1

Szósta będzie pasować najbardziej ;)

1

"Wziąć".... Ludzie ortografia naprawdę nie jest taka trudna.

0

Szykuje się pasjonująca walka na finiszu ligi typerów :) 7 pkt straty do lidera, 8 spotkań, wszystko jest możliwe !

1

Francuzka ? Francuza (potocznie nazywany tak) to weź i wbij sobie nim do głowy ortografię bo bida aż piszczy.

33

Po jakichkolwiek transferach każda będzie silniejsza od tej którą mieliśmy w tym sezonie, bo to był kabaret, a nie ławka rezerwowych, a jak widać wartościowi zmiennicy są bardzo potrzebni szczególnie na tak długie i wymagające sezony.

0

Szwajcaria, Rumunia, Albania > Rosja.

5

Się obudziłeś...

3

Macki Pereza tu nie sięgają :D

41

Real naprawdę zrobiłby złoty interes sprzedając Ronaldo za grube miliony do P$G i robiąc z Bale'a lidera drużyny, a za tą kasę z CR'a kupić 2 klasowych graczy i tylko patrzeć jak drużyna rozkwita. Dobrze, że tam nikt tak nie myśli i wszyscy zachwycają się ogórkowym katem.

10

A ja oglądam mecz z dziadziem :) Powiem wam, że fajnie się ogląda, komentarze dziadka bezcenne :)

0

Ja prawdopodobnie pojawię się dopiero na wesele. Mecz się kończy około 16:50, msza skończy się koło 16 życzenia dojazd na miejsce wesela to myślę, że wiele się nie spóźnię bo na miejsce wesela mam jakies 20min samochodem.

0

Jak można zmienić "jakąś" opcję w grze i nie wiedzieć co się zmieniło.... Ojj Tadeusz :/

7

Ukraina może wygrać z nami 10-0, a i tak nie mają szans na awans bo będą mieli 4 miejsce w grupie gdyż Irlandia wygrała z nimi bezpośredni mecz i wiadomo już na 100%, że będą wyżej niż Ukraina, a np. Albania zajęła 3 miejsce i dlatego ma jeszcze jakieś szanse bo awansują po 2 najlepsze drużyny z każdej grupy oraz 4 najlepsze z 3 miejsc.

2

Ja idę na ślub na 15.... Też mam nadzieję na 1 miejsce ;)

0

Boże ludzie, skoro jakiś piłkarz, trener, czy inna sławna osoba powiedziała coś zabawnego, ciekawego czy nawet głupiego to naprawdę nie musicie tego wrzucać tutaj po np. 24h od tych słów a czasem i dłużej bo na 99% ktoś was ubiegł i wstawił juz tutaj... Nie da sie czytać po prostu po raz enty słów Szczęsnego o tym 40% czy innych słów wstawianych non stop przez ludzi z zapłonem Explorera....

0

Coś mi się wydaję, że Payet jeszcze na tym turnieju strzeli jakąś kolejną przepiękna bramkę.

8

Koszulki z targowej tkaniny, piłki z papieru co za Euro :D

5

Eee tam, chyba z bawełny :p

1

Pokerstars i grać w pokera bądź w kasynie na ruletce czy black jacku ;)

1

Niech to Chile polegnie z Kolumbią, tak chyba lepiej by było dla Argentyny w ewentualnym finale.

3

Ehh i teraz powinien się zaczynać pierwszy z trzech meczyków dnia :/ Będzie brakowało tego Euro, ale w sumie jeszcze nie koniec, a w 1/8 też będą leciały mecze o 15:00, 18:00 i 21:00.

1

Dobra 10 pkt straty do lidera ligi typerów czyli trzeba postawić kilka niespodziewanych wyników i liczyć na te niespodzianki.

1

Ciężko wybrać, było wiele genialnych spotkań np. z City rok temu u siebie zagrał przegenialny mecz mimo, że nawet bramki nie strzelił.

2

Dla Di Marii CA już się skończyło czy jest jakaś szansa, że zagra chociaż w ewentualnym finale ?

2

Jak wam się wydaję, Argentyna będzie miała łatwiej/wygodniej grać z USA niż z Ekwadorem ? Moim zdaniem lepiej, że Messi i spółka zagrają w półfinale z gospodarzami, ale cholernie boję się ewentualnego finału z Chile, są mocni i oby nie skończyło się tak jak na ostatnim CA bo przegrać 3 finały (MŚ, CA, CA) w 3 lata bodajże to byłoby tragiczne dla Leo jak i dla kibiców.

2

Siateczka :D pięknie! Od razu sie będzie lepiej ogladalo meczyk :)

1

Leo jednym zagraniem zrobił wiecej niż CR podczas dwóch meczów Euro.

1

Kurczę martwię się o ten triumf końcowy Argentyny jak widzę ich grę obronną. Z przodu tez w sumie granie na pałę bez większego sensu i czekanie aż Leo cos wymyśli. Z trudniejszym rywalem może być spory problem.

3

O co chodzi w tym meczu ? :D

6

Co to za piła omg....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?