bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zaczyna się bardzo dobry horror na TVP 2, polecam :D
0
Ciekawe jak ktoś ucieknie :D
0
Widzę, że mecze Polaków w siatkę i ręczną w tym samym dniu będą aż do ewentualnego finału. Mam nadzieję, że chociaż godzinowo jakieś ewentualne ćwierćfinały czy półfinały nie będą się nakładały bo będzie lipa tak przeskakiwać z kanału na kanał co chwilę.
2
Dobrze, że Rafała Majkę goniło wczoraj dwóch, a nie trzech kolarzy bo pewnie skończyłoby się jak dzisiaj z Amerykanką.
3
Ochłoń.
9
Dziękuję nie skorzystam :D
3
Ty jesteś fatalny :D
0
A ja tak widzę pierwszą czwórkę Premier League w tym sezonie:
1.Man City.
2.Tottenham.
3.Liverpool.
4.Leicester.
0
Ale rajd Lingarda :O Co za brama....
0
Nie :/ Kiedy próbuję polecić komentarz to wywala na górę ekranu tak jak było wcześniej, a opcji "odpowiedz" nie da się nawet kliknąć.
1
Windows na telefonie to samo :/
1
Transmisje z IO na TVP1, TVP2 i TVP SPORT ?
1
Jak dobrze, że Polsat nie transmituje igrzysk bo gdyby człowiek nie zapłacił im 100 zł to można by było obejrzeć na otwartym kanale zapewne tenis stołowy i żeglarstwo.
6
Hahah Majka zaczął po angielsku odpowiadać polskiemu reporterowi :D
0
Takie mniej więcej to też wydedukowałem :D
Ekstraklasa = 8 - 10 tys / miesiąc
I liga = 3 - 5 tys / miesiąc
II liga = 1,5 - 3 tys/ miesiąc.
Coś takiego +- ? :D Podkreślam chodzi o graczy solidnych, nie żadne największe gwiazdy swoich klubów czy ligi.
0
Niee po prostu zwykła ciekawość ;)
0
Ile zarabiają +- piłkarze Ekstraklasy, I i II ligi ? Orientuje ktoś mniej więcej ? Nie chodzi mi tutaj o gwiazdy tych lig, ani o takich, którzy siedzą wiecznie na ławce lub się na nią nawetnie łapią, tylko o solidnych graczy z pierwszego składu ?
11
Piotr Rutkowski (wiceprezes Lecha Poznań w wywiadzie dnia 13 lipca 2015 roku): "Mnie się wydaję, że teraz to my odjechaliśmy Legii i powstaje pytanie, jak bardzo jej odjedziemy".
6
Lech na dnooo !!! (edit: już tam są :D )
1
Zależy w jakiej dyscyplinie. Pływanie, biegi czy jakieś skoki w dal, wzwyż, ogólnie lekkoatletyka to zgadzam się, ale np. w piłkę nożną to medal IO nic nie znaczy w porównaniu do EURO, MŚ czy CA i może w tenisie też nie jest tak bardzo znaczący ;)
0
Pisałem do Robertinho kilka razy i na razie nie wiedzą na czym polega problem więc pozostaje nam spokojnie czekać i liczyć, że uda im się to zmienić ;)
5
Wielkie dzieki redakcji za naprawienie błędu na mobilnej polegającego na tym ze gdy klikałem w opcję "polec komentarz" lub "odpowiedz na komentarz" wywalało mnie na górę strony i nic się nie działo. Teraz nie mogę nawet kliknąć tych opcji, po prostu jakbym klikał w pusty tekst ALE naprawione jest bo nie wywala na sama górę ekranu :D
7
Na jedno dobrze wyszło Rafałowi, że tych 2 się przewróciło, ale z drugiej strony gdyby jechali dalej we 3 to by Rafał nie musiał sam uciekać, a wiadomo, że w grupie nawet 2-3 osobowej jedzie się łatwiej, miałby wtedy zapewne więcej sił na finisz, ale nie wiadomo jakby się to skończyło. I tak pięknie !!! Brawoo Rafał !
1
Tak, śrubokręt gwiazdkowy i opór w prawo.
0
Stroje fajne, ale te getry kolorystycznie mogłyby być lepsze bo patrząc z daleka mam wrażenie, że piłkarze grają bez getrów :D
0
Zamiast Ali'ego dałbym Rocky'ego Marciano, a reszta tak samo :)
0
Jestem długoletnim klientem Cyfry+/ NC+. Umowa kończy mi się za miesiąc i dzwonią do mnie z ofertą przedłużenia. Mam te wszystkie podstawowe kanały + Eleven + wszystkie Canal + i oferują mi za to wszystko opłaty w wysokości 84zł. Najśmieszniejsze jest to, że teraz płacę mniej o tam kilka złoty 4 czy 5 i wychodzi na to, że przedłużę umowę na 2 lata, a dostanę.... wyższy rachunek o 4-5zł i nic więcej w sumie... Ktoś tu mnie chce chyba ładnie w balona zrobić nie sądzicie ? Ile wy płacicie za swoje pakiety z Eleven i wszystkimi C+ ?
0
Jak Legia awansuje i trafi na Barcę to ciekawe w ile czasu rozejdą się bilety :D W sumie na kogo by nie trafiła (bo jeżeli nie Barca to też będą potęgi piłkarskie) to bilety rozejdą się w kilka minut. Ahh jak to będzie Barca to będzie niezły wyścig po bilety :D W pierwszej kolejności powinni kupować Ci co mają kartę kibica :D
0
Pewnie Messi już 1-2 dni po decyzji o odejściu był pewny, że wróci. Podjął decyzje pod wpływem chwili, pod wypływem negatywnych emocji i złości, które towarzyszyły mu po kolejnym przegranym finale, ale później to na spokojnie przemyślał. Kto z nas czasem również pod wpływem gniewu czy złości podejmuje decyzje, które po przemyśleniu wydają się absurdalne ? Pamiętajmy, że Messi to też człowiek (podobno) :D
5
Ciekawe czy jeszcze ten sezon uda się Barcelonie zatrzymać dwóch genialnych bramkarzy czy jednak już teraz jeden odejdzie. Masip zapewne będzie numerem dwa, a numerem jeden ? Hmm, osobiście chciałbym ter Stegena z uwagi na młody wiek i na fakt, że chłopak się na pewno jeszcze rozwinie i będzie grał lepiej, a już teraz jest genialny, a błędy zdarzają się najlepszym, dodatkowo przy braku regularnej gry przez tak młodego golkipera i graniu w takich rozgrywkach jak Liga Mistrzów powiedziałbym, że to normalne. Dać mu szansę regularnej gry, a będziemy mieli genialnego bramkarza na długie długie lata.