0

Z Digne bedziemy mieli duzo pociechy.

0

Pewnie tak miało brzmieć aczkolwiek z tej kupki wyrazów brzmiałoby to tak: Szkoda, że Denis ostatnio bardzo dobrze gra, a nie gra dzisiaj. :D

7

Zdanie to za duże słowo :/

8

Mourinho miał Casillasa, Guardiola Toure, a LE ma Vidala.

1

Strzał totalny :D

0

Nigdy chociaż jestem wielkim fanem Prison Break. Tak samo Lost jest genialny i jeszcze kilka innych się pewnie znajdzie, ale Breaking Bad jest nr. 1 absolutnie ;) (oczywiście dla mnie).

3

To jest najlepszy serial jaki został zrobiony do tej pory ;)

0

Ja tam wolę pierwszy, ale drugi również świetny ;)

1

Ja mam na dzisiejszy mecz aby jedno życzenie: żeby nie wyglądało to tak jak nasze ostatnie wpadki czyli tracimy gola, później próbujemy odrobić, ale ataki są nieudolne, nie ma pomysłu na grę i w 2 połowie jest wejście Leo i Suareza + kogoś jeszcze i próba ratowania wyniku przy uciekającym nam czasie + nerwy = strata punktów przez rotacje.

0

Spokojnie wygrany mecz przez Barce, nastepnie obejrzeć Atletico z nadzieją, ze może im sie coś nie uda i pozniej pozostanie juz tylko rozkoszować sie męczarniami Real z Betisem - tak to widzę na dzisiaj.

10

Tak szczerze mówiąc to Griezmann powinien spokojnie być w finałowej trójce ZP w tym roku. Genialny sezon, 2 wielkie finały niestety pechowo przegrane, ale to nie zmienia faktu, że był decydującym piłkarzem w swoim klubie i w reprezentacji, a Ribery ? Gość lata świetności ma już dawno za sobą, nie warto nawet słuchać takich bzdetów wypalonych piłkarzy.

0

Ja szczerze powiem pierwsze słyszę, ale już chwilę poczytałem o tym i bardzo chętnie się wybiorę ze znajomymi :D

1

Griezmann na 19, a powinien spokojnie być w pierwszej 5 jak nie 3 :D

40

Odinstaluj PES'a i graj w FIFĘ.

19

Nie ma żadnej racji. Duet Messi - Neymar czy Messi - Suarez jest 17x lepszy niż Higuain i Dybala, ale wiadomo, że tego powiedzieć nie mógł.

27

Ojj tam wielka afera bo sobie melanż urządzili dzień przed ważnym spotkaniem. Jeden się zarzygał, drugi wracał na czworaka, trzeci biegał nago, a reszta nie mogła spać bo taki był hałas wielkie mi halo, nie ma co robić afery o byle co :D D (o ile to wszystko prawda, ale coś musi być na rzeczy, nikt by tego sobie nagle ot tak nie wymyślił)

0

Widzę, że praktycznie tylko sobota w ten weekend taka bogata piłkarsko, ale po ostatnich meczach reprezentacji i tak będzie pięknie: Chelsea vs Leicester ----> Barca vs Deportivo -----> Atletico vs Granada ----> Betis vs Real, taki maraton na sobotę sobie sprawię (innych lig praktycznie nie oglądam). Szkoda tylko, że City vs Everton nie jest o 18 bo wtedy zamiast Atletico obejrzałbym właśnie The Citizens, a tak jak grają o 16 to nie ma szans bo to koliduje z Barcą :/

2

Ja mam dużo książek o Barcelonie, a właśnie akurat tej nie wiem czemu nie zakupiłem, a jestem w pierwszym wydaniu z tyłu ;) Ogólnie warto kupować ? Czy raczej nic specjalnego ?

0

W MMA nie liczy się tylko siła, którą Mariusz miażdży rywala. Na ogólny wynik składa się wiele czynników i oczywiście, że Popek powalczy z Pudzianem. Ci którzy myślą, że to będzie wyglądało tak jak z Najmanem są w ogromnym błędzie. Pamiętajmy, że Popek też kiedyś walczył w klatkach, 3 walki z czego 2 wygrał, a później nastąpił incydent z jego kibicami i koniec walk. Ja szanse oceniam 60 na 40% dla Pudziana, ale według mnie walka będzie strasznie nudna. Dwa wielkie "konie" po kilkunastu wyprowadzonych ciosach wypompują się z siły i tyle będzie z normalnej, dynamicznej walki. Połowę czasu pewnie przeleży jeden na drugim próbując coś zdziałać w parterze.

0

Arsenal zremisuje.

36

Wygryzł bramkarza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

Mnie papa rozwaliła na lopatki xd

0

Ja mam zasadę, że Barcy nigdy nie stawiam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?