bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
31
Al Jazeera.
4
Sophia Pedraza rzuciła pracę w szkole, żeby zostać profesjonalną "pokemonistką". Plan na biznes jest prosty: Pedraza przeczesuje miasto i wyłapuje Pokemony, a następnie sprzedaje swoje konta na eBayu. Ceny wahają się w zależności od zebranych postaci. Od 50 funtów za najbardziej pospolite, aż do kilku tysięcy na najrzadsze okazy z mnóstwem punktów siły bojowej.
Ostatnie konto udało jej się sprzedać za... 7300 funtów, czyli ponad 37 tysięcy złotych.
Jako nauczycielka matematyki, angielskiego i muzyki Sophia zarabiała "zaledwie" 2000 funtów.
Jeżeli traktować to jako biznes to nie mam nic przeciwko lataniu cały dzień i szukaniu "głupich" Pokemonów :D
0
Mogliby zawrzeć umowę, że + miliard jak wygra ZP, a i tak wiemy, że nie ma na to żadnych szans.
0
Jeżeli mam kartę kibica jednej drużyny z Ekstraklasy, a będę chciał pójść na mecz innej drużyny, która gra niedaleko mojego miasta to bez problemu wejdę ? Czy będę wtedy musiał wyrabiać kartkę kibica tej drugiej drużyny też ?
48
Messi przegrał zakład z Higuain'em i dlatego musiał przefarbować włosy. Leo mówił, że w ciągu 3 lat wygra przynajmniej 1 tytuł z Argentyną, a Gonzalo powiedział, że nie da rady ( ͡° ͜ʖ ͡°).
12
Najlepszym obecnie transferem Arsenalu byłoby wytransferowanie z klubu Wengera.
7
PL ?
1
A według mnie takie ogromne kwoty za transfery to po prostu pranie pieniędzy.
2
Transfery Borussi Dortmund:
Odeszli:
Mats Hummels (Bayern Monachium) - 38,00 mln €
Ilkay Gündogan (Manchester City) - 27,00 mln €
Henrikh Mkhitaryan (Manchester United) - 42,00 mln €
SUMA: 107,00 mln €
Przyszli:
Emre Mor - 7,00 mln €
Marc Bartra - 8,00 mln €
Sebastian Rode - 12,00 mln €
Raphaël Guerreiro - 12,00 mln €
Ousmane Dembélé - 15,00 mln €
Mario Götze - 26,00 mln €
André Schürrle - 30,00 mln €
Dodatkowo już podobno warunki kontraktu ustalił z BVB Mario Gomez.
SUMA: 113,75 mln €
0
Henry ------> Barcelona za 24 mln euro.
Ronaldo Luís Nazário de Lima -----> Real za 45 mln euro.
Ładnie się czasy zmieniły.
8
Jeżeli Higuain za 94 mln to ile za takiego Suareza ? 200 ?
44
Nie mogą z Leo wygrać na boisku to próbują gdzie indziej.
1
Zgadzam się. Potrzebujemy gościa, który wpuszczony na boisko w 1 na 10 meczów ma strzelać bramki z okazji jakie sobie stworzy, a nie młodzika, który w tym 1 spotkaniu będzie szukał formy bo bez gry nie będzie wstanie odpowiednio wejść w spotkanie lub będzie marnował okazje przez zwykły brak doświadczenia i to właśnie doświadczenie moim zdaniem powinno być głównym wyznacznikiem szukania napastnika.
45
Ostatni sezon to wygrana w La Liga i CDR, a z LM odpadliśmy z cholernie mocnym Atletico i to też nie po jakiejś sromotnej klęsce, a byliśmy kompletnie bez ławki rezerwowych i chyba nie było innego takiego klubu z TOPu, który by miał taką mizerię za zmienników, ale teraz nadrabiamy te braki i podejrzewam kolejny piękny sezon w wykonaniu FCB.
1
Ehh ciągle zamachy, śmierć i nienawiść.... Świat stoi na granicy.... Einstein miał rację mówiąc: "Nie wiem jaka broń będzie użyta w trzeciej wojnie światowej, ale czwarta będzie na kije i kamienie."
2
Czyli pozycja środkowego ławkowego ? :D
0
Ale tu nie chodzi o gola z kontry, tylko o bombę z daleka pod poprzeczkę albo w okienko :)
2
Oglądałem dzisiaj filmik na YT "Top 100 Best Goals Ever scored ● Champions League History" i zauważyłem, że najwięcej takich bramek padło...przeciwko Barcelonie. Nie liczyłem dokładnej średniej, ale no nie wiem co czwarta czy piąta bramka na filmiku strzelana jest Barcelonie i w większości są to strzały życia poszczególnych piłkarzy :D
55
A Suarez juz sie dawno spłacił Barcelonie. Najlepsza 9 na świecie bez wątpienia.
17
Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu w Lozannie nie miał litości. Sędziowie podtrzymali zawieszenie dla Wszechrosyjskiej Federacji Lekkoatletycznej (ARAF), co oznacza, że w rozpoczynających się już 5 sierpnia Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro nie wystąpi żaden z 68 rosyjskich lekkoatletów, w tym rekordzistka świata w skoku o tyczce Jelena Isinbajewa oraz aktualni mistrzowie świata Maria Kuczyna (skok wzwyż) i Siergiej Szubienkow (110 m pł).
35
https://z-1-scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s526x395/13716153_1612037115755686_4294176755259836436_n.jpg?oh=bf9579944d5736465f4fa7d3b8219987&oe=58346FB9
0
Ja teraz umowę przedłużam i za Eleven i Canal + wszystkie proponują mi 75.... Oczywiście mówię, że nie przedłużam umowy i za 5-6 telefonem do mnie powinni wyjechać z normalną ofertą bo Cyfre/NC mam już z 8 lat.
5
Ależ będą horrory bo oni inaczej nie grają :D Standardowy scenariusz: początek wyrównany, później 2-3 bramki naszej przewagi i zaraz moment kulminacyjny: przestajemy grać przegrywamy 5-6 bramkami i na koniec wygrana 1-2 bramkami :D
25
No to liga ustawiona pod Racing :p
1
Chociaż nie umiem pływać to przepłynąłbym ten kilometr szybciej niż Phelps żeby dostać sie do Leo.
0
Legia tylko na Polsacie Sport dzisiaj.... ? Kurczę czemu takie mecze nie lecą na TVP....
10
Lepsza godzina 23 niż 16 gdzie nic nie widać przez Słońce.
46
https://z-1-scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p480x480/13775554_1611406585818739_411555979121493438_n.png?oh=07e58112470893dae0e055caeafac2b4&oe=5830832C
0
Muller to pokazał na Euro dlaczego jest niedoceniany.
8
A czy kiedyś Messi nie odpalił na początku i w każdym momencie ? :D