bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Taki bym powiedzial średni skład Argentyny.
2
Może i Messi marnuje więcej karnych od Ronaldo, ale to Ronaldo niemal zawsze zawodzi w tych najważniejszych jedenastkach, w tych, które mają najwyższą wartość, a nie takie strzelane na 4-0 w meczu ligowym. Messi kiedy jest presja, a karny jest mega ważny, to zwykle robi co do niego należy (z tych ważniejszych niestrzelonych przez Leo kojarzy mi się jedynie 11 z Chelsea w LM bodajże w poprzeczkę), a Ronaldo mylił się m. in. dzisiaj, w finale LM z Chelsea, w półfinale z Bayernem, a ostatni karny z Atletico to wyjątek potwierdzający regułę.
8
Karma wraca do złych ludzi zawsze.
1
3 ? Kiedy dwóch przeszedł ? :D
1
Do redakcji !!!!!! Nie moge polecać ani odpowiadać na komentarze na mobilnej... U mnie problem występuje od około 2 tygodni. Ludzie wiem że jest więcej takich użytkowników którzy maja z tym problem dlatego zbierzmy sie i piszmy o tym często to może redakcja zauważy i cos z tym zrobi bo jak ludziom wyskakiwały jakies wirusy czy cos to pisali i chyba się tym zajęli.
0
Teammates. Zdjęcie świetne ;)
1
Jest i Alaba.
3
Ale mi szkoda Ardy :/ Okropne to musi być jak swoi kibice tak na Ciebie gwiżdżą.
2
Belgia i Anglia czarny koń, Hiszpania wiadomo, że była jednym z faworytów to oczywiste i nie mogłaby być czarnym koniem, ale jednak najwyżej przed Euro była Francja i Niemcy.
2
Przed turniejem chyba większość upatrywała faworytów w reprezentacji Francji i Niemiec, czarny koń Belgia lub Anglia. Na dzień dzisiejszy trochę się to zmieniło i moim zdaniem są to Włochy i Hiszpania, a czarny koń Polska, ale to dopiero 2 runda meczów i zobaczymy co przyniesie 3 kolejka fazy grupowej i 1/8 ;)
10
Podejrzewam, że Pique jest lepiej wyszkolony technicznie niż 80% napastników na świecie.
1
Chyba pas szahida na sobie.
0
Ślub na 15... jestem w czarnej d**ie...
0
Właśnie mi dziewczyna przypomniała, że w sobotę idę z nią na wesele, a na śmierć o tym zapomniałem, a prawdopodobnie Polska będzie grała w sobotę o 15 (zakładam, że wyjdziemy na 2 miejscu,a wtedy gramy z drużyną z drugiego miejsca z grupy A właśnie w sobotę 15:00).... pomocy :/ co robić ? Muszę jeszcze to potwierdzić, ale ślub chyba na 16 więc zdążę akurat na końcówkę mszy bo nie mam na szczęście daleko do kościoła więc może się uda :/
0
1-1
1-1
0-0
13
Łazienka jest zamknięta...
24
Kibice Chorwacji = bydło, kibice Rosji = bydło, kibice Anglii = bydło, a obawiali się najbardziej Polaków..... Tak właśnie działają stereotypy.
0
Czy tylko mi zniknęły grupy w sekcji Euro 2016 ? edit: już są.
0
Prądu nie ma od godziny po burzy a co tam.....
8
Godin na pewno znajduje się w TOP 3 bezdyskusyjnie.
2
Ale burzowo, halny wieje że szok, duszno okropnie i upał straszliwy... Jak walnie to konkretnie i pewnie akurat jak będzie mecz, a wtedy bye bye odbiór sygnału :/
3
Zadzwoń i podłóż głos "Ivona" :D
0
Milik miał szansę już w meczu z Niemcami zostać jedną z największych gwiazd tego turnieju, co nie znaczy że już nie ma szans nią zostać bo jeszcze będzie miał okazję.
3
Przed meczem z Niemcami brałem remis w ciemno z pocałowaniem ręki, a po meczu biorąc po uwagę nasze sytuacje czuję duży niedosyt bo byliśmy lepsi. Niemcy może i mieli dłużej piłkę, może i wymieniali więcej podań, ale my mieliśmy 3 dogodne sytuacje na strzelenie gola, a Niemcy ? 1 bodajże. Jest pięknie, wychodzimy z grupy i ciśniemy tą 1/8, a dalej już co będzie.
2
Irlandia musi wygrać z Niemcami żeby odebrać nam pewne 2 miejsce no nie ? Bo Ukraina nie ma już szans na 2 lokatę, a przy remisie Irlandii z Niemcami i nawet naszej porażce z Ukrainą mamy po 4 pkt z Irlandczykami, ale lepsi w meczu bezpośrednim jesteśmy.
10
Najlepszy mecz w życiu.
0
A nie ranking FIFA ?
1
Miałem w typerze 2-1 dla Anglii i w ostatniej chwili zmieniłem na 2-0. Miałem 1-1 mecz Polaków i w ostatniej chwili zmieniłem na 2-1 dla Niemców... Pierwsza myśl jest najlepsza, im dłużej kombinujesz i myślisz tym gorzej.
2
Wiem, że to dopiero półmetek fazy grupowej, ale do tej pory najwyższy wynik na Euro to 2-0, nie ma jakiś pogromów różnicą 3-4 goli, a większość spotkań kończy się różnicą jednej bramki (1-0 , 2-1) lub remisem co moim zdaniem świadczy nie o słabym poziomie mistrzostw, a właśnie o wysokim, tutaj nie ma słabych drużyn i każda gra na 101% swoich możliwości co pokazała przede wszystkim Islandia,czy nawet mimo porażki z Francją Albania.
5
Pół roku ? Ludzie po kilku latach muszą zapomniać i się odkochiwać, pół roku to nie tak dużo :)