0

To ja już widzę te memy Pazdan vs CR :D

1

Nie wiem jak Wy, ale ja na Legia vs Real pojadę prawie z takim samym zapałem jakby grała Legia z Barcą i to nie chodzi o to, że nienawidzę Realu, ale zobaczyć taki klub w akcji na żywo to zapewne coś pięknego.

0

Pięknie Legia ! O to chodziło, żeby trafić na duże firmy, a nie na jakieś CSKA czy Porto.

0

Barca City, Bayern Atletico, Real Borussia, Arsenal PSG. Już są ciekawsze grupy niż rok temu. Mi tam pasi.

0

Siądziesz w sektorze gości ? :D

0

Nie mieszkam w Warszawie, ale posiadam kartę kibica i zamierzam kupić bilet najprościej jak można: po prostu, przez Internet, i zmieszczę się w tych 5 czy 10 minutach w których bilety będą dostępne, a że będą drogie to chyba wie każdy zdrowo myślący człowiek bo chyba nikt się nie spodziewa, że będzie można nabyć bilet za 50zł.

1

Lotto na TVP Info.

2

Piękny wieczór się szykuje. Wyjazd do kumpla, piwko, Fifa, Legia i Fifa znowu na koniec :) Pozwolenie od dziewczyny jest także nie może być lepiej :)

7

Jeżeli Legia w LM to tylko z największymi rywalami według mnie. Barca/Arsenal/Lyon/Legia. Taka grupa marzeń dla Legii.

0

60 zł za wszystkie Canal + i HBO ? Aż nie wierzę :O To mega dobra oferta według mnie.

52

Gdyby Maja Włoszczowska wyszła za Rafała Majkę to nazywałaby się...Majka Majka :D

23

Dwie osoby z zarzutami ws. morderstwa byłego piłkarza GKS-u Katowice. Dwie usłyszały zarzuty udziału w bójce ze skutkiem śmiertelnym. Po złożeniu zeznań jeden z podejrzanych został zwolniony za poręczeniem majątkowym, drugi dopiero będzie przesłuchiwany. Grozi im od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Hahahahahah. Kolejny przykład spier*****ego systemu prawnego w naszym kraju. Bójka ze skutkiem śmiertelnym ? To chyba jakby go ktoś pięścią uderzył, upadłby i umarł na skutek uderzenia np. głową o beton czy jakiś kopniak w brzuch uszkadzający jakiś narząd wewnętrzny i powodujący śmierć, a nie nożem w klatkę piersiową i to ma być bójka ?? Maksymalnie 10 lat za zabicie człowieka nożem, no komedia, max. 10 dostanie 8 wyjdzie po 5. 5 lat za zasztyletowanie chłopaka.... Nawet szkoda słów....

1

Hmm nie wiem jak to wygląda dla nowych klientów, najlepiej zadzwonić i Ci wszystko elegancko powiedzą, ale samo Eleven i najmniejszy pakiet podstawowy to dużo byś nie płacił chyba :P

0

Ciężko wydoić chyba coś mniej :p

0

Odmawiałem już z 10 razy, a do września mam czas na wysłanie wypowiedzenia więc aby tydzień został. Nie no do 60 nie ma szans żebym płacił 60 za to wszystko.

0

Oferta z NC+: wszystkie Canal +, wszystkie sportowe kanał i Eleven za 90zł na 2 lata, jestem stałym klientem Cyfry+/NC+ od 7-8 lat. To dobra oferta ? Ile Wy płacicie za swoje pakiety ?

1

:/

1

Noo, klasyka to jednak klasyka. Ja pamiętam Project I.G.I., Solider of Fortune, Heroes 3, Battlefield 1942, Max Payne, Stronghold Crusader, Mafia, Warcraft 3. Niby teraz wychodzą kolejne części niektórych z tych gier, niby grafika i wszystkie opcje są lepsze i bardziej rozbudowane, ale to nie to samo, tego klimatu nie da się odtworzyć.

1

Drużyna All-Star igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro:

MVP: Mikkel Hansen (Dania)

Bramkarz: Niklas Landin (Dania)
Lewo skrzydłowy: Uwe Gensheimer (Niemcy)
Lewy rozgrywający: Mikkel Hansen (Dania)
Środkowy rozgrywający: Nikola Karabatić (Francja)
Prawy rozgrywający: Valentin Porte (Francja)
Prawo skrzydłowy: Lasse Svan Hansen (Dania)
Obrotowy: Cedric Sorhaindo (Francja)

Król strzelców: Karol Bielecki (Polska) - 55 bramek

3

Dla mnie w meczu wyglądał jakby grał u nas co najmniej od 2 lat.

31

Krytycy ter Stegena za niedługo wrócą do swoich jaskiń jak Mats pokaze na co go stać.

0

Chyba nie oglądałeś innych meczów na tych igrzyskach gdzie kończyło sie tylko 1,2 czy 3 punktami przewagi.

3

Whaaat ?! Przynajmniej można było sobie coś pooglądać, a teraz będzie wybór między "Ukrytą Prawdą", a "Szkołą"...

0

To skrót czy po prostu 1 połowa ? :D

8

Jedno jest pewne: Szmal ma godnego następce.

0

Dobra sprawdziłem TVP1/2 pokazuje finały w ręczną i w siatkę, a TVP SPORT finał w kosza. Ja osobiście wybiorę siatkę i koszykówkę.

0

Ktos orientuje czy finał w siate bedzie na TVP 1/2 lub SPORT ?

8

Prawda jest taka że nasza gra w ataku nie istnieje. Nie widziałem chyba na tym turnieju druzyny która miałaby takie problemy z konstruowaniem akcji i rzucaniem bramek, druzyny która popelnialaby tyle błędów w ataku. Gdyby w meczu z Danią nasza gra z przodu byłaby na dobrym poziomie nie mowie juz o jakiejś wybitnej grze to zmietlibysmy z parkietu Duńczyków bo Wyszomirski czynił cuda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?