bixmix
Dołączył/a: luty 2011
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ostatnio był news: "Málaga drużyną, która za kadencji Luisa Enrique traci najmniej goli z Barceloną" + brak Leo i Suareza, ależ będzie ciężko, a strata punktów 2h przed derbami Madrytu byłaby całkowicie frajerska.
5
Zawieszę głowę.
5
I już człowiek nie czeka na mecz z taką niecierpliwością i ekscytacją jak wcześniej kiedy wiadomo, że Leo nie zagra :/ Ehh cały futbolowy świat traci na każdym spotkaniu w którym nie może wystąpić Messi. Mam nadzieję, że w meczu z Celticiem wystąpi od 1 do 90 minuty.
0
Ależ zawód, że nie gra Leo.... Kruczę no jak nie kontuzja to kamień nerkowy, to wymioty...Będzie ciężki mecz i 1-0 dla Barcy po bramce samobójczej biorę w ciemno z pocałowaniem ręki.
0
Leo jakiś uraz czy decyzja Lucho ?
0
Bez Leo nawet na ławce... ?
4
Dla prawdziwych mężczyzn ? Proszę Cie ;D
5
Poczekaj jeszcze z godzinkę, a najlepiej 2 i dopiero zadzwoń.... Bierz telefon i zapytaj na infolinii, ale z tego co wiem to teoretycznie trwa do 24h, a praktycznie powinno zejść ze 30min albo i krócej.
15
Ehh znowu ten "hit" Premier League.... Co z tego, że tam są takie mecze jak Man utd vs Arsenal, Chelsea vs Liverpool, Liverpool vs Man Utd, Arsenal vs Liverpool, Chelsea vs Man Utd, czy Arsenal vs Chelsea skoro 3/4 tych spotkań to nudne i słabe piłkarsko kity.
0
Naprawdę myślałeś, że Sevilla jest w stanie walczyć o tytuł z takimi drużynami jak Barca, Real czy Atletico ? Mogliby mieć na tym etapie rozgrywek i 6 czy 9 pkt przewagi nad drugim zespołem, a i tak tytułu by nie wygrali, w Hiszpanii tylko 3 drużyny walczą o mistrza i nie ma co się oszukiwać i myśleć inaczej.
1
Już po 12 także śmiało można coś spożyć :D
0
Wspolczuje fanom Premier League ktorzy nie moga ogladac spotkan o 16 przez to NC+..... Jakby tak bylo z La Ligą to czułbym się nieźle oszukany przez Eleven gdybym nie mógł oglądać Barcy.
3
Za krótkie !
36
i 25% z Coca-Coli :D
6
Z jego wyglądem, popularnością i kasą to raczej nie jest taki fart. Gdyby nie Shakira to zapewne znalazłby też jakąś piękną kobietę, aczkolwiek fakt, że Shakira jest wyjątkowa ;0
5
Nie ma tak łatwo. Bez wkupnego nie możesz wejść w to zacne grono ;D
25
Teraz sobie wyobraźmy ile Leo ma takich sytuacji na co dzień. Ciągle ktoś chce zdjęcie, ktoś chce autograf, takie coś też bywa bardzo męczące na dłuższą metę (nie nie wiem z własnego doświadczenia). Gdyby chciał tak za każdym razem robić sobie zdjęcia z dziećmi, które go o to proszą/błagają to by nie robił nic innego oprócz stania, pozowania i rozdawania autografów. Takich przypadków jak ten wyżej opisany jest zapewne tysiące w życiu Leo i wszystkich nie da się zadowolić bo to po prostu niemożliwe.
1
No to tak:
- w piątek skuszę się na Jagiellonię z Legią.
- w sobotę oczywiście Man Utd vs Arsenal, później oczywiście Barca, następnie Borussia vs Bayern i na deser derby Madrytu
- w niedzielę odpocznę od TV bo w sumie dla mnie nie ma nic ciekawego
ps. Świetna robota kolego, mam nadzieję, że dasz radę w miarę możliwości tak co tydzień :)
0
Wszystkie z Segalem :D
0
Ranieri nie jest najlepszy w Anglii, a Zidane nie jest najlepszy nawet w Hiszpanii, a co dopiero na świecie, tyle w temacie, ale każdy ma swoje zdanie.
0
Black Sails, Gotham, The Walking Dead, Gomorra, Narcos, The Last Ship, Suits. Wszystkie oglądałem i naprawdę dla mnie przynajmniej są świetne.
7
Argentyna 1 punkt straty do czwartego Chile i trzeciego Ekwadoru, oraz 4 punkty do drugiego Urugwaju, Brazylia na pierwszym z 27 punktami, 1 punkt przewagi Leo i spółki nad szóstą Kolumbią, reszta chyba już się nie będzie liczyć w walce o mundial. Nie ma tragedii, a pozostałe mecze Albicelestes to: Chile u siebie, Boliwia wyjazd, Urugwaj wyjazd, Wenezuela u siebie, Peru u siebie i Ekwador wyjazd.
2
Ładny szpital w Realu, Morata kontuzja i być może będzie gotowy na klubowe mistrzostwa świata, które odbędą się między 16, a 19 grudnia w Japonii.
6
To co robił Messi cały mecz to była poezja. Jak miał piłkę to nie było chyba akcji żeby nie przedryblował 1,2 czy 3 rywali i podał celnie do partnera z drużyny. To nie była Argentyna vs Kolumbia tylko Messi vs Kolumbia. Po prostu sam ich pokonał, sam wygrał mecz, w pojedynkę rozłożył na łopatki wczorajszego rywala.
12
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15095719_1673408782951852_873646738560901299_n.jpg?oh=2c787539f769c7c1cd6cf40083b40cd9&oe=58C342D4
Lallana haha :D
3
Ta 1 Ronaldo to chyba w eliminacjach do LM i stąd te różne wyniki.
56
To co gra Messi to jest niemożliwe po prostu... Każdy kontakt Leo z piłką = minięcie 1,2 lub 3 rywali i celne podanie do kolegi z drużyny + genialna bramka + dwie wspaniałe asysty + kazda jego wrzutka kończy się dużym zagrożeniem pod bramką Ospiny. Nie da sie tak grać, gość łamie wszelkie zasady i teorie dotyczące futbolu....
4
Di Maria tragiczny. Jeździec bez głowy...
30
Aragorn, Legolas, Gimli - takie MSN ze srodziemia.
1
"Dzisiaj" w nocy, dokładnie 00:30 czyli mówi się jutro o 00:30, ale jak tłumaczę to wolę komuś tak na chłopski rozum, zeby ktoś nie przegapił :D