bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
34
A ja był z wielką wielką chęcią wrócił do szkoły, do liceum. Miałem wspaniałą klasę, było tyle śmiechu, radości, człowiek szedł rano i 14-15 się wracało do domu. Brakuje mi tego strasznie, ale docenia się to dopiero wtedy jak się to straci, w sumie jak większość rzeczy :/
0
Paweł Sokół (młody bramkarz Korony) w Manchesterze City!
1
Nie przeszkadza kompletnie. Po prostu mam bekę jak można o takie sprawy pytać tutaj :) Samo wrzucenie w google w sekundę wynajduje 50x więcej informacji na ten temat niż gość uzyska tutaj, o fachowej konsultacji z lekarzem nie wspomnę, ale po co wpisać w google, lepiej czekać na jakiś komentarz na La Rambli gdzie ze wszystkich użytkowników może 5 wiem coś na ten temat, 4 w ogóle nie zobaczy komentarza, ale co tam :D
0
Zły adres. Masz wyżej zakładkę "Poradnia Zdrowotna", dokładnie pomiędzy "Telefony i akcesoria", a "Komputery i laptopy".
9
Według mnie gość nie ma najmniejszych szans z ter Stegenem, ale życzę mu jak najlepiej i mam nadzieję, że zmiennikiem będzie solidnym i pomoże Barcelonie.
101
http://i1.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/016/460/61.jpg
18
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14102298_1632297613729636_8867914042486896074_n.png?oh=0fd0e4f7f0decbf2058ce2bb1b35cf61&oe=584E924E
0
Przeczytałem ciekawy komentarz przed chwilą: "Arda is playing with the team. Neymar only plays with Messi." Troszkę prawy chyba w tym jest ;p
17
Pierwsze zdanie rozkłada cały język polski na łopatki.
3
Milan Inter dobre ? Chyba dobre sobie...
4
Skąd Ty możesz wiedzieć takie rzeczy ? Piszesz tak jakbyś chciał uspokoić wszystkich ale piszesz kompletnie wymyślone przez własną wyobraźnię bzdury. Tez bym chcial zeby Leo nic nie bylo ale takie pisanie swoich własnych teori jako pewnik jest bezsensu.
20
Marc-André ter Stegen pobił wczoraj rekord La Liga pod względem celnych podań bramkarza w meczu. Niemiec wykonał 51 takich podań co jest nowym rekordem ligi.
45
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/14192181_1631804263778971_7872927490527130674_n.png?oh=cfea3c736a96f0c7dba317c9d90aba1c&oe=58494224
3
Polak mistrzem EPT !!!!!
3
Jest dobrze. 3 pkt z trudnego terenu, a 0-1 kompletnie nie odzwierciedla meczu, bo gdyby Barca była skuteczna to powinno być 3-4 bramki na naszym koncie. Ważne, że sytuacje są i nie ma bezsensownego klepania bez pomysłu.
1
Mateu Chaos :D
0
Ja się wypowiem tylko o ataku: Messi, Suarez i Henry'ka na skrzydełko bym wziął, to moim zdaniem najlepszy atak w historii Barcy.
1
Następny weekend przerwa na reprezentacje ? :/
0
Celta kontra po rzucie rożnym i mają 2 na 1 i koleś podaje pod nogi obrońcy Realu więc o czym tu można dalej dyskutować ?
1
Hahahahaha :D Padłem xD Szczerze :D hahaha
0
Jakie macie w pokoju/domu rzeczy dotyczące Barcelony ? :D Pytam o tak z ciekawości bo zapewne większość posiada dużo takich różnych gadżetów :D Ja mam flagę, szalik, kubek, kilka książek, ołówek :D , naklejki, 2 plakaty Leo w tym jeden bardzo duży i wycinki z gazet oklejone taśmą coś na wzór zdjęć np. z trio MSN, z Messim i Henrym którzy stoją z pucharem LM czy CR klęczącego obok Messiego, który przerzucił piłkę nad Casillasem:D
0
Jak ładuję laptopa to z zasilacza wydobywa się taki dziwny dźwięk jakby brzęczenie, ale słychać to tylko jak niemal przykładam ucho do tego zasilacza na 20-30 cm. Co to może oznaczać ? Że zasilacz powoli się psuje lub coś nie tak z kablem ? Czy po prostu to normalne bo w sumie wcześniej chyba nie zwracałem na to uwagi. Dodatkowo brzeczy tak jedynie jak laduje wlaczonego lapka. Przy ładowaniu na wyłączonym nic nie słychać.
18
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14095965_1630751707217560_1563405858711883254_n.png?oh=ef48ec60bf177eb3bfd4e1f5bc9db300&oe=584FBF34
72
Koles z USA dostał 36 lat więzienia za zabicie psa policyjnego. Sąd uznał, że zabójstwo psa policyjnego = zabójstwo policjanta. Uwielbiam ten kraj ! Jak dla mnie bardzo dobra decyzja.
3
Dobra wszystko jasne z biletami na Legię. W skrócie: kto nie był od 1 stycznia 2016 na co najmniej 4 meczach nie ma szans na bilety, choć w praktyce moim zdaniem nawet 6 meczów od tej daty nie da biletów ;) Jedyna szansa to kupno od tak zwanych koników, ale ceny będą moim zdaniem rzędu 700-800 zł, a bardzo możliwe, że i więcej. Pozostaje Legia na TVP ;)
http://legia.com/aktualnosci/dystrybucja-biletow-na-mecze-grupowe-ligi-mistrzow-52989
1
Ja biegałem rok temu. Zaczynałem też od kompletnego zera, przebiegałem kilometr i nie mogłem dalej :D Po 4 miesiącach biegałem po 6-7 km spokojnie, a rekord to 12, ale niestety przestałem, aczkolwiek planuję wrócić bo to świetna sprawa.
0
E tam, lepsze są po tym wytężone zmysły. Nosisz okulary i masz dużą wadę wzroku ? Po tym bez okularów masz wzrok snajpera, słyszysz o czym rozmawiają ludzie oddaleni o kilkadziesiąt metrów tak dokładnie jakby stali obok Ciebie, ale w sumie nie polecam szczególnie ludziom nie mającym wcześniejszych doświadczeń z narkotykami.
0
Teraz Legia może się spokojnie skupić na lidze. W LM już kompletnie nic nie muszą, każdy mecz powinien być dla nich jak nagroda za to, że udało im się awansować, powinni cieszyć się każdym spotkaniem i odbierać je jako bardzo ważne lekcje. Jeżeli uda się wywalczyć jakiś remis to będzie super, wygranie 1 meczu to moim zdaniem absolutne maksimum maksimum możliwości i chyba oczekiwań wobec Legii, a zajęcie 3 miejsca i awans do fazy pucharowej LE to wydarzenie, które trzeba traktować w kategorii cudów, które raczej nie mają szans się zdarzyć, ale jak wiadomo futbol już nie raz pokazał, że cuda się zdarzają, rzadko, ale jednak.
18
Zapomniałeś jeszcze, że Barca > Real.
0
Tak szczerze mówiąc to jakby Legia miała 3 czy 4x więcej pojemności na stadionie niż teraz to i tak na taki mecz z Realem bilety też rozeszłyby się w 10 minut. Prawda jest taka, że tam chce być niemal każdy, każdy chce zobaczyć Real i będzie mega mega ciężko zdobyć bilety nie mając karnetu , a o cenie już nawet nie wspominając.