bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szósta będzie pasować najbardziej ;)
1
"Wziąć".... Ludzie ortografia naprawdę nie jest taka trudna.
0
Szykuje się pasjonująca walka na finiszu ligi typerów :) 7 pkt straty do lidera, 8 spotkań, wszystko jest możliwe !
1
Francuzka ? Francuza (potocznie nazywany tak) to weź i wbij sobie nim do głowy ortografię bo bida aż piszczy.
33
Po jakichkolwiek transferach każda będzie silniejsza od tej którą mieliśmy w tym sezonie, bo to był kabaret, a nie ławka rezerwowych, a jak widać wartościowi zmiennicy są bardzo potrzebni szczególnie na tak długie i wymagające sezony.
0
Szwajcaria, Rumunia, Albania > Rosja.
5
Się obudziłeś...
3
Macki Pereza tu nie sięgają :D
41
Real naprawdę zrobiłby złoty interes sprzedając Ronaldo za grube miliony do P$G i robiąc z Bale'a lidera drużyny, a za tą kasę z CR'a kupić 2 klasowych graczy i tylko patrzeć jak drużyna rozkwita. Dobrze, że tam nikt tak nie myśli i wszyscy zachwycają się ogórkowym katem.
10
A ja oglądam mecz z dziadziem :) Powiem wam, że fajnie się ogląda, komentarze dziadka bezcenne :)
0
Ja prawdopodobnie pojawię się dopiero na wesele. Mecz się kończy około 16:50, msza skończy się koło 16 życzenia dojazd na miejsce wesela to myślę, że wiele się nie spóźnię bo na miejsce wesela mam jakies 20min samochodem.
0
Jak można zmienić "jakąś" opcję w grze i nie wiedzieć co się zmieniło.... Ojj Tadeusz :/
7
Ukraina może wygrać z nami 10-0, a i tak nie mają szans na awans bo będą mieli 4 miejsce w grupie gdyż Irlandia wygrała z nimi bezpośredni mecz i wiadomo już na 100%, że będą wyżej niż Ukraina, a np. Albania zajęła 3 miejsce i dlatego ma jeszcze jakieś szanse bo awansują po 2 najlepsze drużyny z każdej grupy oraz 4 najlepsze z 3 miejsc.
2
Ja idę na ślub na 15.... Też mam nadzieję na 1 miejsce ;)
0
Boże ludzie, skoro jakiś piłkarz, trener, czy inna sławna osoba powiedziała coś zabawnego, ciekawego czy nawet głupiego to naprawdę nie musicie tego wrzucać tutaj po np. 24h od tych słów a czasem i dłużej bo na 99% ktoś was ubiegł i wstawił juz tutaj... Nie da sie czytać po prostu po raz enty słów Szczęsnego o tym 40% czy innych słów wstawianych non stop przez ludzi z zapłonem Explorera....
0
Coś mi się wydaję, że Payet jeszcze na tym turnieju strzeli jakąś kolejną przepiękna bramkę.
8
Koszulki z targowej tkaniny, piłki z papieru co za Euro :D
5
Eee tam, chyba z bawełny :p
1
Pokerstars i grać w pokera bądź w kasynie na ruletce czy black jacku ;)
1
Niech to Chile polegnie z Kolumbią, tak chyba lepiej by było dla Argentyny w ewentualnym finale.
3
Ehh i teraz powinien się zaczynać pierwszy z trzech meczyków dnia :/ Będzie brakowało tego Euro, ale w sumie jeszcze nie koniec, a w 1/8 też będą leciały mecze o 15:00, 18:00 i 21:00.
1
Dobra 10 pkt straty do lidera ligi typerów czyli trzeba postawić kilka niespodziewanych wyników i liczyć na te niespodzianki.
1
Ciężko wybrać, było wiele genialnych spotkań np. z City rok temu u siebie zagrał przegenialny mecz mimo, że nawet bramki nie strzelił.
2
Dla Di Marii CA już się skończyło czy jest jakaś szansa, że zagra chociaż w ewentualnym finale ?
2
Jak wam się wydaję, Argentyna będzie miała łatwiej/wygodniej grać z USA niż z Ekwadorem ? Moim zdaniem lepiej, że Messi i spółka zagrają w półfinale z gospodarzami, ale cholernie boję się ewentualnego finału z Chile, są mocni i oby nie skończyło się tak jak na ostatnim CA bo przegrać 3 finały (MŚ, CA, CA) w 3 lata bodajże to byłoby tragiczne dla Leo jak i dla kibiców.
2
Siateczka :D pięknie! Od razu sie będzie lepiej ogladalo meczyk :)
1
Leo jednym zagraniem zrobił wiecej niż CR podczas dwóch meczów Euro.
1
Kurczę martwię się o ten triumf końcowy Argentyny jak widzę ich grę obronną. Z przodu tez w sumie granie na pałę bez większego sensu i czekanie aż Leo cos wymyśli. Z trudniejszym rywalem może być spory problem.
3
O co chodzi w tym meczu ? :D
6
Co to za piła omg....