0



Słyszeliście hymn drużyny Termalica ? :D Coś w stylu "Dawaj na ring" Pudzian Band :D

3

Trzech muszkieterów gotowych na mecz.

4

Czy to ważne kto wygra wybory w USA ? I tak Ci co naprawdę rządzą teraz będą rządzić dalej, zmienia się tylko marionetka i w razie potrzeby kozioł ofiarny, nic więcej.

7

Widzę, że coraz więcej osób zaczyna trzeźwo patrzeć na kandydaturę Ronaldo do nagrody najlepszego piłkarza na świecie i w końcu dochodzą do wniosku, że Ligę Mistrzów i Euro wygrał Real i Portugalia z Ronaldo, a nie Ronaldo z Portugalią i Realem, a to dwie inne sytuacje. Był bardzo ważnym elementem w grze i w zdobyciu tych obu triumfów, ale jednym z wielu, a nie tym jedynym, najważniejszym i niezastąpionym.

8

Akurat tak kreatywnego i szybkiego pomocnika właśnie brakuje bo Iniesta często niedomaga.

1

Finał LM i wicemistrzostwo Europy stawiasz wyżej niż La Ligę, CDR, Superpuchar Hiszpanii i finał CA ? Stary bierz pół tego co bierzesz, albo odstaw.

0

Jakim cudem osiągnął więcej ? :D

0

Tak nazwałem, chodzi mi głównie o to, że drużynowo Ronaldo bo najwięcej wygrał, a indywidualnie no to wiadomo.

4

Serio umieszczacie Lewego na podium, a Griezmann'a nie ? Francuz miał genialny sezon, przegrał pechowo 2 finały, ale to nie może przysłonić tego co ten gość zrobił dla Atletico i Francji, jego brak w pierwszej trójce to byłaby totalna kpina i nieporozumienie.

Indywidualnie: 1. Messi 2. Griezmann 3. Suarez
Drużynowo: 1. Ronaldo. 2. Messi 3. Griezmann

Którą opcję wybiorą dziennikarze ? Tego dowiemy się już niebawem.

7

1

Zgadzam się w 100%. Nie lubi się go, ale dobrze, że jest bo lepiej smakują zwycięstwa Barcy nad Realem i Messiego nad nim, a czasem smutek z powodu odwrotnej sytuacji.

2

Mam wrażenie, że Leo pobije ten strzelecki rekord w LM Ronaldo. Jest na najlepszej do tego drodze i nic nie wskazuje na to aby miał zwolnić.

0

STS ma awarię jak coś i nie można włączyć ich strony i puścić żadnego kuponiku.

1

Co nie znaczy, że taki nie jest bo nie raz pokazał co potrafi kopiąc czy waląc z łokcia rywali.

6

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14925601_539838486221003_3216183879672332017_n.jpg?oh=ce9db495e765d99cd1dd10b8ba0226e1&oe=589D94AC

Tak to w Realu wygląda. CR jest w tym sezonie niemal w każdym meczu najgorszym zawodnikiem, ale Zidane boi się go ściągać z boiska i nie ma w tym cienia przesady.

1

Nie jest tak kolorowo ? 2 pkt przewagi nad City w grupie i 2 mecze do końca w tym jeden u siebie, najlepszy ligowy start i 2 pkt straty do Realu, dużo bramek Messiego w LM i w La Liga. Według Ciebie jest źle ? To nie wiem jak musiałoby być żebyś mówił, że jest "kolorowo".

0

Właśnie to jest najgorsze, że jak Real zajmie 2 miejsce to trafią na Leicester/Napoli/Monaco, a jak zajmą 1 miejsce to Bayer/Porto/Benfica także nie ma znaczenia które miejsce zajmą z ich szczęściem :/

0

Co mnie podkusiło, żeby postawić powyżej 2,5 gola w meczu Tottenham - Bayer....

0

Aubameyang nie gra.... a ja mam Borussię na kuponie ehh :/

0

Obstawiam mecze, ale tylko i wyłącznie 1,X,2 na tych handicapach i golach powyżej poniżej się nie orientuję w ogóle. Dzisiaj kolega postawił:

Legia -Real Madryt(-2.5) - handicap (+2.5)
2.5 typ: 2

Czyli, że ? :D

6

Ja dalej nie mogę uwierzyć, że Legia gra mecz u siebie z takim rywalem, a trybuny będą puste przez grupę kilkudziesięciu de**li.

11

A Elvis żyje.

1

3 słabych meczów pod rząd zagrać Barca nie powinna więc z Sevilla musi byc dobrze chociaz mecz bedzie bardzo trudny.

0

Piłkarze wypoczęci a grają bardzo słabo. Rozumiem rotacje czy dawanie wolnego pilkarzom kiedy juz odczuwają trudy długiego sezonu, kiedy mogą być juz przemeczeni, ale dawanie wolnego i niemal ciągłe rotacje w pazdzierniku to moim zdaniem całkowita przesada i chyba mamy powoli tego efekty.

0

Nie ma gry z przodu bo nie ma Leo który cofa sie i robi za ofensywnego pomocnika bo takim w przypadku braku Iniesty nie dysponujemy i to jest najwieksza przyczyna tego, że praktycznie nie mamy zadnych akcji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?