0

Nie czaję jednak trochę jestem na kacu wybaczcie i ktoś może mi to wytłumaczyć ? Czemu biedny Kris ? To co nie dostanie żadnej piłki ? Czy o co chodzi ? :D Czy chodzi o to, że dziennikarze możliwe, że wybiorą Leo, a trenerzy i kapitanowie CR ? Nie może być tak, że Ronaldo właśnie 2 ZP dostanie w tym roku ?

34

Hahahah Perez posmarował i Ronaldo w tym roku zamiast 1 dostanie 2 Złote Piłki i będzie miał tyle co Messi :D Hhahah

28

Ty tez widzę "inteligient" :D

16

BREAKING: Police has arrested Fernandinho for questioning regarding the kidnapping of Paul Pogba.
Police thinks Fernandinho is still hiding him in his back pocket.

28

W akademiku nie będziesz mial czasu na Internet. Ćwicz picie.

63

Blend-a-med.

0

Kijowo :/

2

Ja tam mam nadzieję, że wszystko co sezon temu los dał Realowi to w tym sezonie zabierze. Równowaga musi być, a jedno zwycięstwo ze Sportingiem na razie tego nie zmienia, poczekajmy na fazę pucharową LM czy decydujący okres w La Liga.

2

A co zrobimy My bez redakcji ?

4

Coś chyba ostatnio redakcja ma złe dni, może jakiś problem mają ? Błędy w lidze typerów polegające na tym, że spotkania się powtarzają, możliwość typowania pojawia się bardzo późno ostatnio nawet za późno i przez to 1 mecz był anulowany, LM w ogóle brak, terminarz spotkań niezaktualizowany kompletnie, a wiadomo już kilka meczów do przodu kiedy będą poszczególne spotkania, na pasku pokazującym "następny mecz" też pajęczyna zwisa, a już od kilku dni wiadomo, że jest w sobotę o 13. Chłopaki macie jakiś problem większy czy po prostu chwilowe kłopoty ? Możecie np. napisać, że chwilowo Liga Typerów czy terminarz będzie nieaktualizowane bo coś tam, albo nawet bez podawania powodu, ale walcie śmiało z takimi informacjami, my też jesteśmy ludźmi i rozumiemy wiele rzeczy. Pamiętajcie nie jesteście sami. Ta strony to Wy i My.

3

Proste, że pomaga bo mur nie podchodzi wtedy małymi kroczkami aż tak daleko w stronę piłki jak to miało miejsce wcześniej. Pamiętam jeszcze te obrazki jak cały mur ruszał w stronę piłki kiedy aby sędzia odszedł i chwilowo się nie patrzył, a czasem nawet na oczach sędziego. Te "głupie" 50 cm to jest bardzo dużo przy wolnym, a mur spokojnie o tyle się kiedyś przesuwał.

1

Tak wygrywa Real Madryr haha :D To jest tak żałosne ze nie mam pytan. To sie musi zemścić, musi.

2

Spokojnie, rozbiega to.

0

Widząc to zdjęcie na miniaturce news'a myślałem, że to Pique pozuje z jakimś dzieciaczkiem :D

1

:D Zagotowałem się :D

0

Co Ty mi ty porównujesz jak to są dwie różne sytuacje. Skoro stawką takiego meczu jak napisałeś jest wyższe dobro czyli wygrana FCB to wiadomo za kim będę i chyba za kim byłby każdy w takiej sytuacji, bez sensu pytanie.

6

Jestem kibicem Legii, ale rozumiem Cię, moim zdaniem masz takie prawo, to trochę inna sprawa niż z reprezentacją, aczkolwiek jeżeli w meczu Legii z Realem będziesz "tylko" w jakimś stopniu za Legią tego nie mogę Ci wybaczyć jako kibic Barcelony bo nie wyobrażam sobie nie kibicować całkowicie drużynie, która jest rywalem Realu, ale pewnie też się tacy znajdą :D

3

Legia vs Borussia, rozum podpowiada 0-5, serce 1-1, a skończy się 1-2 i pechową porażką drużyny z Warszawy. Wiem, że każdy typuje 5 i więcej do 0 i totalną klęskę drużyny z Warszawy, a ja uważam, że Legia dzisiaj zadziwi cały piłkarski świat i dzielnie stawi czoła drużynie z Niemiec.

4

Nawet nie wiedziałem, że na paraolimpiadzie jest konkurencja o nazwie "rzut maczugą" :D

5

Jezu oglądam skróty i Cavani zepsuł 4 setki w tym jedną na pustaka.

14

Lionel Messi becomes the first player to score 6 hat-tricks in the Champions League. His 36th career hattrick.

0

Taki wynik, a LE nawet trzeciej zmiany nie przeprowadza, mógł dać komuś odpocząć, ale nie zrobił tego co dowodzi tylko temu, że w meczu z Alaves też moim zdaniem nie chodziło o jakiś odpoczynek przed LM czy po zgrupowaniach, po prostu Lucho chciał w meczu o punkty sprawdzić inne zestawienia, przede wszystkim obrony i ataku, a mecz z beniaminkiem u siebie wydawał się idealną okazją na takie coś.

5

Żal patrzeć jak takie zespoly jak Celtic, Malmo, Ludogorets, Rostov czy nawet Legia graja w LM, a Chelsea, Man Utd czy Liverpool nie, ale zasady są jakie są.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?