1

Godin bo jest najlepszy na świecie bez dwóch zdań chociaż wiek powoli będzie robił swoje, a z młodych perspektywicznych to chciałbym Varane'a z Realu. Wiem oba transfery raczej nieRealne, ale jakbym miał wybierać z wszystkich na świecie to właśnie ich dwóch.

1

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14523020_1797406937148060_5018767791417337068_n.jpg?oh=3c9dc0b636266d78043eb80ac3dd877e&oe=58AC19B8

Neymarrr ! Fakt, że grał w lidze brazylijskiej, która odstaje "lekko" poziomem od Europy, ale i tak robi wrażenie.

52

Nikt przy zdrowych zmysłach kto ma jakiekolwiek pojęcie o piłce i nie jest z Portugalii, Realu, Man Utd (chociaż nawet niektórzy piłkarze tej drużyny uważają Leo za najlepszego i zdanie kibiców też jest pewnie jakoś podzielone) wyłączając również byłych trenerów Ronaldo nie będzie uważał w porównaniu Messi vs CR, że to Portugalczyk jest lepszy bo to po prostu bzdura. Biorąc pod uwagę zdania ekspertów, trenerów i innych ludzi związanych bardziej lub mniej z futbolem zapewne 90% (wyłączając tych, których wymieniłem powyżej) albo i więcej będzie za Leo bo nie ma innej odpowiedzi na pytanie "Kto jest lepszy: CR czy Messi" niż MESSI. Żadne bzdury, że ciężko jest wybrać między nimi czy, że jeden to Ferrari, a drugi Porsche. CR jest świetnym goleadorem i bardzo bardzo dobrym piłkarzem, który już dawno i na zawsze zapisał się historii piłki nożnej, ale Leo jest tym, który zapisał/zapisze się na samym szczycie tej historii.

1

Też, ale ogólnie nie lubię Chile jakoś.

11

Chile ma już 5 punktów starty do piątej w tabeli Argentyny. Mam nadzieję, że nie załapią się na MŚ 2018 za te CA, które wygrali z Argentyną.

0

Dokladnie ranga spotkania robi swoje, ale ja pamietam jego piękny lobik w lidze juz nie pamietam z kim, wiem ze wtedy chyba Barca przegrala lub zremisowała.

1

Penalties given away by Sergio Ramos this season:

La Liga - 2
UEFA Super Cup - 1
World Cup Qualifying - 1

0

Jakby jeszcze Eleven wykupiło el. MŚ w Europie to byłoby po prostu genialnie.

3

Ta ? Powaga ? Ależ jesteś bystrzacha.

8

Jeszcze zamknie japy hejterom.

4

Neymar jest jest po prostu Neymarem kiedy gra z Messim, ale kiedy nie ma Leo to według mnie właśnie powinien starać się być Messim, brać ciężary gry na siebie, dryblować, robić przewagę, zagrywać genialnie piłki no i strzelać bramki.

0

Może by tak oddzielna klasyfikacja na mecze el MŚ w Europie i Ameryce Południowej w lidze typerów i do wygrania bilety na mundial 2018 ? Oczywiście z nagrodą żartuję, ale skoro są mecze przydałoby się i to móc typować ;)

0

Tak.

2

W ostatnim choć przegranym spotkaniu godnie zastąpił Messiego w ataku :D Można powiedzieć że brał ciężar gry na siebie. Jestem pewien ze żaden obrońca, a i wielu pilkarzy z ofensywy nie ma takiej techniki jak Pique.

0

"Barca. Życie, pasja, ludzie" - wyszły dwa wydania czy 3 z tymi imionami i nazwiskami na okładce ?

0

Nie wyobrażam sobie, żeby Suarez tego nie wygrał. W La Liga był bezkonkurencyjny w poprzednim sezonie.

0

Można gdzieś dostać takie bluzy treningowe Argentyny, albo te białe ? Świetne są.

2

1

Co jak co, ale film klasyka. Zawsze w święta uwielbiam to oglądać, ale dzisiaj też nie przegapię.

1

Skopiuj crack'a :D

0

Jeżeli chodzi o telefony (bo często pojawiają się tutaj pytania odnośnie właśnie telefonów) to polecam serdecznie LG X POWER. Smartfon wziąłem jakieś 2 miesiące temu i jestem mega zadowolony przede wszystkim z baterii. Jego bateria ma imponującą pojemność 4100 mAh. Trzyma mi w tym momencie 3 pełne dni przy częstym odwiedzaniu fcbarca.com czy używaniu aplikacji takich jak Snapchat, Messeneger czy Instagram można powiedzieć non stop. 3 pełne dni i zostaje około 30% więc spokojnie 4 dni wytrzyma. Telefon się nie zacina, wszystko działa płynnie i cena telefonu to około 1000zł więc też nie za dużo. Oczywiście mam świadomość, że z czasem bateria będzie trzymać krócej, ale i tak zapewne będzie to o wiele dłużej niż te standardowe baterie w obecnych smartfonach, także jeżeli ktoś szuka telefonu, który działa płynnie i sprawnie, nie zacina się i nie trzeba go ładować codziennie, a przy tym cenowo nie trzeba płacić za wiele to gorąco polecam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?