bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma żadnych nagród w obecnej lidze typerów ? Bo nie widziałem żadnego news'a.
7
Bo nie wejdzie :D
0
W lidze typerów jako nagroda jest wycieczka do Barcelony ? Bo pamiętam, że w tamtym sezonie chyba ze dwie takie wycieczki były do wygrania, za cały sezon i za jakiś krótszy okres czasu.
4
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14212724_1637267243232673_4829282176461488213_n.png?oh=fac7d84fab1a4fdcda635668f7092bdc&oe=58837260
Pogba w meczu z City.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Hahaha Ronaldo w swoim stylu z 2 metrów :D
0
Będę skakał po kanałach :D
0
Ludzie czytajcie uwaznie. Chyba nie jestem turbodebilem i nie mówię zeby ktos kto wspiera United zawsze teraz przestał bo Mourinho ich trenuje a grają z drużyna Guardioli. Naprawdę trzeba miec nie po kolei w glowie zeby tak to zrozumieć.
0
Ale pudło Gameiro. Kiks kolejki, a może i sezonu.
0
Oczywiście, że nie. Chodzi mi o ludzi, którzy nie kibicują na co dzień ani jednemu Manchesterowi ani drugiemu.
4
Jak można w ogóle trzymać kciuki za drużynę, którą prowadzi Mourinho ? I dodatkowo po drugiej stronie jeszcze kto by nie był to i tak bym był za nim, a tu Guardiola jeszcze. Dawać City !
0
Nie no jest telefon jeszcze :D Aczkolwiek zgadzam się, że jeżeli już bawimy się w to na poważnie (w sensie, że do wygrania są wycieczki do Barcelony na mecz) to podejście do tematu też powinno być poważne i według mnie przynajmniej 24h przed pierwszym meczem powinna być już możliwość typowania.
3
I ile do wygrania ? 12 zł z 10 ?
0
Dzisiaj pierwszy mecz tej kolejki, a meczów do wytypowania w lidze typerów brak :/
19
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14317389_1437501486307510_6507875439597315919_n.png?oh=f1cb60bcb63b158ab200704da40d7495&oe=587DCF06
45
Magik, absolutny techniczny geniusz piłki nożnej, ale jeżeli miałbym wybrać najlepszego piłkarza jaki grał w Barcelonie to wybrałbym zdecydowanie Leo.
19
R.I.P. Alavés.
1
Ocb ziom ? :) Nawet nie odpowiadam na takie teksty...
5
No ja nie wierzę do tej pory co usłyszałem od tej kobiety :D Szoook :D
106
Hahahaha Panowie. Jade do kumpla na popijawke. Kupione whisky, piwka, lód i jedzonko. Czekamy pod klatką na ziomka bo jeszcze nie wrócił z treningu. Nagle wychodzi z klatki kobieta okolo 60 lat albo i więcej ze śmieciami, myślałem ze zacznie do nas chapac bo my z calym sprzętem na ławce a ona zaczyna do nas mówić: widzieliscie mecz Portugalii ? Mistrz Europy ? Co to za mistrz Europy ? Wszystko na farcie. Niezasluzyli na mistrzostwo. Tragedia. Hahaha ja to padlem :D nie wierzę:D
2
Wiadomo już kiedy dojdzie do rewanżowego pojedynku o pasy WBA i WBO wagi ciężkiej pomiędzy Tysonem Furym (25-0, 18 KO) i Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO). Obaj pięściarze spotkają się 29 października w Manchesterze.
Mam nadzieję, że tym razem Kliczko pokaże temu bucowi kto jest prawdziwym mistrzem.
9
Hmm dopiero środa, coś mi się wydaję, że Leo zagra w sobotę ;) Wiadomo, że jeżeli będzie jakieś ryzyko pogłębienia urazu to raczej na murawę nie wybiegnie, ale jest nadzieja, że ujrzymy go już za kilka dni w akcji.
0
Bedzie jak zechcesz :)
0
I to i to myślę.
1
O boże czaicie śniło mi sie że zrobili polski film o katastrofie smoleńskiej i.... a nie to nie byl sen :\
2
Ja dalej niestety będę zdania, że Messi już nigdy nie będzie w finale MŚ. Chciałbym bardzo aby to wygrał, ale taka szansa nie trafia się dwa razy przy takiej reprezentacji bo nie ma co się oszukiwać, same gwiazdeczki z przodu to nie jest jakiś dream team. Żeby dojść do finału MŚ oprócz dobrej gry i drużyny trzeba mieć też naprawdę masę szczęścia, dyspozycja dnia w wielu meczach jest kluczowa, no składa się na to naprawdę masa czynników, które w Brazylii były akurat po stronie Albicelestes. Argentyna i Leo moim zdaniem mieli jedną jedyną niepowtarzalną okazję na wygranie, ale niestety się nie udało i według mnie o kolejny finał MŚ będzie bardzo bardzoooo ciężko i traktuje tą misję Leo w Rosji jako prawie niemożliwą aczkolwiek bardzo będę kibicował jemu jak i całej Argentynie bo nie raz pokazał, że dla Leo niemożliwe nie istnieje.
20
Banować za Smoleńsk:D
0
Ciekawe co z tym Leoncjem. Chcialby zeby zagrał bo mecz bez niego to nie to samo ale jak ma sie pogłębić uraz i pozniej ma pauzowac dluzej no to wiadomo lepiej zeby nie gral. Jedno jest pewne: Leo zrobi wszystko zeby wystąpić.
9
Skoro badania potwierdziły lekkie dolegliwości a mecz jest za 5 dni i to z beniaminkiem u siebie wiec moim zdaniem Messi nie zagra ani minuty, a jezeli miałby w ogóle wyjść na boisko to na pewno nie w pierwszej połowie. Za duze ryzyko pogłębienia urazu w stosunku do wagi meczu, przeciwnika i faktu że gramy u siebie.
2
Przeprowadzam się z dziewczyną na stancję i chcę wziąć ze sobą NC+ i mam pytanie: jeżeli kupię drugą antenę i zamontuję na stancji, a starą zostawię w domu to będę mógł przekładać dekoder z kartą i np. na tygodniu będę oglądał sobie NC+ na stancji, a jak będę zjeżdżał do domu to będę zabierał dekoder z kartą i podłączał znowu w domu i powinno elegancko działać i tu i tu no nie ? :)