1

Kolego RPA to jednak 6 lat, a trochę się przez ten czas zmieniło, a w 2014 pojedynki fazie pucharowej: Brazylia - Chile, Kolumbia - Urugwaj, Brazylia - Kolumbia. Sami się wytłukli, a gdyby nie to to oprócz Niemców całe 1/4 zapewne byłoby obstawione drużynami z Ameryki.

3

Dla mnie Euro = Copa America i pod względem prestiżowym i pod względem sportowym. Słyszy się czasem głosy jakiś sfrustrowanych kibiców, że CA to gó**o itp. ale tak dla przypomnienia:

MŚ 2014:

Chorwacja 1 - 3 Meksyk
Brazylia 3 - 1 Chorwacja
Hiszpania 0 - 2 Chile
Włochy 0 - 1 Kostaryka
Urugwaj 2 - 1 Anglia
Włochy 0 - 1 Urugwaj
Kostaryka 0 - 0 Anglia
Stany Zjednoczone 2- 2 Portugalia
Ekwador 0 - 0 Francja

W fazie pucharowej: 8 drużyn z Ameryki, 6 z Europy, finał Ameryka (ARG) vs Europa (GER).

0

Serial Pitbull polecam, bardzo dobry i aktorzy Ci sami co w filmie tym pierwszym oczywiście.

1

Dzwoniłem na policję. Jeżeli skończyłem 18 przed 2013 rokiem już miesiąca nie pamiętam chyba luty to mogę, więc mogę ;)

1

Skuter 50 pojemność można prowadzić na dowód osobisty czy muszę mieć kartę motorowerową czy prawko jakieś AN czy AM ktoś się orientuje może ? Bo na necie różnie piszą.

0

Hahahaha :D Też to słyszałem. A nie było coś w Media Markcie, że zakupy za 500 zł i oddają jak Polska dojdzie do półfinału ? :D

2

Przyznam, że przed Euro byłem lekkim pesymistą, albo realistą bardziej i myślałem, że wyjście z grupy będzie dużym sukcesem, a wygranie jednego meczu w fazie pucharowej to już szczyt marzeń. Na dzień dzisiejszy uważam, że jeżeli dopiszę nam odrobina szczęścia (co w futbolu jest bardzo potrzebne) to naprawdę mamy tą szansę dojść do finału. Portugalia/Belgia/Walia/Węgry ? Drużyny absolutnie w naszym zasięgu, jeżeli oczywiście zagramy na pełnej koncentracji i intensywności, a nasi napastnicy będą wykorzystywać nadarzające się okazje, bo limit błędów po bramką rywala wykorzystaliśmy już z nawiązką.

3

Zgadzam się z kolegą wyżej, ale jedno mi nie pasuje i tak: 1/2 finału Euro ma się równać wygraniu CA ? To raz, a dwa Messi swoją grą już teraz bez finału zrobił więcej niż CR zrobi przez to całe Euro.

16

Na chwilę obecną bramka turnieju ? Zdecydowanie Shaqiri.

41

Jezeli nasz przeciwnik we czwartek nie strzeli bramki życia i piłkarskie szczęście będzie po naszej stronie to pokonamy Portugalię.

0

Jedyny plus meczu z Portugalią to taki, że kibice niedzielni z livescore'a w końcu zobaczą na własne oczy kogo nazywają najlepszym piłkarzem na świecie i zrozumieją ze to grzech tak mówić o piłkarzu który jezeli nie dostanie podania to nie ma żadnych szans strzelić bramki.

13

Jakby Leo i jego drużyny mieli tyle farta co drużyny w których gra Ronaldo to wygrałby LM i MŚ w jednym roku a zaraz po tym zgarnął CA. Czasem nie sposób uwierzyć w fart Realu czy Portugali. Zebrali 3 pkt w grupie, ledwo awansowali, a teraz sa głównym faworytem do finału....

7

Hahahha Portugalia wygra Euro. Piłka nie przestaje mnie zaskakiwać.

1

Tak jak mówiłem/pisałem wczesniej na tym Euro w fazie pucharowej obejrzymy wiele dogrywek i serii rzutów karnych

4

Wykupił dodatkowy pakiet "Przyśpieszony mecz" na Polsacie za 50 zł :D

0

Podstawa to wykorzystać okazje, które się nadarzą, bo jak nie to bardzo możliwe, że się brutalnie zemści na nas.

0

Powiem tak: mam domek na wsi gdzie mieszka mama z tatą, a ja na tygodniu siedzę u babci w mieście, a na weekendy przyjeżdżam na wieś i tutaj latam po lasach i polach :D No jeżdżę w miarę często, ostatnio kupiłem kamerkę GoPro i zakładam na kask i ogień :D Tylko po jakimś czasie samemu jeździć trochę lipa, znaczy lepiej z kimś jeszcze, a w grupie powiedzmy 4-5 osobowej to w ogóle czad :D

0

Suzuki LTZ 450, sportowy :D

0

Ja posiadam quada :)

0

Też.

8

Zabij kolegę ;)

0

Moim zdaniem będzie sporo dogrywek w fazie pucharowej zarówno w 1/8 jak i 1/4.

1

Zajęcie 3 miejsca w grupie z Islandią, Węgrami i Austrią oraz ewentualne pokonanie Chorwacji i Belgii to dla Ciebie 100% zasłużenia na finał Euro ? :)

1

Messi dokładnie 253 minuty co jest bardzo ważne, a 4 mecze to 360 minut więc 107 minut mniej niż pełne 4 mecze co daje można powiedzieć niecałe 3 mecze :D Ronaldo całe 270 min czyli 253 Leo vs 270 CR ;)

34

Podpis pod życzeniami powinien brzmieć: "Od mistrza dla mistrza".

1

Do 1 lutego 2017 roku ;)

6

Nie no padłem :D Gość jest niemożliwy :D

0

Lepiej by grał w polu niż na bramce :D

5

Oby oby ! ;)

0

Leo świętuje urodziny na lotnisku :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?