6

Vardy dalej pisze piękną historię.

0

Ja do tej pory się zastanawiam ile więcej wygrałaby Barcelona gdyby przez te wszystkie lata bronił klasowy bramkarz, a nie Valdes. Może nogami gra dobrze, ale reszta to według mnie totalna tragedia, po prostu słaby bramkarz.

0

Aaa szarpnąłem się w ostatniej chwili i postawiłem jednak nie 2-1, a 2-0 dla Anglików.

2

Obstawiam 1-1 dzisiaj z Niemcami, ale to będzie dla nas i tak bardzo dobry wynik.

0

Przy równej ilości punktów liczy sie bilans bramek czy bezpośredni mecz ?

1

Gdyby, a teraz każdy nazwie go trenerskim głupcem.

2

Nie wiem co trener Francji chciał udowodnić zostawieniem na ławce Pogby i Griezmann'a, ale udowodnił jedynie swój brak umiejętności trenerskich.

0

Mam wrażenie ze podczas tego Euro w spotkaniach fazy pucharowej obejrzymy wiele dogrywek i serii rzutów karnych.

1

Malaysia Airlines ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Chciałbym 16, niestety prawie 25 :/

7

Zmień na 8 :D

0

Nie :D Po prostu ludzie są różni, jeden woli co innego drugi co innego, ale ja od dłuższego czasu wolę jakoś na spokojnie w domu niż jakieś imprezy, balangi, a sporo ich przeżyłem :D Lat w sumie na karku raptem niecałe 25 :D

1

Czasem zamiast wyjść gdzieś ze znajomymi na piwo wolę sobie zostać na spokojnie w domu, poleżeć i obejrzeć mecz. To znaczy, że się starzeję ? :/

2

Z tym, że Coutinho już swojego dorobku nie ma szans poprawić, a Leo i owszem, ale James goni Messiego i ma 2 gole, Dempsey to samo.

0

Sądzisz, że w tych czasach mroziliby kulki w lodówce czy w czymś podobnym ? :D Gdyby przekręt miał polegać na ciepłych/zimnych kulkach to te kulki w środku miałby wbudowane jakieś elementy (nie wiem na czym to dokładnie polega, nie znam się), które by te kule podgrzewały lub ochładzały :D Kolego mamy 21 wiek :D

0

Mam to samo od tygodnia albo i dłużej ;)

2

3 rodzaje strzelców karnych no mistrz :D

2

Naprawdę nie da się nic zrobić z tym że niektórzy (w tym ja) nie mogą polecać ani odpowiadać na komentarze w wersji mobilnej ?

0

Dzięki ;)

0

A orientujesz się może czy jeżeli ładuję sobie przez kabel USB na laptopie modem WIFI czy telefon i jeżeli laptop działa podczas tego ładowania na baterii i nie jest podłączony do gniazdka to mogę zepsuć tak baterię lub źle/niedokładnie naładować sprzęt ? Czy nie ma znaczenia i jeżeli bateria ma energię to spokojnie mogę ładować telefon czy modem i nie muszę podłączać laptopa do energii.

20

Payet kolego, Payet.

4

O ile dobrze czytam, to reprezentacja Meksyku nie przegrała meczu od 22 spotkań :O

1

Jak postępować z baterią w laptopie bo czytam na Internecie i ciągle opinie się różnią. Pracować na baterii i czekać aż się wyładuje prawie cała i podłączać do full naładowania i tak ciągle ? Nie czekać aż się niemal cała wyładuje ? Nie ładować do full ? Nie pracować na baterii ? Już nie wiem sam co i jak...

1

Mam takie pytanko: Mam taki modem WIFI z Play'a i co jakiś czas muszę go ładować podłączając go kablem pod komputer (dokładnie laptop) i mam pytanie jeżeli podłączam do ładowania, a laptop działa na baterii (nie jest podłączony do prądu) to mi się normalnie ładuje i nic się złego nie stanie z baterią w lapku, nie psuje się ? Czy lepiej ładować jak laptop jest podłączony do gniazdka ? To samo pewnie tyczy się ładowania telefonu przez komputer.

12

Nie tak piękna jak Payet'a, ale też brama miód malina.

2

Bye Rosja.

6

Są takie reprezentacje, które człowiek chciałby żeby od razu odpadły z turnieju np. Rosja, Portugalia.

15

Lepiej tak niż gdyby miało świecić Słońce na całe boisko ;)

16

Chuligani z Rosji szaleją, ale jak Euro było w Polsce to byli bardzo malutcy. We Francji gdzie 1/3 albo i więcej społeczności to muzułmanie Rosjanie czują się bezkarni, szaleją sobie jak u siebie. Wyobrażacie sobie, że u nas doszłoby do czegoś takiego ? Można narzekać na nasz kraj, ale ja jestem dumny, że żyję w Polsce, w Polsce gdzie żaden obcokrajowiec nie wejdzie mi na głowę, nie przyjedzie i nie będzie panoszył się jak u siebie, gdzie ludzie twardo walczą o swoje i nie dadzą sobą pomiatać, dlatego jestem spokojny o to, że nas Polaków muzułmanie nie zaleją sobą tak łatwo jak to robią ostatnio z wieloma krajami.

18

Nie tylko byłoby fajnie, byłoby pięknie ! Chciałbym zobaczyć wtedy minę nurka głębinowego jak Portugalia odpada, a Islandia awansuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?