107

Zjadł Ronaldo w tamtym sezonie, zjadł Ronaldo w reprezentacji, zjada Ronaldo w tym sezonie. Różnica polega na tym, że CR nastrzelał bramek w LM Szachtarowi i Malmo no i udało mu się rozbić samodzielnie "potężny" Wolfsburg. Wszystkie te drużyny nawet nie dostały się do LM w tym sezonie. W reprezentacji Leo grał genialnie, Ronaldo był totalnym przeciętniakiem, ale Messi przegrał pechowo finał w karnych, a Portugalia bez Ronaldo wygrała szczęśliwie finał po bramce w dogrywce. W tym sezonie Ronaldo nawet nie jest przeciętny tylko tragiczny, a Leo do kontuzji grał bardzo dobrze i po kontuzji zapewne też będzie trzymał swój poziom, a CR pewnie znajdzie formę gdzieś w grudniu jak dobrze pójdzie. Tak oto dochodzimy do wniosku, że CR był najlepszym piłkarzem na świecie w tym roku :D Śmiech.

2

Ależ cieszy, że Leo już zaczyna powoli trenować. Nie mogę się doczekać kiedy znowu wybiegnie na boisko. Trzeba się teraz 2 tygodnie przemęczyć, ale później wraca Messi, wraca La Liga i zaraz po tym mecz z City u siebie, coś pięknego.

39

Cristiano Ronaldo once again failed to make a successful dribble vs Eibar, he's still tied with Ter Stegen on 1 dribble this season.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

63

Dzisiaj urodziny obchodzą Zlatana Ibrahimovicia.

4

Jedno jest pewne: lepiej ze taki blad zdarzyl sie naszemu bramkarzowi wczoraj niz jakby mialo to byc w LM. Teraz moze przynajmniej będzie bardziej uwazal w takich sytuacjach. Marne pocieszenia bo takie cos wogole nie powinno miec miejsca, ale zawsze trzeba szukac pozytywów zlych sytuacji.

0

Roznia sie tym ze jak kupisz np. 9 oz to jak komuś walniesz to poczuje jakby dostal niemalze pięścią. 12 sa chyba wporzo ale mniej niz 12 lepiej nie brac bo mozna komus zrobic krzywde :D

17

Barca byla tak mila i wieczorem to ona postawila kolację dla Realu, Celty i Atletico :)

0

I wez tu teraz wytrzymaj 2 tygodnie bez Barcy....

3

Nie no ale takie coś to sa jaja....

1

Pique nielze dzisiaj zastepuje Messiego.

0

2 pkt straty do Realu i Atletico to jeden remis tych druzyn a graja jeszcze w tej rundzie mecz ze soba takze o lige nie ma co się martwic na zapas. Trzeba sie natomiast martwić kolejnym meczem z fatalnymi bledami naszych zawodników oraz kolejnym fatalnym wyborem skladu przez LE.

0

No i co teraz wymysli Lucho ? 3 obrońców i cała na przód nie ma innej opcji.

3

Zamiast Lassie wróć to Messi wróć.

2

Ja rozumiem gorsze mecze, słabsze dni ale ludzie Ci goście popełniają błędy mecz za meczem i to takie błędy, ktore kosztuja nas bramki i czesto straty punktów, a przy akcjach ofensywnych przeciwnika nasza obrona wygląda jak zagubione dzieci. To nie jest normalne i trzeba takie cos absolutnie krytykować. To że kibicuję im od dawna, to ze wygrywaja co sezon trofea i sa jedna z najlepszych jak nie najlepsza drużyna ostatnich kilkunastu lat to znaczy ze mam ich nie krytykować i nie wytykać im błędów skoro graja tak tragicznie ? Ludzie LE musi cos zmienic bo mam wrażenie ze niektórzy gracze nadala myślą, że to presezon, ale w sumie Lucho zmiany powinien zacząć zmiany od swoich decyzji bo jego rotacje w tym sezonie to absolutna katastrofa. Nie zmienia zawodników w meczu gdzie wygrywamy 7-0, a nie wystawia najlepszej 11 w trudnych meczach ligowych wiec jest coś nie tak i to bardzo nie tak.

3

Śmiejemy sie z Realu że grają piła do przodu, wrzutka i liczenie na fart. A my co gramy ? Wolne klepanie piłka w środku i najczęściej wszerz....

0

Jakby Leo byl na boisku to nadal bym wierzył w zwycięstwo, a teraz myślę ze 2 bramki to i tak szczyt marzeń.

2

Spokojnie LE powie na konferencji ze to trudny teren i takie rzeczy się zdarzaja a w następnym meczu znowu wyjdzie sklad wymyślony chyba dzien przdd meczem.

2

Hahaha byla beka z remisu Realu a okaze sie ze Real jeszcze punkt przewagi tym remisem zrobi nad nami. Katastrofa jednym slowem.

1

I po raz kolejny to samo: błąd naszych zawodników i przez to stracony gol. Ile to juz takich błędów w tym sezonie ? A mamy dopiero październik.... Jak sami będą sobie robić kupę pod bramką to skonczymy z niczym. Rozumiem jeszcze stratę bramki bo przeciwnik zagral piekna akcje ale my tracimy mnóstwo goli przez wlasne bledy, to jest chore.

0

Pamiętam jak jakieś 2 tygodnie temu Marca pisała, że Real w ostatnich kilku latach z "jakiś" powodów odpuszczał ligę, ale w tym roku miało to się zmienić.

0

Nie dodawajmy sobie aby z urzędu 3 punktów za dzisiejszy mecz bo będzie ciężko, ale mam nadzieję, że wieczorem wskoczymy na pozycję lidera.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?