0

Na randce znalazlabym te 2min zebys streścić spotkanie gdybym chciał. Nie robie z siebie Di Caprio ale bez przesady randka wesele to nie są rzeczy na których La Rambla jest zabroniona. Kwestia rozmowy :D

5

Wydaje Ci się. Tance chulanki, 2 szybkie i jest te 5 min czasu wolnego gdzie mogę na Ramble wejść :D zaraz znowu chulanki a glowa powoli odmawia posłuszeństwa:D

13

Nieeeee bo jestem z dziewczyną ale fajna młoda nie powiem:D

25

Koledzy i koleżanki mam dla was tyle fajnych obrazków ale musze byc na kompie zeby wrzucić :\ zaraz oczepiny :O

16

Najgorsze ze Real idzie na 100punktow takze wątpię żebyś stracili w najbliższych 6 miesiącach punkty:/ alez szkoda...

0

Pięknie. Po stracie punktow Realu 2x lepiej choć inni myślą ze wyciągnąłem 2 kreski bo skaczez radości ciągle a na mnie tak dziala strata punktów Realu :D

0

Dawno wypite (5 min temu) umieram ale koniec relacji na LR.....

131

Pijany ale pragnę przypomnieć:

Carvajal: "Nie oddamy zadnego punktu".

2

Obiecalem 5 pod rzad za nich? Ja umrę niech Las Palmas zyje. Palazu dla młodej pary. Ide zrobic to.co do mnir należy.

7

Bozeeeeeeee widzę to na livescore 2-2 !!!!Chłopaki z Las Palmas to dla was !!!!! Bez odbioru....

2

Las Palmas !!!!! Kto oglada ? Maja szansę na remis? 100 lat 100 lat niechaj żyją nam !!!! Jak Las Palmas urwie punkty Realowi to pije 5x kielonka za jednym razem za chłopaków!!!!

15

Jeszcze z jeden taki mecz i beda głosy ze Leo niepotrzebny lub ze lepiej gramy bez Messiego :D pozdrawiam Was zza stołu weselnego !

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zaraz ruszam :D ostatnie chwile przed TV, jeszcze zobacze pewnie jak piłkarze Barcy na boisko wychodzą :/

0

Genialny Aguero jest.

0

O 16 wyjeżdżam na ślub i wesele, a Barca zaczyna mecz 15 min później. Jakieś pomysły na unieruchomienie samochodu na szybko ? Przebić opony ? Pomocy !

6

1. Wygrana Barcelony.
2. Porażka Man Utd.
3. Strata punktów Realu.
4. Dobra zabawa na dzisiejszym weselu.

Takie plany na dzisiejszą sobotę.

1

Nie troluję. Poważnie czytałem na bodajże twitterze Kowala.

0

Dokladnie. A juz liczyłem że tak niewiele zostalo do tego zeby mial mocno obita szczękę ten wyszczekany Angol. Ale co sie odwlecze to nie uciecze.

0

Czytałem na twitterze ze jezeli Messiemu nie ustapia problemy z pachwina to bedzie musial poddac sie operacji ktora wykluczy go z gry na 3-4 miesiące.

43

Real na Las Palmas bez Marcelo, Casemiro, Pepe i z Ronaldo więc trochę osłabieni będą. Kto wie może będzie znowu jakaś niespodzianka.

0

Trudno żeby nie był udany wygrywając Euro i LM. Piłkarzem jest genialnym i absolutnie nie chce Cię przekonywać do tego co napisałeś. Denerwuje mnie tylko jak np. jego występ na Euro jest stawiany wyżej np. niż występ Leo na CA, a prawda jest taka, że Messi indywidualnie zjadł i wypluł go w reprezentacji, a różnica jest taka, że Portugalia wygrała fartem bez udziału Ronaldo, a Argentyna przegrała (pechowo) z udziałem Leo. Real wygrał swoje, Barca swoje, a indywidualnie Leo > CR co nie zmienia faktu, że Ronaldo wygrał dużo, może więcej niż się spodziewał, a piłkarzem jest genialnym i nie zmieni tego fakt, że Messi jest lepszy więc do niczego Cię nie chce przekonać tym bardziej do takich bzdur jak napisałeś.

2

I to jest argument !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Brawo !!!! Tylko po co mu umniejszać ? Gdyby nie gole Ronaldo z Węgrami to Portugalia nie zostałaby mistrzem Europy !!

24

Podsumowując moją ostatnią grafikę CR wygrał w tym roku 3 trofea:

- LM gdzie samodzielnie ograł Wolfsburg (3 bramki), rozstrzelał Szachtar (5 bramek), wykonał wyrok na Malmo (6 bramek) i strzelił Romie (2 bramki). W półfinale i finale tych rozgrywek nie istniał dosłownie i w przenośni.

- Euro, tutaj chyba nawet wielki fan CR nie będzie próbował na siłę udowodnić nikomu, że Ronaldo zagrał dobry turniej bo dobrze wiemy, że tak nie było. Zacznijmy od tego, że Portugalia w ogóle bardzo szczęśliwie wyszła z grupy, a drużyna, która wygrywa swoje pierwsze spotkanie w regulaminowym czasie gry dopiero w półfinale całego turnieju remisując po drodze każdy mecz i raz wygrywając raz po golu w 117 minucie, a drugi raz po rzutach karnych w fazie play - off spokojnie można nazwać drużyną z kompletnego przypadku. W finale można powiedzieć, że nawet nie zagrał bo w 25 minucie musiał zejść przez kontuzję.

- Superpuchar Europy, gdzie nie wystąpił z powodu kontuzji.

To są te 3 tak ważne trofea, które wygrał Ronaldo, to są jego osiągnięcia z zeszłego sezonu. Powalające ? LM i Euro na pewno robą wrażenie, ale jak weźmiemy pod uwagę wkład samego Ronaldo w te trofea i grę w kluczowych momentach tych turniejów to dochodzimy do wniosku, że jednak Ronaldo nie był taki decydujący i nieoceniony jak niektórzy na okrągło trąbią. Ja dalej uważam, że nie jest murowanym faworytem do ZP. Ma duże szanse ją zdobyć, choć w moim mniemaniu jak i pewnie w mniemaniu niektórych kompletnie niezasłużenie.

0

No i to jest ten jedyny malutki plusik tej kontuzji Leo, że akurat zdarzyła się w tym czasie co będą rozgrywane mecze reprezentacji i nie będzie musiał tyle podróżować i przede wszystkim grać. Wydaje mi się, że Messi wróci mega wypoczęty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?