10

Tak jak w końcu my musimy wygrać na wyjeździe z Sociedad, tak w końcu Atletico pokona Barcę na Camp Nou, takie passy nie mogą trwać wiecznie. Mam jednak nadzieję, że zwycięstwo ekipy Simeone nie nadejdzie już w środę, bo 5 czy 6 pkt straty do Realu już na samym początku sezonu nie byłoby zbyt optymistyczne delikatnie mówiąc.

42

Boże jak oni się cieszą tym prowadzeniem w tabeli po 4 kolejkach, jak podkreślają te rekordy na każdym kroku tak jakby tutaj nie wiem co ugrali tymi rekordami :D Gdyby wygrywali ligę niemal rok w rok tak jak Barca to nie wiem co to by się działo w tej prasie i zapewne w całym Madrycie :D

0

Czyli Real gra z Ekwadorem ok :D

0

Motocykl.

0

Zibi Boniek w studiu Ligi + Extra: "Lejster" na Leicester :D

0

I znowu mam tą nadzieję, że Real straci punkty, która zapewne po 30 minutach gry pryśnie jak bańka mydlana :/

17

Teraz jego kolejka :D

24

Realmadryt.pl

3

Nie to, że jestem jakimś zaślepionym fanboyem Barcelony, ale takie Watford to Barca klepałaby do połowy ze 3 czy 4 do jajka na pełnym spokoju. Oczywiście wpadki takie jak z Alaves też pewnie by się zdarzały czasem, ale większość meczów wyglądałaby zapewne jeszcze bardziej jednostronnie niż w La Liga.

0

To się musi skończyć dzisiaj stratą punktów przez United.

10

Ja wygrają (co raczej jest pewne) to ucieszysz się z pieniędzy i nie będą Cię obchodziły te 3 punkciki, które zdobyli bo i tak je stracą prędzej czy później, a jak przegrasz 300 zł to lekko osłodzi Ci to strata przez nich punktów. Bardzo dobra opcja ;)

14

Arkadiuszo :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?