bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/14046012_1604234749870532_8493852963102229217_n.png?oh=3095bf5046b7945eb4e54e80f421dec1&oe=5845AE93
0
To ja już widzę te memy Pazdan vs CR :D
1
Nie wiem jak Wy, ale ja na Legia vs Real pojadę prawie z takim samym zapałem jakby grała Legia z Barcą i to nie chodzi o to, że nienawidzę Realu, ale zobaczyć taki klub w akcji na żywo to zapewne coś pięknego.
0
Pięknie Legia ! O to chodziło, żeby trafić na duże firmy, a nie na jakieś CSKA czy Porto.
0
Barca City, Bayern Atletico, Real Borussia, Arsenal PSG. Już są ciekawsze grupy niż rok temu. Mi tam pasi.
1
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p320x320/14045863_1696348033714544_4926578632479064465_n.jpg?oh=25ed20a2b4e6122451ed958df74e9a6e&oe=58536147
0
Siądziesz w sektorze gości ? :D
0
Nie mieszkam w Warszawie, ale posiadam kartę kibica i zamierzam kupić bilet najprościej jak można: po prostu, przez Internet, i zmieszczę się w tych 5 czy 10 minutach w których bilety będą dostępne, a że będą drogie to chyba wie każdy zdrowo myślący człowiek bo chyba nikt się nie spodziewa, że będzie można nabyć bilet za 50zł.
1
Lotto na TVP Info.
2
Piękny wieczór się szykuje. Wyjazd do kumpla, piwko, Fifa, Legia i Fifa znowu na koniec :) Pozwolenie od dziewczyny jest także nie może być lepiej :)
7
Jeżeli Legia w LM to tylko z największymi rywalami według mnie. Barca/Arsenal/Lyon/Legia. Taka grupa marzeń dla Legii.
0
60 zł za wszystkie Canal + i HBO ? Aż nie wierzę :O To mega dobra oferta według mnie.
52
Gdyby Maja Włoszczowska wyszła za Rafała Majkę to nazywałaby się...Majka Majka :D
23
Dwie osoby z zarzutami ws. morderstwa byłego piłkarza GKS-u Katowice. Dwie usłyszały zarzuty udziału w bójce ze skutkiem śmiertelnym. Po złożeniu zeznań jeden z podejrzanych został zwolniony za poręczeniem majątkowym, drugi dopiero będzie przesłuchiwany. Grozi im od roku do 10 lat pozbawienia wolności.
Hahahahahah. Kolejny przykład spier*****ego systemu prawnego w naszym kraju. Bójka ze skutkiem śmiertelnym ? To chyba jakby go ktoś pięścią uderzył, upadłby i umarł na skutek uderzenia np. głową o beton czy jakiś kopniak w brzuch uszkadzający jakiś narząd wewnętrzny i powodujący śmierć, a nie nożem w klatkę piersiową i to ma być bójka ?? Maksymalnie 10 lat za zabicie człowieka nożem, no komedia, max. 10 dostanie 8 wyjdzie po 5. 5 lat za zasztyletowanie chłopaka.... Nawet szkoda słów....
1
Hmm nie wiem jak to wygląda dla nowych klientów, najlepiej zadzwonić i Ci wszystko elegancko powiedzą, ale samo Eleven i najmniejszy pakiet podstawowy to dużo byś nie płacił chyba :P
0
Ciężko wydoić chyba coś mniej :p
0
Odmawiałem już z 10 razy, a do września mam czas na wysłanie wypowiedzenia więc aby tydzień został. Nie no do 60 nie ma szans żebym płacił 60 za to wszystko.
0
Oferta z NC+: wszystkie Canal +, wszystkie sportowe kanał i Eleven za 90zł na 2 lata, jestem stałym klientem Cyfry+/NC+ od 7-8 lat. To dobra oferta ? Ile Wy płacicie za swoje pakiety ?
1
:/
1
Noo, klasyka to jednak klasyka. Ja pamiętam Project I.G.I., Solider of Fortune, Heroes 3, Battlefield 1942, Max Payne, Stronghold Crusader, Mafia, Warcraft 3. Niby teraz wychodzą kolejne części niektórych z tych gier, niby grafika i wszystkie opcje są lepsze i bardziej rozbudowane, ale to nie to samo, tego klimatu nie da się odtworzyć.
1
Drużyna All-Star igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro:
MVP: Mikkel Hansen (Dania)
Bramkarz: Niklas Landin (Dania)
Lewo skrzydłowy: Uwe Gensheimer (Niemcy)
Lewy rozgrywający: Mikkel Hansen (Dania)
Środkowy rozgrywający: Nikola Karabatić (Francja)
Prawy rozgrywający: Valentin Porte (Francja)
Prawo skrzydłowy: Lasse Svan Hansen (Dania)
Obrotowy: Cedric Sorhaindo (Francja)
Król strzelców: Karol Bielecki (Polska) - 55 bramek
3
Dla mnie w meczu wyglądał jakby grał u nas co najmniej od 2 lat.
31
Krytycy ter Stegena za niedługo wrócą do swoich jaskiń jak Mats pokaze na co go stać.
0
Chyba nie oglądałeś innych meczów na tych igrzyskach gdzie kończyło sie tylko 1,2 czy 3 punktami przewagi.
3
Whaaat ?! Przynajmniej można było sobie coś pooglądać, a teraz będzie wybór między "Ukrytą Prawdą", a "Szkołą"...
0
To skrót czy po prostu 1 połowa ? :D
8
Jedno jest pewne: Szmal ma godnego następce.
0
Dobra sprawdziłem TVP1/2 pokazuje finały w ręczną i w siatkę, a TVP SPORT finał w kosza. Ja osobiście wybiorę siatkę i koszykówkę.
0
Ktos orientuje czy finał w siate bedzie na TVP 1/2 lub SPORT ?
8
Prawda jest taka że nasza gra w ataku nie istnieje. Nie widziałem chyba na tym turnieju druzyny która miałaby takie problemy z konstruowaniem akcji i rzucaniem bramek, druzyny która popelnialaby tyle błędów w ataku. Gdyby w meczu z Danią nasza gra z przodu byłaby na dobrym poziomie nie mowie juz o jakiejś wybitnej grze to zmietlibysmy z parkietu Duńczyków bo Wyszomirski czynił cuda.