0

Nie ma żadnych nagród w obecnej lidze typerów ? Bo nie widziałem żadnego news'a.

7

Bo nie wejdzie :D

0

W lidze typerów jako nagroda jest wycieczka do Barcelony ? Bo pamiętam, że w tamtym sezonie chyba ze dwie takie wycieczki były do wygrania, za cały sezon i za jakiś krótszy okres czasu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Hahaha Ronaldo w swoim stylu z 2 metrów :D

0

Będę skakał po kanałach :D

0

Ludzie czytajcie uwaznie. Chyba nie jestem turbodebilem i nie mówię zeby ktos kto wspiera United zawsze teraz przestał bo Mourinho ich trenuje a grają z drużyna Guardioli. Naprawdę trzeba miec nie po kolei w glowie zeby tak to zrozumieć.

0

Ale pudło Gameiro. Kiks kolejki, a może i sezonu.

0

Oczywiście, że nie. Chodzi mi o ludzi, którzy nie kibicują na co dzień ani jednemu Manchesterowi ani drugiemu.

4

Jak można w ogóle trzymać kciuki za drużynę, którą prowadzi Mourinho ? I dodatkowo po drugiej stronie jeszcze kto by nie był to i tak bym był za nim, a tu Guardiola jeszcze. Dawać City !

0

Nie no jest telefon jeszcze :D Aczkolwiek zgadzam się, że jeżeli już bawimy się w to na poważnie (w sensie, że do wygrania są wycieczki do Barcelony na mecz) to podejście do tematu też powinno być poważne i według mnie przynajmniej 24h przed pierwszym meczem powinna być już możliwość typowania.

3

I ile do wygrania ? 12 zł z 10 ?

0

Dzisiaj pierwszy mecz tej kolejki, a meczów do wytypowania w lidze typerów brak :/

45

Magik, absolutny techniczny geniusz piłki nożnej, ale jeżeli miałbym wybrać najlepszego piłkarza jaki grał w Barcelonie to wybrałbym zdecydowanie Leo.

19

R.I.P. Alavés.

1

Ocb ziom ? :) Nawet nie odpowiadam na takie teksty...

5

No ja nie wierzę do tej pory co usłyszałem od tej kobiety :D Szoook :D

106

Hahahaha Panowie. Jade do kumpla na popijawke. Kupione whisky, piwka, lód i jedzonko. Czekamy pod klatką na ziomka bo jeszcze nie wrócił z treningu. Nagle wychodzi z klatki kobieta okolo 60 lat albo i więcej ze śmieciami, myślałem ze zacznie do nas chapac bo my z calym sprzętem na ławce a ona zaczyna do nas mówić: widzieliscie mecz Portugalii ? Mistrz Europy ? Co to za mistrz Europy ? Wszystko na farcie. Niezasluzyli na mistrzostwo. Tragedia. Hahaha ja to padlem :D nie wierzę:D

2

Wiadomo już kiedy dojdzie do rewanżowego pojedynku o pasy WBA i WBO wagi ciężkiej pomiędzy Tysonem Furym (25-0, 18 KO) i Władimirem Kliczką (64-4, 53 KO). Obaj pięściarze spotkają się 29 października w Manchesterze.

Mam nadzieję, że tym razem Kliczko pokaże temu bucowi kto jest prawdziwym mistrzem.

9

Hmm dopiero środa, coś mi się wydaję, że Leo zagra w sobotę ;) Wiadomo, że jeżeli będzie jakieś ryzyko pogłębienia urazu to raczej na murawę nie wybiegnie, ale jest nadzieja, że ujrzymy go już za kilka dni w akcji.

0

Bedzie jak zechcesz :)

0

I to i to myślę.

1

O boże czaicie śniło mi sie że zrobili polski film o katastrofie smoleńskiej i.... a nie to nie byl sen :\

2

Ja dalej niestety będę zdania, że Messi już nigdy nie będzie w finale MŚ. Chciałbym bardzo aby to wygrał, ale taka szansa nie trafia się dwa razy przy takiej reprezentacji bo nie ma co się oszukiwać, same gwiazdeczki z przodu to nie jest jakiś dream team. Żeby dojść do finału MŚ oprócz dobrej gry i drużyny trzeba mieć też naprawdę masę szczęścia, dyspozycja dnia w wielu meczach jest kluczowa, no składa się na to naprawdę masa czynników, które w Brazylii były akurat po stronie Albicelestes. Argentyna i Leo moim zdaniem mieli jedną jedyną niepowtarzalną okazję na wygranie, ale niestety się nie udało i według mnie o kolejny finał MŚ będzie bardzo bardzoooo ciężko i traktuje tą misję Leo w Rosji jako prawie niemożliwą aczkolwiek bardzo będę kibicował jemu jak i całej Argentynie bo nie raz pokazał, że dla Leo niemożliwe nie istnieje.

20

Banować za Smoleńsk:D

0

Ciekawe co z tym Leoncjem. Chcialby zeby zagrał bo mecz bez niego to nie to samo ale jak ma sie pogłębić uraz i pozniej ma pauzowac dluzej no to wiadomo lepiej zeby nie gral. Jedno jest pewne: Leo zrobi wszystko zeby wystąpić.

9

Skoro badania potwierdziły lekkie dolegliwości a mecz jest za 5 dni i to z beniaminkiem u siebie wiec moim zdaniem Messi nie zagra ani minuty, a jezeli miałby w ogóle wyjść na boisko to na pewno nie w pierwszej połowie. Za duze ryzyko pogłębienia urazu w stosunku do wagi meczu, przeciwnika i faktu że gramy u siebie.

2

Przeprowadzam się z dziewczyną na stancję i chcę wziąć ze sobą NC+ i mam pytanie: jeżeli kupię drugą antenę i zamontuję na stancji, a starą zostawię w domu to będę mógł przekładać dekoder z kartą i np. na tygodniu będę oglądał sobie NC+ na stancji, a jak będę zjeżdżał do domu to będę zabierał dekoder z kartą i podłączał znowu w domu i powinno elegancko działać i tu i tu no nie ? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?