsce w grupie mając tyle samo pkt co Kolumbia, a Kolumbia wygrała z nimi bezpośredni mecz ? Ostatnio było, że Argentyna ma pewne 1 miejsce bo Chile ma 3 pkt i jakby wygrało ostatni mecz to by miało 6 czyli tyle co Argentyna, ale gracze Martino wygrali z Chile bezpośredni mecz co miało skutkować pierwszym miejscem.