0

27 dni do pierwszego meczu Superpucharu Hiszpanii z Sevillą, a od tego spotkania zacznie się już granie na dobre.

1

The Last Ship - śmiertelny wirus zabija niemal całą populacje, coś trochę podobne do TWD :D

0

Antonella zdecydowanie, jednak latynoski są przepiękne.

13

Musisz zapłacić wkupne, nie przyjmiemy Cię za darmo :/

6

Co to się dzieje na tym świecie... Niedługo to wszystko na raz pier***nie i zacznie się 3 wojna światowa...

4

Tak, odszkodowanie za straty moralne. Powiedz, że płakałeś przez 4 dni.

3

Oj minie trochę czasu zanim się przyzwyczaję do tego, że jest Umtiti, a nie Umitti :D Druga wersja jakaś taka bardziej pasująca :D

6

Suarez ze względu na wiek i na to, że chyba jego z całej trójki najłatwiej byłoby zastąpić.

0

Dokładnie :D Boże wszystko mi się pomyliło :D Juz wiem ocb :d

22

W każdych 3 meczach jest możliwość straty 9 i zyskania 9 punktów....

0

Nie czaję tego, skoro gramy 1 kolejkę z Betisem to nie powinniśmy grać ostatniej też z Betisem ? Nieważne już wiem ocb :D Ostatnia kolejka pierwszej rundy.

0

Jeżeli Legia wygra z Zrinjski i awansuje i wygra 3 rundę to już ma faze grupową LM ?

83

Tylko w taki sposób mogą zaprezentować to trofeum w Madrycie :D

1

Do mathas (bo nie moge odpowiadać na Tel)

Messi sie obraza jak nie idzie i odchodzi ?? Jal mu nie szlo w RPA, nie strzelił żadnej bramki i dostali lanie od Niemcow w ćwierćfinale to obraził sie i odszedł ? Jak odpadl na CA bodajże tez w ćwierćfinale po karnych z Urugwajem to tez obrazil się i odszedł ? Wielu piłkarzy z absolutnego topu nic nie wygralo i sie nie poddawali ? Podaj mi 1 nazwisko gwiazdy która przegrała 3 ważne finały w ciagu 3 lat.

8

Porównać grę Leo na CA, a Ronaldo na Euro to niebo, a ziemia, a i tak niektórzy uważać będą, że CR wypadł lepiej bo.... Portugalia wygrała puchar, a Argentyna odpadła w finale po karnych... A prawda jest taka że indywidualnie to Leo zjadł Ronaldo całkowicie, ale nie martwcie się nawet jak CR wygra ZP to nadal Leo będzie prowadził 5:4 w tej klasyfikacji, a i tak wiemy My jak i 80% ludzi na świecie, że Messi jest najgenialniejszym piłkarzem jaki kiedykolwiek stąpał po tej ziemi (i po swojej planecie bo Leo nie jest z naszej :) ) a Ronaldo jest genialnym goleadorem i wspaniałym piłkarzem, ale z Leo równać sie nie moze i zobaczycie i ze za pare lat jak obaj skończą juz kariery to tylko kibice Realu, Portugalii i może Man Utd ( i to tez nie wszyscy bo wielokrotnie nawet byli koledzy CR z Manchesteru byli obiektywni i mieli odwagę mówić ze Leo bez watpienia jest najlepszy) będą gadać bzdury ze CR byl lepszy od Messiego. Z resztą wystarczy oglądać mecze Realu i Barcy lub Argentyny czy Portugalii w miare regularnie aby dojrzeć, że jednak tych dwóch piłkarzy nie moze byc stawianych na równi bo to porównanie jest krzywdzące dla jednego. Główna i podstawowa różnica między nimi to taka, że gdy Messiemu nie idzie to i tak nie schodzi poniżej pewnego poziomu który i tak jest dobry i moze w kazdej chwili z niczego posłać genialna asystę czy zrobić wspaniały rajd między 3-4 rywalami, a Ronaldo jak nie idzie to nie różni sie niczym od podrzędnego gracza Ekstraklasy.

0

Juz sie cieszyłem ze można polecać i odpowiadać na komentarze na mobilnej z windowsem w Tel a tu znowu sie nie da....

1

Gomorra - włoski serial o mafii neapolitańskiej, perełka, genialny.

Gotham - akcja dzieje się w mieście kiedy Batman jeszcze jest dzieckiem i na straży prawa stoi James Gordon komisarz policji, dla mnie super serial.

Suits - o prawnikach, również ekstra.

The Last Ship - świat ogarnia śmiertelny wirus, który zabija większą część ludzi na świecie, a załoga statku amerykańskiej marynarki wojennej szuka lekarstwa, przyjemnie się oglądam również polecam.

3

Przypominam że Ronaldo oprócz LM i wygranego Euro bedzie miał jeszcze szanse na zdobycie Superpucharu Europy. Ciężko mi to mówić ale niestety wygra ZP w tym roku chociaż indywidualnie znowu Leo go zniszczył, ale zdobyte puchary, dużo goli w LM i naciski ze strony Realu zrobią swoje. Będziemy mieć 5:4 dla Leo w Złotych Piłkach i będzie pasjonująca walka o kolejną.

5

Mistrz Europy, który wygrał na turnieju tylko 1 mecz w ciągu 90 min, trochę beka.

18

Cud na Mistrzostwach Europy zdarza się co 12 lat:

1992: Dania
2004: Grecja
2016: PORTUGALIA

12

Wawgignac - piłkarz doskonały.

5

Mimo wszystko szkoda mi CR. Chciałbym żeby przegral finał, ale nie w taki sposób....

0

Według mnie tak jak wygranie Euro praktycznie zapewni Ronaldo ZP, tak przegranie finału i słaba gra w nim moze go znacznie oddalić od Złotej Piłki.

19

Najuczciwsza, najlepsza, i najbardziej zasłużona finałowa trójka Złotej Piłki to według mnie Suarez, Messi, Griezmann, ale kolejność tej trojki to juz cięższy temat. Tych 3 graczy według mnie było indywidualnie najlepszych w tym sezonie.

9

Ręka ? Gdyby takie coś gwizdali sędziowie to byśmy przynajmniej 1 karnego co mecz mieli. Idiotyczna decyzja, ale przecież we Francji grają i trzeba zagwizdać dla gospodarzy.

1

Na jakim kanale można zobaczyć SP Polski ?

3

Norek tańczący w stylu Michaela Jacksona hahaha no mistrz !

1

A no rzeczywiście nawet nie ogarnąłem... To małe dzięki, bo przy artykułach też poprawcie :)

5

Wielkie dzięki redakcji za naprawienie możliwości polecania i odpowiadania na komentarze na mobilnej z Windowsem na telefonie. Piona dla was !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?