31

Al Jazeera.

4

Sophia Pedraza rzuciła pracę w szkole, żeby zostać profesjonalną "pokemonistką". Plan na biznes jest prosty: Pedraza przeczesuje miasto i wyłapuje Pokemony, a następnie sprzedaje swoje konta na eBayu. Ceny wahają się w zależności od zebranych postaci. Od 50 funtów za najbardziej pospolite, aż do kilku tysięcy na najrzadsze okazy z mnóstwem punktów siły bojowej.

Ostatnie konto udało jej się sprzedać za... 7300 funtów, czyli ponad 37 tysięcy złotych.

Jako nauczycielka matematyki, angielskiego i muzyki Sophia zarabiała "zaledwie" 2000 funtów.

Jeżeli traktować to jako biznes to nie mam nic przeciwko lataniu cały dzień i szukaniu "głupich" Pokemonów :D

0

Mogliby zawrzeć umowę, że + miliard jak wygra ZP, a i tak wiemy, że nie ma na to żadnych szans.

0

Jeżeli mam kartę kibica jednej drużyny z Ekstraklasy, a będę chciał pójść na mecz innej drużyny, która gra niedaleko mojego miasta to bez problemu wejdę ? Czy będę wtedy musiał wyrabiać kartkę kibica tej drugiej drużyny też ?

48

Messi przegrał zakład z Higuain'em i dlatego musiał przefarbować włosy. Leo mówił, że w ciągu 3 lat wygra przynajmniej 1 tytuł z Argentyną, a Gonzalo powiedział, że nie da rady ( ͡° ͜ʖ ͡°).

12

Najlepszym obecnie transferem Arsenalu byłoby wytransferowanie z klubu Wengera.

7

PL ?

1

A według mnie takie ogromne kwoty za transfery to po prostu pranie pieniędzy.

2

Transfery Borussi Dortmund:

Odeszli:

Mats Hummels (Bayern Monachium) - 38,00 mln €
Ilkay Gündogan (Manchester City) - 27,00 mln €
Henrikh Mkhitaryan (Manchester United) - 42,00 mln €

SUMA: 107,00 mln €

Przyszli:

Emre Mor - 7,00 mln €
Marc Bartra - 8,00 mln €
Sebastian Rode - 12,00 mln €
Raphaël Guerreiro - 12,00 mln €
Ousmane Dembélé - 15,00 mln €
Mario Götze - 26,00 mln €
André Schürrle - 30,00 mln €

Dodatkowo już podobno warunki kontraktu ustalił z BVB Mario Gomez.

SUMA: 113,75 mln €

0

Henry ------> Barcelona za 24 mln euro.
Ronaldo Luís Nazário de Lima -----> Real za 45 mln euro.

Ładnie się czasy zmieniły.

8

Jeżeli Higuain za 94 mln to ile za takiego Suareza ? 200 ?

44

Nie mogą z Leo wygrać na boisku to próbują gdzie indziej.

1

Zgadzam się. Potrzebujemy gościa, który wpuszczony na boisko w 1 na 10 meczów ma strzelać bramki z okazji jakie sobie stworzy, a nie młodzika, który w tym 1 spotkaniu będzie szukał formy bo bez gry nie będzie wstanie odpowiednio wejść w spotkanie lub będzie marnował okazje przez zwykły brak doświadczenia i to właśnie doświadczenie moim zdaniem powinno być głównym wyznacznikiem szukania napastnika.

45

Ostatni sezon to wygrana w La Liga i CDR, a z LM odpadliśmy z cholernie mocnym Atletico i to też nie po jakiejś sromotnej klęsce, a byliśmy kompletnie bez ławki rezerwowych i chyba nie było innego takiego klubu z TOPu, który by miał taką mizerię za zmienników, ale teraz nadrabiamy te braki i podejrzewam kolejny piękny sezon w wykonaniu FCB.

1

Ehh ciągle zamachy, śmierć i nienawiść.... Świat stoi na granicy.... Einstein miał rację mówiąc: "Nie wiem ja­ka broń będzie użyta w trze­ciej woj­nie świato­wej, ale czwar­ta będzie na ki­je i kamienie."

2

Czyli pozycja środkowego ławkowego ? :D

0

Ale tu nie chodzi o gola z kontry, tylko o bombę z daleka pod poprzeczkę albo w okienko :)

2

Oglądałem dzisiaj filmik na YT "Top 100 Best Goals Ever scored ● Champions League History" i zauważyłem, że najwięcej takich bramek padło...przeciwko Barcelonie. Nie liczyłem dokładnej średniej, ale no nie wiem co czwarta czy piąta bramka na filmiku strzelana jest Barcelonie i w większości są to strzały życia poszczególnych piłkarzy :D

55

A Suarez juz sie dawno spłacił Barcelonie. Najlepsza 9 na świecie bez wątpienia.

17

Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu w Lozannie nie miał litości. Sędziowie podtrzymali zawieszenie dla Wszechrosyjskiej Federacji Lekkoatletycznej (ARAF), co oznacza, że w rozpoczynających się już 5 sierpnia Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro nie wystąpi żaden z 68 rosyjskich lekkoatletów, w tym rekordzistka świata w skoku o tyczce Jelena Isinbajewa oraz aktualni mistrzowie świata Maria Kuczyna (skok wzwyż) i Siergiej Szubienkow (110 m pł).

0

Ja teraz umowę przedłużam i za Eleven i Canal + wszystkie proponują mi 75.... Oczywiście mówię, że nie przedłużam umowy i za 5-6 telefonem do mnie powinni wyjechać z normalną ofertą bo Cyfre/NC mam już z 8 lat.

5

Ależ będą horrory bo oni inaczej nie grają :D Standardowy scenariusz: początek wyrównany, później 2-3 bramki naszej przewagi i zaraz moment kulminacyjny: przestajemy grać przegrywamy 5-6 bramkami i na koniec wygrana 1-2 bramkami :D

25

No to liga ustawiona pod Racing :p

1

Chociaż nie umiem pływać to przepłynąłbym ten kilometr szybciej niż Phelps żeby dostać sie do Leo.

0

Legia tylko na Polsacie Sport dzisiaj.... ? Kurczę czemu takie mecze nie lecą na TVP....

10

Lepsza godzina 23 niż 16 gdzie nic nie widać przez Słońce.

0

Muller to pokazał na Euro dlaczego jest niedoceniany.

8

A czy kiedyś Messi nie odpalił na początku i w każdym momencie ? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?