0

Dziewczyny wolę oglądać w innych miejscach.

7

Czuję się jakby Barca za 20 min grała jakiś ważny mecz o stawkę, a to tylko sparing :D Ahh nie mogę się doczekać żeby znowu zobaczyć chłopaków na murawie.

0

Znając Leo pewnie wpakuje jakąś niemożliwą bramkę z wolnego lub po pięknym rajdzie :D

2

19:00 ;)

8

Ciągle lepsze pożegnanie niż Casillas'a :D

3

Fajne są wakacje, ale czas kiedy gra Barca jest jeszcze fajniejszy.

0

Krew i piach mistrzostwo świata, szkoda tylko, że aktor, który grał głównego bohatera umarł i musieli w następnym sezonie zmienić na innego, a to już nie to samo jak to zwykle bywa :/

1

Kurczę jutro już meczyk z Celtikiem, a za nieco ponad 2 tygodnie pierwsze spotkanie o Superpuchar Hiszpanii z Sevillą i można powiedzieć, że od tego meczu zaczyna się sezon bo później 3 dni i rewanż i po kolejnych 3 dniach już pierwszy mecz La Liga !!! Szybko zleciało, już nie mogę się doczekać powrotu Barcelony.

2

Vermaelen powinien dostawać na całego siebie takie coś na mecze to może by częściej grał :D

0

Dziwne, że mecz Arki nie leci w NC+ :O

37

Na bramce, na obronie, na pomocy czy na szpicy dla Sergiego Roberto bez różnicy :D

1

Metodą chybił trafił :D

0

Kiedy wyszły z grupy LE te drużyny ? :D To jednak chyba coś pokręciłem :D

0

Paradoks polskiej ligi jest taki, że jeżeli np. Legia chciałaby się spiąć i naprawdę powalczyć chociaż o wyjście z grupy LE to musieliby kompletnie odpuścić ligę co zapewne skutkowałoby tym, że w następnym roku nie zagraliby nawet w eliminacjach LE...

0

Biorąc pod uwagę dzisiejsze czasy to Higuain 50 i Milik 20 i byłoby "normalnie".

26

Inter ? Tak źle mu życzysz ?

1

Już tylko 17 dni do pierwszego meczu Superpucharu Hiszpanii z Sevillą i od tego meczu zaczyna się w sumie sezon. Już blisko !!!

7

Lepszy gips i nici z wyjazdu, niż męczarnia i gips za granicą. Nikt Ci nic mądrzejszego nie może powiedzieć niż to, żebyś poszedł do lekarza i zbadał to i zapytał o wszystko co chcesz wiedzieć właśnie lekarza.

12

Moim zdaniem transfer Robina van Persie'go to idealna dla nas opcja. Bardzo doświadczony, bardzo dobry technicznie napadzior, który na "stare" lata spokojnie zaakceptuje cieplutkie miejsce na ławce samej Barcelony. 100x bardziej wolę jego niż Vietto. Vietto to można powiedzieć dzieciaczek, który potrzebuje gry, potrzebuje rytmu meczowego, potrzebuje nabierać doświadczenia, którego taki van Persie ma bardzo dużo, a według mnie to właśnie doświadczenie powinno być głównym kryterium w wyborze napastnika dla nas w tym momencie. Robin wchodząc z ławki w 1 na 5-6 meczów jeżeli pojawią się okazje to zrobi co do niego należy, a o Vietto niekoniecznie bym tak powiedział. Nie wiem jak to dokładnie wytłumaczyć, ale po prostu według mnie taki van Persie wchodząc na boisko np. raz na 5 meczów na 30min jest w stanie zachować chłodną głowę i z zimną krwią wykorzystać okazje, które będzie miał mimo tak rzadkiej gry, a taki młody Vietto pozbawiony regularnej gry według mnie może mieć problem z wykorzystywaniem swoich szans głównie właśnie przez brak regularnej gry i doświadczenia, a Barca przecież po to sprowadza napastnika, żeby strzelał bramki kiedy dostanie szansę, żeby wyręczał Suareza, żeby go w miarę godnie zastępował.

28

Wymarzony scenariusz: Legia awansuje do fazy grupowej LM, trafia do grupy z FC Barceloną, jadę na mecz do Warszawy i pierwszy raz w życiu na własne oczy podziwiam grę Blaugrany bez konieczności wyjazdu aż do Hiszpanii. Oczywiście odwiedzenie Camp Nou też w planach.

14

Pytanie kto stoczył się bardziej: on czy Milan ? :D

0

Jeżeli Legia przejdzie Trencin to później jeszcze jeden dwumecz i jeżeli znowu wyjdzie zwycięsko to juz faza grupowa LM ?

8

To powinno być też La Manita 5,0% :D

0

Haha żeby nie było mam dziewczynę, ale jednak on ma łatwiej nie ma co się oszukiwać :D

24

W jego przypadku akurat na pewno łatwiejsze niż w moim :D

48

Najlepiej jakby znalazł żonę :D Wtedy skończą się imprezy :D

25

Miszczowie trzysta !

0

Chciałbym wybrać się ze znajomym i naszymi dziewczynami na mecz do Barcelony na wiosnę. Ile mniej więcej może wynieść koszt takiego wyjazdu +- ? Podróż samolotem w dwie strony oczywiście, jakiś hotelik nie musi być super wypasiony, no i przede wszystkim czy da rade spokojnie nabyć bezpośrednio przed meczem bilet ? Nie mówię tu oczywiście o Gran Derbi czy meczu z Atletico, ale jakiś mecz z drużyną powiedzmy ze środka tabeli.

5

Ja nie wiem jak można wyżej stawiać Munira od Tello. Może taktycznie Munir wypełnia więcej zadań no nie mam pojęcia, co widzi w nim Lucho, ale dla mnie Tello mógłby zostać w klubie i wchodzić za Neymara, na podmęczonego rywala byłby idealny. Niektórzy mówią, że ma tylko 1 zwód, może i tak, ale co z tego, skoro tym zwodem robił 10x więcej piłkarzy niż Munir (a w zasadzie to nie bo 10x0 równa się dalej 0), który czasem ma problem z ogarnięciem samego siebie i piłki, a co dopiero z przejściem rywala. Tello szybki, dobry strzał w długi róg, dryblingiem też potrafi odjechać obrońcy szczególnie 70-80 min kiedy obrońca nie ma już tyle sił co w początkowych fazach spotkania no byłby w sam raz i koszt transferu 0, no dla mnie gość mógłby zostać, oczywiście środkowego napastnika sprowadzić trzeba, ale Tello bym zostawił jeżeli chciał zostać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?