0

Tak sie właśnie kończą niewykorzystane sytuacje. 2 setki Suarez, Rakitic to byla dwusetka, tragedia... Real gra tragicznie w tum sezonie, ale co powiedzieć o Barcelonie która juz teraz traci 2 pkt do Realu a po tym meczu mozliwe ze będzie ich wiecej.

1

Nie wiem czy wszystkie ale większość bramek straconych w tym sezonie wynika z tragicznych błędów przy wyprowadzaniu pilki. Ile juz takich goli w tym sezonie stracilismy ? Żenada.

5

Dopóki nie przeczytam oficjalnej informacji o kontuzji Iniesty to dalej bede wierzył że to nic poważnego, choć wyglądało to wręcz odwrotnie.

0

Musi Barca strzelić drugą bramkę bo niebezpieczny wynik, a coś mi sie wydaję, że Valencia strzeli gola prędzej czy później.

49

Valencia od poczatku meczu nie potrafi odebrać pilki bez faulu, wjezdzaja wyprostowanymi nogami w naszych graczy, a jak oni sa faulowani to od razu chcą żółtych kartek, a w polu karnym to jak muchy padaja i zebraja o 11 prawie jak CR, strasznie żałosne to jest.

0

Ten sędzia to jakaś totalna pomyłka.

0

Kontuzje sprawiają, że Valverde będzie musiał na Bernabéu wystawić eksperymentalna defensywę. Nie będzie miał do dyspozycji czterech obrońców. Zabraknie kontuzjowanych De Marcosa, Bóvedy i Yeraya oraz zawieszonego za kartki Balenziagi.
Kontuzje Yeraya, który był kluczowym graczem defensywy, i Aduriza nie poprawiają nastrojów. Obaj mają podobne problemy – z kostką w prawej nodze.

Nie ma co liczyć na stratę punktów Królewskich chociaż gdyby Athletic przyjechało swoim najmocniejszym składem to i tak na Bernabeu skazywałbym ich na porażkę.

0

Trutu trutu majtki z drutu.

2

Tyle kontuzji, a taki ciężki mecz na wyjeździe przed Barcą. Mam nadzieję, że Lucho nie będzie nic kombinował i zagra najlepsza możliwa jedenastka. Zrobić swoje, zdobyć 3 punkty i będzie tydzień odpoczynku, a później spotkanie u siebie.

29

Nie momy.

0

362 000 złotych warte były dwa kupony postawione przez z Pana Janusza w punkcie stacjonarnym Fortuna Zakłady Bukmacherskie w Kraśniku. Klient przewidział łącznie 21 zdarzeń. W tym wtorkowe starcie Realu Madryt z Legią Warszawą w Lidze Mistrzów, w którym postawił na wysoką liczbę bramek w meczu.

Jak twierdzi firma bukmacherska Fortuna, która przyjęła zwycięskie zakłady, 362 388 złotych i 31 groszy to jedna z najwyższych wygranych w 20-sto letniej historii firmy. Łączny kurs na kuponie klienta z Kraśnika wynosił aż 2 275.06. Najwyżej „punktowanym” wydarzeniem był remis w starciu Bayeru Leverkusen z Tottenham Hotspur – 3.45. Także aż 3-1 płaciła Fortuna za remis w pojedynku CSKA Moskwa z AS Monaco, w którym bramkę na 1-1 zdobył w 87. minucie spotkania Bernardo Silva.

50

Średnia krajowa :D

1

I znowu ten ohydny deszcz.... Może być ciepło, zimno, słonecznie, szaro, ale ten deszcz to najgorsze co może być....

0

Eazy-E.

0

Przy golu na 1-0 mógł do Neymara podać żeby ten uderzył na pustą bramkę, ale jednak poszedł sam. Mi się wydaję, że karnego oddał tylko i włącznie dlatego, że miał już 3 strzelone bramki. Oby mimo wszystko pobił rekord:)

5

A w przyszłości zostanie najlepszym graczem w historii UCL ;)

1

Coś mi się wydaję, że Messi w tym sezonie idzie po LM dla Barcelony ustanawiając przy tym rekord goli w rozgrywkach w sezonie jak i w całej historii. Jeżeli tylko nie będzie miał pecha w postaci kolejnego urazu to czuję, że to zrobi !

20

"Opinii" człowieku. Jezeli filmy mają być na poziomie ortografii to zdecydowane NIE.

2

No dziabnąłem o jedno za dużo, teraz obejrzałem powtórkę :D

0

Ja tam żadnego kombinowania nie widziałem. Uderzył w swoją lewą, a bramkarz rzucił się w swoją prawą i po prostu obronił, nic więcej.

1

Jak wygląda sytuacja asyst w całej historii LM ? Bo coś czytałem, że prowadzi CR. Ma ktoś jakieś dane jak to wygląda, kto drugi, kto trzeci itp ? Bo nie mogę znaleźć.

1

Dosyć mam imprez kolego :D Czasem lepiej w domu na spokojnie niż się poić ciągle tym alkoholem, ale wiadomo czasem trzeba :D

8

Sobota:

13:30 AFC Bournemouth vs Tottenham
16:15 Valencia vs Barcelona
18:30 Liverpool vs West Brom
20:40 Legia vs Lech / Milan vs Juventus

Niedziela:

14:30 Man City vs Southampton
16:15 Sevilla vs Atletico
17:00 Chelsea vs Man Utd
20:45 Real vs Bilbao

No fajnie się to zapowiada na weekend ;)

0

Ale poroniony pomysł....

"Przypomnijmy, że pod koniec zeszłego sezonu Barça również miała udać się do Kataru na mecz towarzyski, jednak z powodu nieobecności największych gwiazd zespołu, podjęto decyzję o przełożeniu tego spotkania na inny termin."

I co jeszcze ? Może Once de gala ma zagrać całe 90 min....

3

Fakt, 3 w krótkim odstępie czasu zamiast 3 w 1 to błąd :D Postaram się na drugi raz :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?