50

Bo stracili bramkę na na 3 minuty przed końcem regulaminowego czasu gry. Jak to oni strzelają bramki w czwartej doliczonej minucie to wtedy ich wygrana jest sprawiedliwa, takie tam standardy panują.

0

Benzema z przyzwyczajenia zanurkowal hahahah

1

Dzisiaj ewidentnie Borussia - Real najciekawsze spotkanie i to wybiorę w TV, aczkolwiek jak Legia nie będzie przegrywała ze 3-0 do połowy to też coś zerknę na nich.

0

Hahahah widzieliście "zatrzymanie" Popka przez "Policję" na konferencji przed walką ? :D Ale błazenada :d

2

Zdjęcie jakby już nie żył szczególnie w miniaturce....

50

Jak Ewa przekonała Adama aby zjadł jabłko?

- Zjedz jabłko, a dam.

14

Dlaczego blondynka przykleja plastry Nicorette na samochód?
- Żeby mniej palił.

2

Żeby zauważyć jaka duża różnica jest między Leo, a Ronaldo to trzeba niestety oglądać w akcji i jednego i drugiego. Z livescore'a nie da się tego zauważyć, dlatego też zawsze mam bekę z ludzi, którzy mówią, że CR jest najlepszy oglądając 5 meczów Realu w sezonie.

0

U mnie właśnie zawsze "siada" żołądek :/

3

Były, ale beze mnie :D

1

Dochodzę do siebie cały dzień, 0 alkoholu :D

0

The Gambler dobry, Croupier też niczego sobie.

28

Vermaelen - 150.

0

Oby nie miał okazji.

38

Diego Alves has the record of most penalty saves ever in La liga with 17 saves !!

0

Nadal coś nie gra z liga typerów. Jest już do typowania kolejka w której gramy z Deportivo, a nie ma jeszcze tej w której gramy z Celtą czyli za tydzień.

0

Albo grałeś w piłkę i zrobiłeś jakiś dziwny ruch szyją i coś nadwyrężyłeś. Ja raz na orliku chciałem piłkę główką uderzyć, nagle jakoś dziwnie szybko spadła i taki dziwny ruch głową zrobiłem i na wieczór nie mogłem ruszyć szyją praktycznie w ogóle i ogromny ból przy każdej próbie jakiegokolwiek ruchu, aczkolwiek na drugi dzień przeszło.

14

Tak.

1

Tak, ale nie dam rady :D Nie mam zdrowia do alkoholu :/

3

Ciężko :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?